Dr Selçuk Selçuk

Ben tüp bebeğe karar verdiğimde ilk randevu aldığım doktor selçuk beydi arayıp iptal etmiştim mesafe uzak git gel zor olacak diye. Onu neden seçtiğimi bilmiyorum ses tonu sakinliği belki. Sonra düşünce ofis değil de merkezi seçmek daha doğru olacağına karar verdik en azından laboratuvar ameliyathane hepsi bir bünye altında. Sanırım selcuk hoca farklı anlaştığı hastenlerde işlem yapıyor ve laboratuvar da dışarda. Tüp bebeğin en önemli başarı oranı hasta özelinde teşhis dışında tecrübeli embriyolog ve laboratuvardır bana göre
Sizin oldu inşallah bu arada embryo açısından mutluydum acıbadem kötü bir hastane değil ve 8 yumurtadan 4 ü 5. Gün iyi kalite oldu o konuda hakkını yiyemem

Siz ilaç kullandınızmı benim yumurtlamayı engelleyip 14. Günden itibaren 6 gün rahmi kalınlaştırdı. Ama bana da geç geldi bayramdı kendisi yoktu yarın gittiğimde bunu özellikle söyleyecegim sonrasında kontrol falan olmadım zaten transferde görüştük bi okadar sinirleniyorum ki eşim güveniyo bende güveniyorum seviyorum çok güzel bi yumurta geliştirme aşaması geçirdik başarılıydı ama transfer olayı bilmiyorum yarın açık açık sorucam
Bilgili bir doktora benziyor aslında. Çok da başarılı. Tek eksisi ofis tarzı kliniğinin olması donanımlı değil kendi bünyesinde. Dışarıda yapıyor. İlaç kullandık tabi ama hangi ilacı soruyorsun canım. Rahim kalınlaştırma için bir şey yazmadı onu soruyorsan

Bilgili bir doktora benziyor aslında. Çok da başarılı. Tek eksisi ofis tarzı kliniğinin olması donanımlı değil kendi bünyesinde. Dışarıda yapıyor. İlaç kullandık tabi ama hangi ilacı soruyorsun canım. Rahim kalınlaştırma için bir şey yazmadı onu soruyorsan
Sizin spontan oldu ozaman kontrollerle yumurta çatladıktan sonra rahmin kalınlaşmasını sağlayıp transfer yapılmış. Peki sonuç pozitif mi

Ah canım ne diyeyim ki olduysa iyiki olmuş senin için. Kısmetimde yoktu belkide ama sakim kalamıyorum
Canım biliyorum üzüldüğünü maddi manevi yıpratıcı bir süreç ama umudunu kaybetme nolur. Yaşın gençtir ciddi bir durumun yoktur bu sefer olmazsa diğer ay olur. Kendini rahata at. Neden nasıl bunları düşünme doktor elinden geleni yaptıysan Allah’a kalmış bir şey. Vardır bir hayır bunda da daha sağlıklı bebeğin olması için belki olmadı bu sefer bir de öyle düşün

Canım biliyorum üzüldüğünü maddi manevi yıpratıcı bir süreç ama umudunu kaybetme nolur. Yaşın gençtir ciddi bir durumun yoktur bu sefer olmazsa diğer ay olur. Kendini rahata at. Neden nasıl bunları düşünme doktor elinden geleni yaptıysan Allah’a kalmış bir şey. Vardır bir hayır bunda da daha sağlıklı bebeğin olması için belki olmadı bu sefer bir de öyle düşün
Biliyorum ama neden neden demeden duramıyorum ve yarın istediğim cevapları almak istiyorum. Bide hala tek transfere takmış buna hakkım yokmu yani bilmiyorum

Güzel insanlar selam pozitif olanlara kalben tebrikler ve çok güzel geçsin hamileliğiniz inşallah. Selçuk hoca çok iyi ama ben negatif aldım çok üzgünüm sorum şu negatif tranaferden sonra adet ne zaman oldunuz agrılımıydı bunu sormak isterim
Merhaba bende ilk selcuk hoca da yaptirmistim tup bebek cok iyi bir doktordur asljnda ama bana 3. Gun embriyosu koymustu , baska da farkli hicbir tedavi uygulamadi . Belki ilk deneme diye tutmadi ama baska doktor arayisina girdim sonrasinda. Ben oradayken acibademle calismiyordu ama sonrasinda dusuk yapmistim normal hamile kalip cok destek oldu bana hep cevap verdi.ama tup bebek olarak benim tatmin etmemisti.

Evet hayırlısı olsun sarı bi akıntı var ama adet olamadım. Bu arada 5aa kalitedeydi ve herşey çok iyi gidiyordu 21. Gün transfer oldu bayram vardı arada aceba diyorum yanlış zamanda mı oldu 18. Gün olanlar var sizin transfer ne kaç gün sonra oldu peki
Benimde 5aa kalitesindeydi adetin 21. Günü transfer oldum ama sebepsiz bir şekilde tutmadı sebebi de bilinmiyor bir açıklama yapılmadı oysa ki tüm değerlerim herşeyim çok iyiydi kesin gözüyle bakılırken olumsuz sonuçlandı maalesef

Benimde 5aa kalitesindeydi adetin 21. Günü transfer oldum ama sebepsiz bir şekilde tutmadı sebebi de bilinmiyor bir açıklama yapılmadı oysa ki tüm değerlerim herşeyim çok iyiydi kesin gözüyle bakılırken olumsuz sonuçlandı maalesef
Sedoş aynısı biliyomusun bence çok geç bi tarih transfer için

Sedoş aynısı biliyomusun bence çok geç bi tarih transfer için
Normal de kaçıncı gününde olması gerekiyor ki sanki herkes de 21. Gün transfer yapıldı diye okudum ben. Kuzu eğer geç bir tarihse amaçları ne neden zamanında yapılmıyor da erteleniyor ben ilk günden beri adet sancısı çektim velhasıl adette oldum yani tutmadı

Normal de kaçıncı gününde olması gerekiyor ki sanki herkes de 21. Gün transfer yapıldı diye okudum ben. Kuzu eğer geç bir tarihse amaçları ne neden zamanında yapılmıyor da erteleniyor ben ilk günden beri adet sancısı çektim velhasıl adette oldum yani tutmadı
Herkes 18 yazmış bana geç tarih yazmışlar hep benimde kafamı karıştırdılar. Ama bencede geçti

M merveis Siz genetik test yaptırmış mıydınız embriyolara?
Lütfen sakin kalmaya çalışın. Çok zor olduğunu biliyorum ama stres süreci kötü etkiliyor. Doktorların dışında da birçok faktör etkili maalesef

Siz genetik test yaptırmış mıydınız?

X