Diyet Günlüğüm ( Aralıklı Oruç ile)

Ben de birkaç gün önce başladım ama misafir geldiği için bıraktım. Dün yeniden kaldığım yerden devam ettim. Çok menülü gitmiyorum ama yazarım yine de 🧡

Bugün sabah granola + quark ile başladım.
1 saat kadar sonra bok yeşillikli bi yumurta salatası yaptım.
Öğlen de köfteli bezelye yemeği ile 3 kaşık bulgur pilavı yiyip kapattım penceremi 🫶🏿

Sabah : Kıymalı yumurta ve 1 dilim ekmek (tam tahıllı )
Öğle : yarım dilim ekmek, tulum peyniri
Akşam : 10 yk yeşil mercimek yemeği ve 2 yk yoğurt
Ara : Sütlü şekersiz kahve ve 2 kare çikolata

Yarın aralıklı oruca başlıyorum kızlar sizde aşağıya menülerinizi yazıp katılabilirsiniz

Başlangıç Kilom : 74.0
İlk Hedef : 70.0
İkinci Hedef : 65.0
Ve son hedefim : 60.0
Merhaba Ben 6 gundür basladim.vallah ilk defa bu diyeti yapiyorum dogrusu fazla bilgim yok😁ekmegi tam kestim ilk günden beri yemiyorum bilmiyorum ne yanlis yapiyorum 1.5 kg gitmis 6 günde bana az geldi.sonra burasi aklima geldi ve grubu görünce bende katilayim dedim hem fikir hem Motive olur dedim😄sizin yukara neden 3 aşamada hedef kilonuz var nasil oluyor bu.yani mesela Ben 86 ile basladim ve hedefim 65-69 arası ve ilk hedefim olmasini istiyorum.nasil olacak.birde Ben noodle yedim yasakmi.ben acikcasi nasil beslenecegimi bilmiyorum insallah bilgilendirirsiniz kizlar.bu arada boyum 1.69 ve 40 yasindayim 4 cocugum var en kücük 3 yasinda son alinan kilolar verilemedi malesef😒😒

Yarın aralıklı oruca başlıyorum kızlar sizde aşağıya menülerinizi yazıp katılabilirsiniz

Başlangıç Kilom : 74.0
İlk Hedef : 70.0
İkinci Hedef : 65.0
Ve son hedefim : 60.0
selam aynı kilodaymışız benim de ilk hedefim 70 aralıklı oruç uyguluyorum diyetisyen eşliğinde şuan güncel kilonuz kaç

X