Deprem 10 ili vurdu

Bu sitede öyle bir birlik var ki bazen hala nasıl olduğuna anlam veremiyorum.
Kimse birbirini tanımıyor, bambaşka şehirler, ismi gerçek olmayan nickler ama sanki yıllarca arkadaşmışız gibi bir birlik...
MssPARE MssPARE PiXiEE PiXiEE Lna16 Lna16 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim penyez83 penyez83 Nego Nego @Nevreste @ASSOSyal @Jenna16 ... bunlar sadece benim anlık hatirladiklarim..
Ve K Kazen kurucu olarak o kadar güzel idare ediyorsun ki. Düzeni olsun, kuralları olsun, takibin olsun, teşekkür ederim. İyi ki kurmuşsun bu siteyi.
Canımmm Redgirlmmm❤️❤️😍😍 sabaha burdan başlayıp geceye burdan kapanışı yapıyoruz.Çook güzel kalpler tanıdım.Tanımaya da devam ediyoruz.
Yeri bende çook başkaa çok💜💜😍😍

Daha güzel günlerimiz olsun.Birliğimizi beraberliğimizi Rabbim daim etsin.Dualarımız ortak kalplerimiz bir. Hepinizii çook seviyorummm.😍

Sizde iyiki varsiniz dua arkadaşlarım kk arkadaşlarım burda çok güzel şeyler paylasiyoruz sayenizde bilmediklerimi öğrenmiş oldum yalnizligma arkadaş oldunuz dost oldunuz
Kazen abi mune abla ve diğerleri hepiniz iyiki varsiniz
Zamanında iyiki kesfetmisim bu siteyi 🥰😌
Gitsem de bı ara geldim yine yeniden defalarca
Sosyal medyadan çok burda vakit geçiyor 😅
Sizde de Allah razı olsun
😌💐

Kimse birbirini tanımıyor, bambaşka şehirler, ismi gerçek olmayan nickler ama sanki yıllarca arkadaşmışız gibi bir birlik...
MssPARE MssPARE PiXiEE PiXiEE Lna16 Lna16 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim penyez83 penyez83 Nego Nego @Nevreste @ASSOSyal @Jenna16 ... bunlar sadece benim anlık hatirladiklarim..
Ve K Kazen kurucu olarak o kadar güzel idare ediyorsun ki. Düzeni olsun, kuralları olsun, takibin olsun, teşekkür ederim. İyi ki kurmuşsun bu siteyi.
Senin o güzel kalbinden öpüyorum kuzummm çok teşekkür ederim 😘💜🌸🫶🏻
Duygularımız karşılıklı dua arkadaşım 💜💜🌸🌸🫶🏻🫶🏻
Cansınnn 💜💜💜

Teşekkür ederim redgirl böyle akla gelmek çok güzel 💜
Birlikte güzeliz 😊

Benim için çok özel 3 üyeden bahsedeceğim size. Bu arkadaşlar bir mesajımı görüp taşın altına hemen ellerini koydular. Oysa o mesajı daha sonra organize edemeyeceğimi düşünüp silmiştim ama çok ısrar ettiler bende kendilerini kırmadım.

Benim misafirim olan 37 haftalık hamile annenin bebeği için o kadar çok eşya yolladılar ki her kargo geldiğinde anne buruldu.

Rabbim bu 3 üyeye gönüllerindekini verip sağlıklı bir yaşam nasip etin. Başka arkadaşlarda katılmak istedi ama gelen hediyeler çok olacaktı bu sebeple kabul edemedim onlara da teşekkür ederim. İlk 3-5 ay hiç bir alış veriş yapmadan bebeğin tüm ihtiyaçları sayelerinde sağlandı.

