Doğal Gıda arıyorum !

ersoydilek80

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
2
0
44
Merhabalar. Doğal sebze meyve vs alabileceğim güvenilir bir yer arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz yerler varsa lütfen yazabilir misiniz? 2 yaşında oğlum var onu sağlıklı doğal ürünler ile büyütmek istiyorum

Bu konuda çok titizim.Birçok yerden denedim,pek memnun olduğumu söyleyemem..ama sonunda bir yerden temin ettim,gerçekten muhteşem,tam olarak istediğim gibi.Kesinlikle tavsiye ederim.

Bu konuda çok titizim.Birçok yerden denedim,pek memnun olduğumu söyleyemem..ama sonunda bir yerden temin ettim,gerçekten muhteşem,tam olarak istediğim gibi.Kesinlikle tavsiye ederim.

İsmini de paylaşabilir misiniz rica etsem? ben de bi incelemek, denemek isterim. Nasıl sipariş veriliyor?

Pardon yazmamışım :)
köytadında.com
mail atıp güncel liste istiyorsunuz,size ürün ve fiyat listesi olan bir tablo geliyor,aynı tablodan siparişinizi oluşturup geri atıyorsunuz,24 saat içinde kapınıza geliyor.Fiyatlarıda çok uygun....

İsmini de paylaşabilir misiniz rica etsem? ben de bi incelemek, denemek isterim. Nasıl sipariş veriliyor?

Pardon yazmamışım :)
köytadında.com
mail atıp güncel liste istiyorsunuz,size ürün ve fiyat listesi olan bir tablo geliyor,aynı tablodan siparişinizi oluşturup geri atıyorsunuz,24 saat içinde kapınıza geliyor.Fiyatlarıda çok uygun....

siz neden bu kadar salaksınız ?

merhaba hanımlar .... yöresel ürünler marketini denebilirsiniz %100 garanti sunuyorlar nette araştırada bilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X