Diyarbakır dicle üniversitesi hastanesi göz doktoru önerisi (acil)

Queenpisi

Karam🖤
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
1.452
4.613
27
İyi günler Kk.
Bebeğim'e ileri derecede görme bozukluğu teşhisi konuldu bugün. Diyarbakır dicle üniversitesi hastanesine sevk ettiler. Pazartesi günü gideceğiz insaAllah.
Çok ama çok üzgünüm.
Sizden istediğim iyi bir GÖZ doktoru önerisi,
Lütfen yardımcı olun.
Bir de dualarınıza katarsanız... 😢

Güncelleme:
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.
Biz Diyarbakır dicle üniversitesi hastanesine gittik. Dr. Leyla hazar'a denk geldik.
İyi ki de denk gelmişiz. O kadar iyi bir doktor ki; her hastasına olan ilgisi göz dolduruyordu..
Bebeğime rop muayenesi yapıldı, görme bozukluğu ile ilgili:"ben bir sıkıntı göremedim,bu yaştaki tüm çocukların göz numarası bu şekilde(5numaralı bebeklerde varmış),ilerleyen zamanlarda düzeleceğini düşünüyorum" dedi. Tek sıkıntı sol gözündeki kayma problemi. Onun için de gözlük yazdı, kullanmaya başladık.. 2 ay sonrasına randevu verdi dr, kayma sorunu gecmediyse ameliyat edilecek.
Bebeğim sürekli çıkarıyor gözlüğü henüz alışamadı. Umarım alışır, göz problemi çözülür de ameliyata gerek kalmaz🤲🏻

Son düzenleme:
İyi günler Kk.
Bebeğim'e ileri derecede görme bozukluğu teşhisi konuldu bugün. Diyarbakır dicle üniversitesi hastanesine sevk ettiler. Pazartesi günü gideceğiz insaAllah.
Çok ama çok üzgünüm.
Lütfen yardımcı olun.
Öncelikle çok geçmiş olsun inşaAllah zaman kaybetmeden birden fazla doktora gösterin mümkünse araştırma hastanesi doktorlarını tercih ediniz

ÇOk geçmiş olsun Allah şifalar versin. SOn yazan arkadaşın dediği gibi nasıl bir muayeneden geçti ki sevk aldı. Kaç aylık bbeğiniz? Neler dendi? İstanbulda Ankarada iyi doktorlar var fakat branş da önemli. Katarakt mı şaşılık mı retina problemi mi bunla alakalı uzmanlığa göre araştırmanızı öneririm. BElli testlerin yapılması gerek bebeginize nerede sorun oldugunu anlamak icin. Benim kızımın de görme problemi var göz sinirleri ince kayma nistagmus vs var. Biz izmitte araştırma hastanesine kontrollere gittik. Vep/erg istendi. Marmara araştrmada çekildik. Şuan icin ankarada pınar aydın a muayene olmayı düşünüyoruz

Biz Diyarbakır dicle üniversitesi hastanesine gittik. Dr. Leyla hazar'a denk geldik.
İyi ki de denk gelmişiz. O kadar iyi bir doktor ki; her hastasına olan ilgisi göz dolduruyordu..
Bebeğime rop muayenesi yapıldı, görme bozukluğu ile ilgili:"ben bir sıkıntı göremedim,bu yaştaki tüm çocukların göz numarası bu şekilde(5numaralı bebeklerde varmış),ilerleyen zamanlarda düzeleceğini düşünüyorum" dedi. Tek sıkıntı sol gözündeki kayma problemi. Onun için de gözlük yazdı, kullanmaya başladık.. 2 ay sonrasına randevu verdi dr, kayma sorunu gecmediyse ameliyat edilecek.
Bebeğim sürekli çıkarıyor gözlüğü henüz alışamadı. Umarım alışır göz problemi çözülür de ameliyata gerek kalmaz🤲🏻

İyi günler Kk.
Çok ama çok üzgünüm.
Lütfen yardımcı olun.
İlk önce geçmiş olsun diliyorum. Allah şifa versin. İlk üzüntü durumunu atlattıktan sonra lütfen umutlu olun. Allah’ın izniyle düzelir. Dermansız dert vermesin Rabbim. 🧡

