Dolar neden yükseliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anneler kulübü yazıyor. Senin gibi biri nasıl çocuk yetiştiriyor acaba . Yahu benim konularımla uğraşacağına git o çocukla ilgilen biraz . Hadi hadiii uzaa
Sen bu yasa gelebildigine göre ben de bir şeyler yaparım herhalde 😁
Tamam siyaset bolumundeyiz. Yazabiliriz artık o zaman
Ekonomi bolumundeyiz vah vaah okumasi da zayif :KK43:

Anneler kulübü yazıyor. Senin gibi biri nasıl çocuk yetiştiriyor acaba . Yahu benim konularımla uğraşacağına git o çocukla ilgilen biraz . Hadi hadiii uzaa

Yorumlarınızı haddiniz çerçevesinde yapın. Yazdığınız durumda doların nasıl yükseldiğini algılayamayan birinin nasıl öğretmenlik yaptığı da sorgulanabilir o zaman.

Konuları hep böyle sadece ortalık karıştırmak amaçlı açılan konular. Bu arkadaş her şeyi kendine dert ediniyor. Mesela erkekler makyaj yapmasına kadar karışıyor çonu ilgilendirmiyor ama tutamıyor kendini.
Bence sen makyaj yapan bir erkeksin . Bu konumu hep dile getiriyorsun . Çok rahatsız oldun çünkü sen de böyle birisin demekki. Yahu rahatsız olurum olurum herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı?

Yorumlarınızı haddiniz çerçevesinde yapın. Yazdığınız durumda doların nasıl yükseldiğini algılayamayan birinin nasıl öğretmenlik yaptığı da sorgulanabilir o zaman.
Buradaki üyeler bana karşı hadsizce cevap verirken niye başkasına da haddinizi bilin , demiyorsunuz? Yahu siz hepiniz birbirinizi tanıyorsunuz diye tanımadığınız üyeleri dışlamak zorunda mısınız? Evet gayet iyi öğretmenlik yapıyorum. Gel dersime gir birgün.

Öğretmen mıymış ?
ReliableLikableDromaeosaur-max-1mb.gif

Her sey 1944’de Bretton Woods’da yapilan antlasma sonrasi 1 ons altinin 35 USD’ye sabitlenerek dolarin dunya rezerv parasi olarak kabul edilmesiyle basladi.

Size gayet ciddi bir yorum yazdim. Derdiniz bir seyler ogrenmek olsa en azindan reaksiyon adina begeni yaparsiniz.

Mesajlarinizda samimi olmadiginizi bir de boyle vurgulamis olalim.

Bence sen makyaj yapan bir erkeksin . Bu konumu hep dile getiriyorsun . Çok rahatsız oldun çünkü sen de böyle birisin demekki. Yahu rahatsız olurum olurum herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı?
Rahatsız olabilirsiniz ama “ ayyy ne garip şey ehe” diyerek konusunu açamazsınız. Kendi kendinize ne düşünürseniz düşünün. Umrumuzda değil. Ama böyle kalabalık bir platformda, insanları küçümseyemezsiniz.

Karşınızda çocuk var zannediyorsunuz ama, yemiyoruz. Yorumlarınızı da okudum, baktınız insanlar birbirine düşmedi, yorumlarınızla bizi kışkırtmaya çalıştınız.

Kaostan besleniyorsunuz.

Kimsenin cinsel eğilimini, yaşam tarzını eleştiremezsiniz. Buna hakkınız yok.

Hele ki insanların anneliğine asla laf edemezsiniz. Kendinize gelin.

Amacınız kesinlikle kavga çıkarmak. Yoksa kendisinin öğretmen olduğunu iddia eden birisi, interneti açıp gündemi takip edebilir. Bence bu kadarını da becerirsiniz diye düşünüyorum.

Burada “ hadi uzağğğ” diye bozuk üslupla kimseye de hakaret edemezsiniz.

Kendinize gelin.

Evet cilt bakımı bölümünde konum var gelin bir kaç bir.şey öğrenirsiniz :KK66:

Buradaki üyeler bana karşı hadsizce cevap verirken niye başkasına da haddinizi bilin , demiyorsunuz? Yahu siz hepiniz birbirinizi tanıyorsunuz diye tanımadığınız üyeleri dışlamak zorunda mısınız? Evet gayet iyi öğretmenlik yapıyorum. Gel dersime gir birgün.

Bu aldığınız tepkinin tek sebebi herkesin birbirini tanıması yani öyle mi? Sapla samanı ayırın lütfen. Şu an konudaki hiçkimseyle özelden bile mesajlaşmışlığım yok içiniz rahat edecekse.

Cevapların hadsiz olduğunu düşünüyorsanız bile en azından size açtığınız konular üzerinden genelleme yapılarak cevap veriliyor. Siz olaya kişisel dalıp nasıl çocuk yetiştiriyorsuna getiriyorsunuz. Aynı şey mi?

Keşke bu ülke durumunu düzeltme derdine düşüne kadar kendini düzelsen üslubu konuşmayı düzeltsen şu ülke ve kendi adına bir adim atmış olurdun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X