Doktor Secimi

Merhaba arkadaslar, doktor instalarina bakmaktan bayginlik gecirmek uzereyim. Burnumda egrilik var ve piezo tekniginin en uygun olacagini dusunuyorum, o yuzden kapali yapan doktorlari ve KBB olmayan doktorlari uzulerek eledim. 100'un ustunde doktor eledim ve su anda listemde kalan sadece Timur Batmaz, Volkan Sunter ve belki Mesut Kaya ve Behcet Sahin. Aslinda isini cok begendigim bir doktor Alev Camcioglu yanliz sosyal medyadaki paylasimlari eski ve birkac kotu yorum okudum o yuzden emin olamiyorum.

Istedigim burun tarzini ekte gorebilirsiniz. Barbie turu kalkik bir burun istemiyorum ama hafif kavisli olup cok duz olmayan bir burun istiyorum. On taraftan nazik ve burun delikleri cok gorunmeyen. Burun deliklerimin de kuculmesini istiyorum. Dudak ile burun arasindaki alt kisim yukari dogru gerilmis gibi de olsun istemiyorum.

Eger yardimci olabilir, doktor tavsiyesinde bulunabilirseniz (ustteki doktorlarla ilgili yorumlarinizi da beklerim, cok memnun olurum. Eledigim doktor listesi de asagidadir (bu doktorlari degisik sebeplerle eledim, kimisine not dusmusum kimisine dusmemisim ama kesinlikle iyi olmadiklarini dusundugum anlamina gelmiyor - kimisini hatta cok begensem de ya yogun olduklari icin ya KBB olmadiklari ya da butcemin ustunde olduklari icin elemis olabilirim).

Simdiden yardimlariniz icin coook tesekkur ediyorum - sevgiler <3
Ahmet Dilber
Ahmet Islam
Ali Murat Akkus
Baris Cakir
Behçet Şahin
Can Kopal (resim yok)
Cagatay Ruhi
Deniz Yazici
Dogan Pinar
Ercan Pinar
Emrah Sozen
Engin Erkal
Engin Baser
Erdem Caglar
Erkan Ent Soylu
Eren Tastan
Erdi Ozdemir
Erkin Onsal
Ertan Gunal
Fahri Mola
Fikret Kasapoglu
Gurcan Aslan
Hakan Avci
Huseyin Altun
Kemal Islamoglu
Mustafa Demir
Mehmet Dogru
Mehmet Erdil
Mehmet Altiparmak
Mehmet Durmusoglu
Mehmet Sucubasi
Mehmet Vefa Kilic
Mehmet Yazar
Mirza Firat
Murat Songu
Nazim Cerkes
Niyazi Altintoprak
Onur Erol (resim yok)
Recai Mazlumoglu
Ramazan Erkin
Reha Gençosmanoğlu (resim yok)
Saban Celebi
Sahruz Seyda
Selcuk Yazan
Sertug Sinan Ege
Sezgin Ozturk
Semih Ozdemir
Tolga Bilece
Turgut Yuce
Umut Ozbebit
Vildan Basturk Tutar
Yucel Birinci
Yunus Gurkan Aladag
Zuhtu Demir
Ferruh Bingul
Serdur Ozturk
Selcuk Isin (insta yok)
Ugur Sahin
Tayfun Akoz (insta yok)
Elvan Yuksel
Haldun Kamburoglu
Ismail Kucuker
gokhan mersinlioglu
Ozmen Kara
Volkan Tayfur
Tevfik Sozen
Zafer Boyraz
Emrah Celik
Burhan Ozalp
Seckin Ulusoy (kapali)
Hasan Demirhan
Erhan Eryilmaz
Ahmet Arslanoglu (cok kavisli)
Gursel Turgut
Salih Emre Uregen
Aykut Ozpur
Yakup Avsar
Teoman Dogan
Arda Pelen
Ali Kavuzlu
Adulkadir Goksel
Sahnur Guler
Abdurrahman Onur Tuylu
Cemil Yurtseven
Enes Yigit
Murat Ustundag
Ozan Seymen
Barlas Aydoğan
Ilker Yigit
Fatih Akgun
Sinan Canpolat
Ahmet Altintas
Huseyin Balikci
Fatih Bogrul
Emre Kocak
Adem Baltaci
Muzaffer Inan
Ibrahim Ercan
Bahadir Baykal
Ayse Sezim Safak
Ali Sakinsel
Hasan Duygulu
Murat Sari
Ibrahim Korhan (kapali)
Firat Demirtasoglu (kapali)
Erhan Coskun (kbb degil)
Nihat Kaya
Elad Azizli
Volkan Kahya
Emin Toprak
Tural Fatullayev (cok duz)
Gurkan Aladag
Mehmet Akif Yıldırım
Ahmet Alp
Mustafa Demir (yaza kadar bos yok)
Ali Evlice
Deniz Korkmaz
Ahmet Alp
Baver Simsek
Selim Turan (pahali)
Yusuf Ozturkcu (yaza kadar bos yok)
Mustafa Demir
Duygularıma tercüman olmuşsun ya :) kendimi gördüm okurken :)) benimde kafam bulandı günlerdir derin araştırmadayım saatlerce bakıyorum :KK43: ahmet arslanoğluna agustosta randevum var ama kardeşimin düğünü var mayısta oyüzden beklemeden hemen olmak istiyorum aklımda bikaç doktor daha var hakan avcı mesela olabilir benim tarzım yapıyo ben babynose istiyorum yada barbinose aynı şeylermi bilmiyorum benim kemerli ve düşük bide yeni bi doktor buldum bugün prof baki yılmaz bi bak fiyatıda uçuk değil senin listende yok sen daha çok doğal olsun istiyosun galiba seçtiğin doktorlara baktımda valla ben fındık burun istiyorum delikler karşıdan görünmüycek yandanda görünmiycek karşıdan ince ve kibar burun ucuda hafif kalkık ve yuvarlak aslında bebek burun yani öykü berkanınkine bayılıyorum mesela eğer sende netleştirsen bana yazarmısın lütfen

