DEPREMZEDE Çocuklara Etiketi üzerinde Sıfır Eşya Gönderiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aybush

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
9.312
16.210
34
Arkadaşlar AFAD Akut Belediye yardım Kuruluşlarına Çocuk Kıyafetleri verdim Elimde Gene Sıfır ürün eşya var hepsi kendi malım Depremzede Çocuklara Kıyafet Yardımı yapıyorum. İhtiyacı olan varsa Gönderirim... Kadınlar Kulübünü 2011 den bu yana Kullanıyorum Ailem Gibi Gördüğüm için Kadınlar Kulübü nü burayada Kıyafet Ayırdım.. İhtiyaç Sahibi Varsa gönderirim K Kazen Mune Mune Yardımcı olursanız sevinirim Kk ailem için Destek vermek istiyorum ❤️

Bilen Duyan varsa İletişim bilgileri versinler yollarım hemen ☺️
canim bildihim kadariyla kisisel yolladiginda daha zor gidiyor benim fikrim yine afad la gonderim yapın

esimin anlatimi ile kisisel birsey dagitmak cok zor :KK43: kargolar orda calismiyor suan yani kapi kapi gezemiyorlar malesef :KK43: en hizli guvenilir ya Afad yada Ahbap

ama belki Cemoos Cemoos biliyordur daha fazla bilgiye sahip bende

canim bildihim kadariyla kisisel yolladiginda daha zor gidiyor benim fikrim yine afad la gonderim yapın

esimin anlatimi ile kisisel birsey dagitmak cok zor :KK43: kargolar orda calismiyor suan yani kapi kapi gezemiyorlar malesef :KK43: en hizli guvenilir ya Afad yada Ahbap

ama belki Cemoos Cemoos biliyordur daha fazla bilgiye sahip bende
Gönderdim canım ☺️

Screenshot_20230209-222014.png

Ben toplama birimine gidiyorum hergun bağlı olduğumuz Gençlik Merkezinde oraya ulastirabilirim veya oranın adresini verebilirim direkt göndermeniz amaçlı ama daha kısa sürede ulaşabileceği bir yer varsa orası olsun daha iyi olur. Siz hangi ildesiniz? İlçenizdeki Gençlik Merkezi direkt gönderim yapıyordur daha kısa sürede gitmesi amaçlı oraya götürebilirsiniz aslında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X