DEPREMZEDE Çocuklara Etiketi üzerinde Sıfır Eşya Gönderiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar AFAD Akut Belediye yardım Kuruluşlarına Çocuk Kıyafetleri verdim Elimde Gene Sıfır ürün eşya var hepsi kendi malım Depremzede Çocuklara Kıyafet Yardımı yapıyorum. İhtiyacı olan varsa Gönderirim... Kadınlar Kulübünü 2011 den bu yana Kullanıyorum Ailem Gibi Gördüğüm için Kadınlar Kulübü nü burayada Kıyafet Ayırdım.. İhtiyaç Sahibi Varsa gönderirim @Kazen @Mune Yardımcı olursanız sevinirim Kk ailem için Destek vermek istiyorum ❤️
Merhaba.. hala gecerlimi yardiminiz

Arkadaşlar Urfa'ya yarın Kargo Gidiyor Adıyaman'a Gönderdim Diyarbakır a Gidecek.Ben Bire bir İletişim kurup yollamak istiyorum Kahraman Maraşta Tırımız var son 1 tır kaldı. Yarın Hatay a Gidecek olan Tırımız var. ☺️ Beni Yanlış Anlamayın Lütfen AFAD Vs Yardım gönderdik ama Tırlar daki Ürünleri Boş Araziye Atıp Gidiyorlar malesef. İhtiyaç sahiplerine Ulaşsın istiyorum 😔
İhtiyaç sahibiyiz yardım gonderebilir misiniz..

Arkadaşlar AFAD Akut Belediye yardım Kuruluşlarına Çocuk Kıyafetleri verdim Elimde Gene Sıfır ürün eşya var hepsi kendi malım Depremzede Çocuklara Kıyafet Yardımı yapıyorum. İhtiyacı olan varsa Gönderirim... Kadınlar Kulübünü 2011 den bu yana Kullanıyorum Ailem Gibi Gördüğüm için Kadınlar Kulübü nü burayada Kıyafet Ayırdım.. İhtiyaç Sahibi Varsa gönderirim @Kazen @Mune Yardımcı olursanız sevinirim Kk ailem için Destek vermek istiyorum ❤️
Biz deprem bölgesindeyiz benim ihtiyacım yok çok şükür gerçekten ihtiyacı olana aracı olabilirim

Biz Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları hepimiz güzel insanız canım. Allah herkesten razı olsun.. Kk Ailem için birşeyler yapmak istiyorum ❤️
Banada yardımcı olurmusunuz Allah rızası için benimde çok ihtiyacım var 3 ewldim var Diyarbakır'dayim bir aile ewinde depremzadeyim çok ihtiyacım var

Malesef arkadaşlar Elimdeki bütün ürünleri dağıttım.. elimde kalmadı malesef 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X