dermanabla'nın başarı öyküsü...

dermanabla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
137
10
29
Yaşım henüz 16.Senin yaş kaç başın kaç kiloyu problem ediyorsun diyebilirsiniz.Lise sınavı yüzünden yaklaşık 20 kilo almıştım.Kilom en son 67 idi.29 ekim çalışmalarını fırsat bilip biraz boğazdan kıstım birde lokman hekim biberiyeli zayıflama çayını içerek 2.5 haftada yaklaşık 5 kilo vermiştim.67 olmuştu 62 ama sınavlar başladı ben bu sefer yine hazır keklere-çikolatalara-cipslere saldırınca harekette etmeyince olduk yine 66.3 gün önce 2 sene önceki halime baktım.48 kiloydum ve mükemmel görünüyormuşum.Birde yazın arkadaşlarla sinemaya gtmiştik kendimden adeta tiksindim orada çektirdiğimiz resimi görünce.Sonra mezuniyet resimlerime baktım kilolarımdan dolayı herkes elbise giyerken ben pantolon giymiştim.3 gün önce başladım.Ben 5 kilo verdim 2.5 haftada şimdi neden vermeyeyim ki diyorum.

2.5 haftada 5 kiloyu nasıl verdim

Kırıntı 2000 form macun
Periform baharat karışımı(1 kutu kullandım bıktım bıraktım belki işe yaramıştır belki yaramamıştır bilemem)
Kekik yağı
Nurs lokman hekim biberiyeli zayıflama çayı

Öncelikle bunları aldım.Sabahcıyım ben malum okul var macunu sabah yemiyordum çünkü bağırsakları çalıştırdığı için dışkılama isteği oluyordu.

aç karna 1 bardak ılık su

Kahvaltı

Tuzsuz lor ile maydonozları akşamdan parçalayıp karıştırdım ve peynir olarak onu yedim
5 zeytin
3 ceviz
1 adet tam buğday ekmeği
domates salatalık tuzsuz sınırsız

5 dk sonra periform baharat karışımını yuttum

Öğün arası

yarım paket form ve ayran çok çok dayanamayacak derecede aç isem bitki çayı içiyordum(şekersiz)

Öğlen
Yemekten önce macunu yedim

Evde sebze var ise yarım dilim tam buğday ekmeği ile onu yedim yok ise az yağlı az tuzlu bol limonlu sirkeli salata ile light ton balığı

5 dk sonra yine perfirom

Yemekten 1 saat sonra nurs lokman hekim bitki çayını içtim(programı var ona göre sayısı değişiyor)

2 saat sonra bir adet elma-mandalina-portakal herhangibi bir meyve yedim

Yemeğe kadarda bol bol yeşil çay içtim

Macunu yedim

Akşam

Bizde çorba sebze yemek veya pilav olur.
1 kepçe çorba
eğerki pilav varsa kesinlikle ekmek yemedim.
Pilav varsa

Çorbadan sonra

tabağa 1 kaşık pilav 3 kaşık sebze koyup karıştırıp salata ile yedim.Yemeği çatalla salatayı kaşıkla alarak her lokmayı 25 kere çiğnedim.

Pilav yoksa

çorba 2-3 kaşık sebze yemeği 1-2 kaşıkta normal yemek(sote-bakliyat vs)

Periform

Yemekten 1.5 saat sonra ligt 1 bardak süt içtim yatmadan öncede nurs lokman hekim bitki çayını içtim.

Kekik yağınıda bir çay bardağı suya 5 damla damlatarak öğlen yemeğinden ve akşam yemeğinden önce birde yatmadan önce günde 3 kere içiyordum

Böyle 2.5 haftada 5 kilo vermiştim yine başlayacağım.Sizlerle paylaşmak istedim.Bu arada diyetisyenede gittim bana bu listeyi verdi ama tabiki macun ye periform yut kekik yağı iç demedi

Son düzenleme:
inşallah başarılı olursun cnm desteğe ihtiyacın olursada diyet yötemleri ve deneyimlerimizde 4 ayda 26 kilo verme maratonuna beklerim cnm!

Teşekkür ederim.Bugün okulda zor dayandım vallaha.saat 7 de ders saat 10 da saldırıcaktım kantine o hamburger-dürüm kokusu hiç bu kdr güzel değildi.Ben naptım?Kepekli form aldım çıktım.11:30 da ölücektim artık yemek istiyorum krizim tuttu tam gidiyordum hamburger yapılan yere yan tarafta 11lerden bir kız bitki çayı aldı bende döndüm yeşilçaya.

Ayyyyyyyyyy en zoruda okulda dayanmak zaten :)) Okul ortamı,zayıf zayıf kızlar,bi bakıorm kendime bacaklar kalıın :O Tabi insan bunalıma girio :/ boyum 1.70 kilom 60,50ye düşmek istiyoruğğm :KK43:

arkadaşlar merhabalar bir kaç arkadaşım nurs lokman hekim markalı ürünlerinden kullandı ama o biberiyeli form çay ve zerafet çayından hiç memnun kalmadıklarını söylediler. hatta hastanelik olmuş eşi söyledi. zayıflamak isteyen boğazını tutmalı. yoksa sağlığımızdan oluyoruz. bir de onun kırıntı markalı benzeri ürün de var o da 5 para etmez. kesinlikle denemeyin. markası da faydası gibi kırıntıdan bi fayda fayda bile etmez. lütfen inanmayalım böyle şeylere, sağlıklı olmak istiyorsak bu gibi ürünlerden uzak duralım ki bunları da denedik biz, yine olmadı olmadığı gibi de hastanelik olduk.

sana katılıyorum canım,hiçbir destek ürünü kullanmadan 3 ayda 12 kilo verdim hala devam ediyorum.spora bile yeni başladım tek yapılması gereken dengeli ve düzenli beslenmek:::))))))))))

Kırıntı 2000 form macunun tadı nsl acaba..ben gecen sene toz kulandım suya katıp işçilen ama tadı igrençti içemedim bide içtikten 15 dk sonra aşırı karın agrıtıyor ve tuvalaetten çıkamıyordum sölemesi ayıptır mideyi baya bozuyordu..bu macundamı onun gibi..tadı kötü ise kesin yiyemem..

Bende verdiğim kiloları geri aldım zaten :KK43: Haklı olabilirsiniz.Form macunun tadında hafif ekşilik vardı ama ağzına böyle kıtır kıtır şeyler geliyordu biraz kekremsi bi tat

Bende verdiğim kiloları geri aldım zaten :KK43: Haklı olabilirsiniz.Form macunun tadında hafif ekşilik vardı ama ağzına böyle kıtır kıtır şeyler geliyordu biraz kekremsi bi tat

ay çok kötü deil ozman tadı ben toz olan zayıflama bitkisel ürünlerden kulandım yutmak imkansızdı suyla bile:)kararısızım yan etkisi olurmu diyorummm işe yaramıyor diyende varrr :)

X