Dostinex kullandıktan sonra kaç ay sonra hamile kaldınız

Ben de şuan kullanıyorum son 1 hapım kaldı. Hamile kalan da kalamayan da gördüm yorumlarda. Umarım hemen hamile kalabiliriz:)

Adetin ,3.gunu tekrardan kan verip değerin düşüp düşmediğini kontrol ettirecegim. 8 tane hap verdi haftada 2 adet sizinde öyle mi. Bide sizin prolaktin değeriniz kaç cikmisti

Benim de 89 çıkmıştı. Gebelik de olmayınca doktor hemen verdi ilaç ama ben 4 adet haftada 1 gün içtim yarım şeklinde. Bu akşam hatta sonuncuyu içeceğim. Umarım şifa olmuştur. 🥲

Muhtemelen ben de hamile değilim bat 3 gün kaldı benim de. Adet olacakmışım gibi hissediyorum zaten. Sadece her zamanki belirti olarak adetten yaklaşık 1 hafta önce göğüs ağrısı yaşardım kendimi bildim bileli. Bu ay göğüslerim de hiç ağrı yok. Sanırım ilaçtan dolayı. Sizde oldu mu adetten önce göğüs ağrısı falan ?

Göğüs ağrısı değilde sürekli başım ağrıdı sabahları bide midem bulandı

Kaç aydır gebelik düşünüyorsunuz bide tek sıkıntı prolaktin mi

Peki normalde ilacı kullanmadan önce adet belirtisi olarak göğüs ağrısı yaşıyor muydunuz? Ben mesela kendimi bildim bileli göğüs ağrısı yaşardım adetten sonra geçerdi yani vücudumun normal döngüsüydü. Ama ilacı kullandığım için bu ay hiç adetten önce göğüs ağrısı yaşamadım. Buna şaşırdım ben.

Bundan 1.5 yil önce hamile kaldım kendim 9 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj oldum. 1 yıl hiç denemedik kendimiz istemedik. 4 aydır hamile kalamayinca ovulasyon testinde de tam anlamıyla pik göremeyince doktora gittik. Prolaktin yüksek çıktı ve sol overde çikolata kisti çıktı daha önce ikisi de yoktu bunların maalesef. Doktorum kürtajdan sonra biraz hormonların bozulmuş olabilir dedi. Bu ay da adet olursam yumurta geliştirici verecek.

Sizin başka probleminiz var mı?

Benim küçük myomlar varmış amh 4 çıktı üst sınıra yakın çıktı bide prolaktin çoğu zaman 30 larda çıkıyor arada 60 olduğu oluyor başkada sıkıntı yok bir senedir olmuyor

Peki normalde ilacı kullanmadan önce adet belirtisi olarak göğüs ağrısı yaşıyor muydunuz? Ben mesela kendimi bildim bileli göğüs ağrısı yaşardım adetten sonra geçerdi yani vücudumun normal döngüsüydü. Ama ilacı kullandığım için bu ay hiç adetten önce göğüs ağrısı yaşamadım. Buna şaşırdım ben.

Bundan 1.5 yil önce hamile kaldım kendim 9 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj oldum. 1 yıl hiç denemedik kendimiz istemedik. 4 aydır hamile kalamayinca ovulasyon testinde de tam anlamıyla pik göremeyince doktora gittik. Prolaktin yüksek çıktı ve sol overde çikolata kisti çıktı daha önce ikisi de yoktu bunların maalesef. Doktorum kürtajdan sonra biraz hormonların bozulmuş olabilir dedi. Bu ay da adet olursam yumurta geliştirici verecek.

Sizin başka probleminiz var mı?
Göğüs ağrım hiç olmazdı

Benim küçük myomlar varmış amh 4 çıktı üst sınıra yakın çıktı bide prolaktin çoğu zaman 30 larda çıkıyor arada 60 olduğu oluyor başkada sıkıntı yok bir senedir olmuyor

İnşallah bir an önce kavuşuruz bebeklerimize.🥰

X