İyi günler Kk.
Çok ama çok üzgünüm.
Lütfen yardımcı olun.
Geçmiş olsun. Küçükken geçirdiğim bir hastalık sebebiyle yıllardan beridir tek gözle görüyorum diğer gözüme nakil denildi. İstanbul'da Lütfü Kırdar eğitim araştırma hastanesinde Dr. Baran Kandemir var iyi bir doktordur gitmenizi öneririm. Ve yine İstanbul Beyoğlu Göz Eğitim araştırma hastanesi var orda da çok iyi doktorlar var, birde Anteptede çok iyi göz doktorları var Göz nuru diye bir hastane var Dr. Peykan Türkçüoglu var, ayrıca Antep üniversitesinde Dr.Alper Mete var. Araştırıp bakıp karar verebilirsiniz tekrardan geçmiş olsun göz çok önemli kesinlikle peşini bırakmayın ailem eskiden imkanlar olmadığından ötürü beni tedavi edememis ve şuan onun pişmanlığını yaşıyorlar

İyi günler Kk.
Çok ama çok üzgünüm.
Lütfen yardımcı olun.

İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşur ufaklık. Diyarbakırda nir önerim yok ama İstanbulda; Beyoğlu göz, Haseki göz iyi imkanınız varsa oraya gidebilirsiniz belki

Slm öncelikle geçmiş olsun tüm hastalıklar bilinç altından kaynaklıdır anne çoçuk arasında güçlü bir bağ vardır hamilelikte ne yaşadınız önce buna bir bakın nacizane bir fikir kimde uzak kalıp bir daha görememek ölüm olur ayrılık olur hasret olur yada görüpte bir olayı görmek istemediniz hiç görmeseydim dediğiniz böyle bir olay oldumu hamilelikte düşünün varsa yazın buradan var yada bilmiyorum sonrasını yazıcam anne çoçuk göbek bagı hiç kesilmez görünmez bağımız her zaman var

Ç
İyi günler Kk.
Çok ama çok üzgünüm.
Lütfen yardımcı olun.
Çok geçmiş olsun özellikle İstanbul'da dünya göz hastanesi var özel hastane ama çok iyi ayrıca Diyarbakır a göre burdaki eğitim ve araştırma hastaneleri daha çok iyi İstanbula yolunuz düşerse yardımcı olurum elimden geldiğince

Değerler bu işe bana cokta ileri derece gelmedi. Gözlükle çözülecek birsey sonuçta.
Değerleriniz benim 4 yaşındaki kızımla aynı bizde 3-5 olan göze kapama uyguluyoruz göz tembelliği için 3 ay olucak son 2 Ay da bir kontrolüvar geçen kontrolünde gözü ilerleme kaydetti dedi doktor çok sevindik yavrumu gözü bantlı görmek çok derinden etkilesede beni onun sağlığı için dayanıyorum gözlük hergün takılacak tabi

İyi günler Kk.
Çok ama çok üzgünüm.
Lütfen yardımcı olun.
Bilmiyorum Ankara’ya gelme durumunuz var mı ama Ankara da Şengül Özdek. 2 profun yapamam kör olur dediği ameliyatı benim için çerez diyerek çok başarılı bir şekilde yapmıştı.

Bebeğim sürekli çıkarıyor gözlüğü henüz alışamadı. Umarım alışır göz problemi çözülür de ameliyata gerek kalmaz🤲🏻
Bebeğinizin gözleri şuanda ne durumda acaba. Benim oğlum 7,5 hipermetrop ölçümü alındı. 1 haftadır gözlük kullanmaktayız 3,5 yaşında. 1 yaş kontrolünde olması gerekenden daha yüksek hipermetrop değeri ama küçülebilir demişti. 1 sene sonra pat die 7,5 ölçüm alındı. Güvenemedi damlalı ölçüm aldı gene aynı . Şuanda gözlük kullanıyoruz ama değeri düşer mi merak ediyorum.

X