Doğu da kızlık zarı dikimi yapan varmı:(

Of onun sizin birlikte olduğunuz beynini geliştirmeyen erkeklerle ve bu bir suçmuş gibi davranan sizlerle alakası var. Benim kocam şırnaklı ve doğunun en büyük aşiretlerinin birindenler daha doğulusu nasıl olur bilmiyorum. Biz birlikte olduğumuzda ilk kez onunla birliktelik yaşamama rağmen benden kan falan gelmedi bir kere konusu bile geçmedi. Üstelik evlenmeden birlikte olduk ve öyle evlendik. Kadınlar bu konuda kararlı olmazsa Türkiye’deki erkeklerin kafası asla değişmez.

Bir yandan da böyle olanları keklemek hoşuma da gitmiyor değil. İki taraf da dengini bulmuş oluyor bu şekilde.

Seni anlıyorum malesef çoğu erkek kendisine bakmadan bakire olmayan kızları yaftalıyor. Ama bu zihniyette biriyle zaten birlikte olmamalısın bence. Böyle insanlarla mutlu olmak çok zor.
Eline erkek eli değmeden evlenip boşansan bu seferde millet arkadandan dul diye konuşacak.
Millete laf olsun çünkü. Yani bakire olmakta çözüm değil.

Ama elinde ekonomik özgürlüğün,paran pulun olursa kimseye eyvallahın olmaz. O yüzden bence bir meslek edinip kendi ayakların üzerinde durmaya odaklanmalısın bence :)

arkadaşın sordugu soruyu okuyorum yapılan yorumları okuyorum soruyla alakasız bir şekilde herkes ne yapması gerektiği hakkında bilgi vermiş okuduğum yorumların çoğu bu zihniyette biriyle olma kendi iradeni kullan özgürlüğünü yaşa iş bul vs.vs.vs. Bu yorumları yazan kişiler gerçekten böyle yapan kişiler mi acaba doğuda olsa batıda olsa mutlaka özel klinik olan kadındoğum uzmanı vardır ve bu işlemi yapıyodur.

arkadaşın sordugu soruyu okuyorum yapılan yorumları okuyorum soruyla alakasız bir şekilde herkes ne yapması gerektiği hakkında bilgi vermiş okuduğum yorumların çoğu bu zihniyette biriyle olma kendi iradeni kullan özgürlüğünü yaşa iş bul vs.vs.vs. Bu yorumları yazan kişiler gerçekten böyle yapan kişiler mi acaba doğuda olsa batıda olsa mutlaka özel klinik olan kadındoğum uzmanı vardır ve bu işlemi yapıyodur.
Evet tam olarak öyle yaptım

Evet o tarz kişiler buradaki kadınlar.

Neredeyse operatör kadın doğumcuların hepsi bu işlemin nasıl yapılacağını biliyordur kimisi yapmayı tercih etmiyor kimisi ise talebe göre yapıyor ya da yapmayı etik buluyor. Gidip devlette bu işlemi yaptıramazsın. Bunun doktorlarla ne alakası var anlamadım. Ayriyeten evet bunu ayıpsanacak bir şey olarak görmüyorum doğuluyum. Bu cesareti erkeklere yine kadınlar veriyor. Erkek ne yapsa sorgulanmaz ama kadin yapınca eksiklik. O zihniyetteki erkeklerin cehenneme kadar yolu vardır ve bu kafalardan kimseye fayda gelmez.

Ben de evleneceğim zaman bakire değildim ama bir hayat paylaşacağım erkeği yalan söyleyerek kandırmak istemedim kaldı ki o da el değmemiş gonca değildi. Erkeklere bu cesareti yine biz kadınlar veriyoruz erkek her şeyi yapar ooo koçum milli mi oldun sen derler af buyrun ama kadın yapınca pis namussuz aklın hep geçmiştekilerde olacak derler. Aklımız hiç de geçmişte ilişki yaşadığımız erkeklere gitmiyor. Konu sahibine tavsiyem bu kafadaki biriyle birlikte olmayın eski sevgilim de bu kafa yapısına sahipti kendisi reşit olmadan başlamış bu işlere ama kadın "temiz" olsun istiyordu ne iğrenç bir tabir sonra beni aldattı bol miktarda yalan söyleme huyu da vardı. Bu kafa yapısındakiler çoğunlukla eline 1357884488 kadın eli değmiş erkekler oluyor.

X