DEPREMZEDE Çocuklara Etiketi üzerinde Sıfır Eşya Gönderiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi ben konu sahibine mesaj attım
Organize olabilirsek haberdar olduğum,emin olduğum teyitli yardım bekleyen yerler var.
Nasıl ulaşım sağlanır bilmiyorum ama oralara yardım edebiliriz.
Birde profilimde yazmıştım arkadaş grubun şuan Şanlıurfa da.
Sürekli görüntü ve mesajlar atıyorlar galiba 2 gün içerisinde yine Eskişehir'de erzak ve gıda yardımı yapılacakmış.
Şimdi çevre illerden ilaç tedarik ediyorlar.
Temizlik malzemesi,kışlık kıyafet,erzak,bebek bezi bebek maması dediler.
Ama tam liste şuan elimde yok.
Sabaha kadar ne,ne kadar lazım,kaç yaş hepsini listelerin 🙏

İnstagramda görmüştüm ailesi vefat eden küçük kız çocuğu 2 yaşında sağ kalan teyzesi ile beraber yardımsever bir aile kapısını açınca oraya sığınmış. Tanımıyorlar ama yonlendirmis bir tanıdıkları. Kabul eden aile 2 yas kız.coxugu kıyafeti arıyordu. Kızın üstünden başka kıyafeti yokmuş. Bulmuşlardır eminim takipçisi bol bir bayandi ama bu şekilde çocuklar vardır sanırım instagram da paylaşılan

Arkadaşlar Urfa'ya yarın Kargo Gidiyor Adıyaman'a Gönderdim Diyarbakır a Gidecek.Ben Bire bir İletişim kurup yollamak istiyorum Kahraman Maraşta Tırımız var son 1 tır kaldı. Yarın Hatay a Gidecek olan Tırımız var. ☺️ Beni Yanlış Anlamayın Lütfen AFAD Vs Yardım gönderdik ama Tırlar daki Ürünleri Boş Araziye Atıp Gidiyorlar malesef. İhtiyaç sahiplerine Ulaşsın istiyorum 😔

Güvenilir biri gerçekten oda elinden gelen herşeyi yapıyor

Eklentiler

• Screenshot_20230210-084242.jpg
    Screenshot_20230210-084242.jpg
    94,7 KB · Görüntüleme: 69
Margaret Hale Margaret Hale hoca Gaziantep’te değil miydi?? Hem durumunu sormuş olalım hem belki oradan tanıdık bulur eşi Antepliydi yanlış hatırlamıyorsam
Biz iyiyiz. Evimize giremiyoruz, orta hasarlı demişler sanırım. Eşimin köyündeyiz, ailemin yanına Bursa’ya geçeceğim. Buralarda durum çok daha iyi şükür, yıkılan ev yok, ekmek su kısıtlı ama yavaş yavaş düzeliyor. Elimizdeki stokları idareli kullanıyoruz. Antep’in merkezinde de sıkıntı var ama buradan ziyade Islahiye ve Nurdağı’na yönlendirmeniz daha iyi olur. Oralar çok fena. Nizip’te de enkazlar varmış. Bursa’dan gelenleri tanıdıklarımıza yönlendirdik biz.

Bence sadece afad ile çalışın diğer tırların güvenliği çok iyi değil

Bugün birkaç video gördüm, yardım için yollanan o kıyafetler hep yollara saçılmış. Hani seç-al diye pazar tezgahları olur ya en iyi durumdakiler o halde, kalanı hep yollara serilmiş çamura düşmüş…Allah hayrınızı kabul etsin.

Endişem bu yüzden Arkadaşlar Yardım Kuruluşlarına Bu yüzden Güvenemedim çok eşya gönderdik Çöp olsun diye değil 😔 O yüzden beni anlayın lütfen
Canım etiketlemeyi beceremedim.Nevreste kardeşimiz maraşta sanirim eşide polis yardımcı olabilir belki

Biz iyiyiz. Evimize giremiyoruz, orta hasarlı demişler sanırım. Eşimin köyündeyiz, ailemin yanına Bursa’ya geçeceğim. Buralarda durum çok daha iyi şükür, yıkılan ev yok, ekmek su kısıtlı ama yavaş yavaş düzeliyor. Elimizdeki stokları idareli kullanıyoruz. Antep’in merkezinde de sıkıntı var ama buradan ziyade Islahiye ve Nurdağı’na yönlendirmeniz daha iyi olur. Oralar çok fena. Nizip’te de enkazlar varmış. Bursa’dan gelenleri tanıdıklarımıza yönlendirdik biz.
Çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın.

Biz depremzedeyiz bulundugumuz ilçede hamile olmam sebebiyle ayrıldım mersindeyim başka ile geçince deprem bölgesindeki yardımları alamadık ben sorun değilm ama oğlum için 14 yaş kıyafet yollarımisiniz depremzede olduğumu kanıtların edevletten ikametgah belgesi resmi ile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X