Duygularıma tercüman olmuşsun ya :) kendimi gördüm okurken :)) benimde kafam bulandı günlerdir derin araştırmadayım saatlerce bakıyorum :KK43: ahmet arslanoğluna agustosta randevum var ama kardeşimin düğünü var mayısta oyüzden beklemeden hemen olmak istiyorum aklımda bikaç doktor daha var hakan avcı mesela olabilir benim tarzım yapıyo ben babynose istiyorum yada barbinose aynı şeylermi bilmiyorum benim kemerli ve düşük bide yeni bi doktor buldum bugün prof baki yılmaz bi bak fiyatıda uçuk değil senin listende yok sen daha çok doğal olsun istiyosun galiba seçtiğin doktorlara baktımda valla ben fındık burun istiyorum delikler karşıdan görünmüycek yandanda görünmiycek karşıdan ince ve kibar burun ucuda hafif kalkık ve yuvarlak aslında bebek burun yani öykü berkanınkine bayılıyorum mesela eğer sende netleştirsen bana yazarmısın lütfen
Aynı Baki Yılmaz mi bilmiyorum ama revizyon olarak bile oldukça uygun bir fiyat verdi bana. Yine de emin olamadim ikinci ameliyata karar vermek çok zor doktor konusunda nasıl bir doktor acaba.

Aynı Baki Yılmaz mi bilmiyorum ama revizyon olarak bile oldukça uygun bir fiyat verdi bana. Yine de emin olamadim ikinci ameliyata karar vermek çok zor doktor konusunda nasıl bir doktor acaba.
Baki bey prof sayfasında çok paylaşımı yok ama asistnı olmuş zaten ben bayıldım ama herkesinki öylemi olur bilmem ben ahmet arslanoğluna yaptırcam ama agustostan önce yer yok oyüzden bikaç doktor daha bakıyorum baki bey var aklımda bide oguz kaan önder bilen varsa yazabilirmi fiyat olarakta uygun sayfasında çok hoş burunlarda var ama bilemiyorum kafam çok karıştı :KK43:

Baki bey prof sayfasında çok paylaşımı yok ama asistnı olmuş zaten ben bayıldım ama herkesinki öylemi olur bilmem ben ahmet arslanoğluna yaptırcam ama agustostan önce yer yok oyüzden bikaç doktor daha bakıyorum baki bey var aklımda bide oguz kaan önder bilen varsa yazabilirmi fiyat olarakta uygun sayfasında çok hoş burunlarda var ama bilemiyorum kafam çok karıştı :KK43:
Ben Baki Yılmaz'a İstanbul'da olmasa hemen olurdum. Hem fiyatı hem de yaptığı burunlar itibariyle benim için çok uygun. Ahmet Bey'in ücret ne kadar?

Merhaba arkadaslar, ben en sonunda Dr Volkan Sunter'e karar verdim ve haftaya ameliyat oluyorum. Sizlere de bu zor karar icin bol sans ve sabir diliyorum :)

Siz istanbulda yaşamıyormusunjz
Ahmet bey 18 bin civarıydı geçen ay verdiği fiyat yani

Ona ilk ameliyatı olmayarak büyük hata yaptım ama revizyon için bütçemi aşar diye düşünüyorum.
Cok iyi bir doktor keşke istanbulda olsada onu secebilsem huseyin balikci var o da antalyada muhtesemmm bir doktor oda malesef okadar doluki cevap bile yapmadılar. Hüseyin baki yilmaz hakkında bilginiz varmi herkese soruyorum artik.baki yilmaz ve volkan sunter bilginiz varmi bu doktorlar hakkında acaba

Bu kadar çok doktor araştırması yaptığına göre çok zor bir hastasın ayrıca beklentin ciddi şekilde yüksek. İnşallah istediğin sonucu alırsın. Söyle söyleyeyim senin cilt yapın burun yapın istediğin burunlara cevap veriyor mu öncelikle bu soru çok önemli. Eledigin doktorlardan bi tanesine burun ameliyatı oldum burnum istediğim kadar küçük olmadı ama şekli çok güzel çünkü cilt yapım ancak bu kadarına cevap veriyor. İnanılmaz mutluyum. Umarım sende istediğin sonucu alırsın

Cok iyi bir doktor keşke istanbulda olsada onu secebilsem huseyin balikci var o da antalyada muhtesemmm bir doktor oda malesef okadar doluki cevap bile yapmadılar. Hüseyin baki yilmaz hakkında bilginiz varmi herkese soruyorum artik.baki yilmaz ve volkan sunter bilginiz varmi bu doktorlar hakkında acaba
Baki Yılmaz benim için uygundu ama ben Ankara'da doktor arıyorum. Diğerini bilmiyorum.

X