Birde çok değişik bir olay yaşandı sn ladymadyninablasi ladymadyninablasi kargoya bir kitap koymuş, bebeğin ablası fıstık Beril bu kardeşime olmaz ki bunu Ege'ye hediye ediyorum dedi. Yok dedim kardeşin yaşına girince kullanır bunu. Hayır hayır ben hediye ediyorum dedi (bu arada Beril 8 yaşında)
Akşam kargoları aldığımı yazarken arkadaşlara sn ladymadyninablasi ladymadyninablasi 'in mesajında şu notu gördüm.

" İçinde bi tane kitap var, o da sizin bebeğinize hediyem olsun."

Mesaja cevap dahi yazamadım, teşekkür edemedim.

iyilikler böyle habersizce, sessizce yapılır, iyilik yapılan ise bu kişileri onore etmelidir, reklam değil. Ben bu 3 arkadaşa söyleyecek söz bulamıyorum

Bu vesile ile ; E Esila09 , ladymadyninablasi ladymadyninablasi ve Tubismavis Tubismavis üçünüzün de gönlüne sağlık. (alfabetik sıralama)

cep telefonundan ancak bu kadar yazabildim....
ladymadyninablasi ladymadyninablasi E Esila09 Tubismavis Tubismavis hayrınız kabul olsun ne güzel.

emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ediyorum. E Esila09 yüreği tertemiz harika bir kadın 😥onu tanıdığım için çok mutluyum . Hatay’daki depremde bana nasılsın diye msj yazdı o kadar ince bir kadın ki Tuğçe deprem olmuş iyi misiniz demedi korkutmamak için sadece nasılsınız Tuğçe dedi 😥 daha bugün annemle ne kadar ince kadın diye konuştuk

Yaa tugce
Olur mu öyle, insan yaşadığı şeyi bilmez mi nasıl korkuturum 24 yıl en kötüsü bildik şimdi ortalık yangın yeri ki duyduğunuzdan çok emindim
Ben o gece dahil yıllarca bir şekilde hiç bir depremi anlamadım çok çok korkuyordum Allah bir şekilde kafamı karistiriyor hissettirmiyordu
Simdi nasıl telaşa veririm hiç yazmam daha iyi

Ben de dikkat ettiydim de seslenmem okur geçerim 😁 🤭

Neye şaşırdın Admin?
Dilbilgim iyidir, bakma istedigim gibi Türkçe veya edebiyat öğretmenliği kazanamadiydim 😄 K Kazen
Ettiydim, kazanamadıydım yazmışsınız. Bazen ben de konuşurken bu tür konuşurum. Kardeşimin tuhafına gider🤦🏻‍♀️Nette de baktım di li geçmiş zaman olarak var esasında bu tür sözler. 🤭

Benim için çok özel 3 üyeden bahsedeceğim size. Bu arkadaşlar bir mesajımı görüp taşın altına hemen ellerini koydular. Oysa o mesajı daha sonra organize edemeyeceğimi düşünüp silmiştim ama çok ısrar ettiler bende kendilerini kırmadım.

Benim misafirim olan 37 haftalık hamile annenin bebeği için o kadar çok eşya yolladılar ki her kargo geldiğinde anne buruldu.

Rabbim bu 3 üyeye gönüllerindekini verip sağlıklı bir yaşam nasip etin. Başka arkadaşlarda katılmak istedi ama gelen hediyeler çok olacaktı bu sebeple kabul edemedim onlara da teşekkür ederim. İlk 3-5 ay hiç bir alış veriş yapmadan bebeğin tüm ihtiyaçları sayelerinde sağlandı.

Birde çok değişik bir olay yaşandı sn ladymadyninablasi ladymadyninablasi kargoya bir kitap koymuş, bebeğin ablası fıstık Beril bu kardeşime olmaz ki bunu Ege'ye hediye ediyorum dedi. Yok dedim kardeşin yaşına girince kullanır bunu. Hayır hayır ben hediye ediyorum dedi (bu arada Beril 8 yaşında)
Akşam kargoları aldığımı yazarken arkadaşlara sn ladymadyninablasi ladymadyninablasi 'in mesajında şu notu gördüm.

" İçinde bi tane kitap var, o da sizin bebeğinize hediyem olsun."

