Dis fırçası önerisi

yildizperisii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022
353
788
Colgate mikro ince hassas temizlik yumuşak dış fırçasını kullanıyordum. Sonra marketlerde bulamadım başka marka aldım ama hoşuma gitmedi. Disimde diş etlerimde hassas, sitede bakarken mikro ince 3x yumuşak dış fırçasını gördüm. Daha önce kullanan var mı? İlk yazdığım 24.95 diğeri 149.95. ikisinde de 2 şer tane var

Colgate mikro ince hassas temizlik yumuşak dış fırçasını kullanıyordum. Sonra marketlerde bulamadım başka marka aldım ama hoşuma gitmedi. Disimde diş etlerimde hassas, sitede bakarken mikro ince 3x yumuşak dış fırçasını gördüm. Daha önce kullanan var mı? İlk yazdığım 24.95 diğeri 149.95. ikisinde de 2 şer tane var
curaprox 5460 kullanabilirsiniz.
ben dişçimin önerisiyle yıllardır onu kullanıyorum çok memnunum.

Niye ? Orta yazan çok sert geliyor.dislerim hassas bayağı, dis etlerim de kanıyor o yüzden
Dişetlerinizi kanatan fırça değil. Ordaki problem. Ben orta kullanıyorum ama asla kanamıyor. Çünkü benim dişeti problemim yok. Öncelikle bi dişhekimine gidin ve dişeti tedavinizi yaptırın. Yaptırdıktan sonra orta sertlikteki fırçayla fırçalayın artık hiç kanamadığını göreceksiniz. Yumuşak fırçalar diş üzerindeki plakları kaldıramıyor malesef

Daha önce başka bir marka ile uzun süre dişlerimi fırçaladım ama memnun kalmadım. Şimdi ise Kozvit'ten Meridol Marka diş fırçasını sipariş edip kullanıyorum . Fırçası yumuşak ve güzel ; Diş etlerime zarar vermeden kanatmadan temizlemesi, tahriş etmemesi de pozitif noktaları. Ben memnunum canım. Bence dene istersen.

Niye ? Orta yazan çok sert geliyor.dislerim hassas bayağı, dis etlerim de kanıyor o yüzden
Fırçalamanın haricinde ilaçlanmamış misvak bulursanız dişlerinizi diş etlerinizi gün içinde bir kaç kez misvaklayın, diş etlerine çok iyi geliyor.

X