Mesaja cevap dahi yazamadım, teşekkür edemedim.

iyilikler böyle habersizce, sessizce yapılır, iyilik yapılan ise bu kişileri onore etmelidir, reklam değil. Ben bu 3 arkadaşa söyleyecek söz bulamıyorum

Bu vesile ile ; E Esila09 , ladymadyninablasi ladymadyninablasi ve Tubismavis Tubismavis üçünüzün de gönlüne sağlık. (alfabetik sıralama)

cep telefonundan ancak bu kadar yazabildim....
Başta sizden ve arkadaşlardan Allah razı olsun. 🤲

O anne ömrü boyunca bu iyiliği unutmayacak bende bulunduğum otelin kreş öğretmenini asla unutmayacam ilk geldiğimiz gün oğlumun çorabı yoktu bi tane yoldan almıştık o da ıslandı kadin ayaklarını çıplak gorunce hemen bi çorap giydirdi kızıma kiyafet getirdi ve hediye paketlerine koymuştu.

E Esila09
ladymadyninablasi ladymadyninablasi
Tubismavis Tubismavis
K Kazen

Hem sizlerden hem de yardımcı olan yardıma vesile olan bütün herkesten Allah razı olsun ne muradınınız varsa versin 🤲🏻

Tubismavis Tubismavis Allah sana hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲🏻

Maddi yardımların dışında günlerdir gece gündüz dua edenlerden, sitenin dua bölümünü boş bırakmayanlardan da Allah razı olsun.

MssPARE MssPARE Lna16 Lna16 penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE Nego Nego Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Allah hepinizin gönlüne göre versin ❤
Allah okuyan herkesten razı olsun dua edenleri çok olsun. Manevi silahımız dua kalplerimiz onunla huzur buluyor. Kıymet bilipte yazanlara da çok teşekkür ederim kendi adıma duygulandırdınız. 💜

E Esila09
Tubismavis Tubismavis
K Kazen

Hem sizlerden hem de yardımcı olan yardıma vesile olan bütün herkesten Allah razı olsun ne muradınınız varsa versin 🤲🏻

Maddi yardımların dışında günlerdir gece gündüz dua edenlerden, sitenin dua bölümünü boş bırakmayanlardan da Allah razı olsun.

MssPARE MssPARE Lna16 Lna16 penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE Nego Nego Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Allah hepinizin gönlüne göre versin ❤

Bonusum canımsın bizler etiket ediyoruz sağolsunlar güzel yürekli kardeşlerimiz hemen okumaya geliyorlar. Okuyan, okumak isteyip de şartları müsait olmayan herkesten ALLAH razı olsun 🤲
Bizleri dualarda buluşturan RABBİM'e hamd olsun :KK200:

E Esila09
Tubismavis Tubismavis
K Kazen

Amin inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin Bonuscum ❤🥰😇🤲🤲
Duaları hep birlikte okuduk birbirimizden destek aldık daha ne yapabiliriz hangi duayı okuyalım diye akıl alış verislerimiz oldu 👍👍😊😊
Rabbim bir daha yasatmasin ve bizler yukarda yazdım daha günlük rutin işlerimiz için dualar okuyalım inşallah
Böyle olsa bile bir sağlık sorunu acil bir durum olunca yine birlik oluyoruz bunlar çok güzel beraberlikler ...
Allah herkesten tek tek razı olsun
🤲🤲🤲😇😇😇❤❤❤
Senden razı olsun Bonuscum 🧡💙💚

Ettiydim, kazanamadıydım yazmışsınız. Bazen ben de konuşurken bu tür konuşurum. Kardeşimin tuhafına gider🤦🏻‍♀️Nette de baktım di li geçmiş zaman olarak var esasında bu tür sözler. 🤭
Yerel ağız mı köy ağzı mı (sanırım öyle bir şey) tam bilmiyorum da sevimli oluyor diye bazen böyle konuşup yazıyorum. :)

X