Cökük Yanaklar

ama dolgu ve botox tarzi seyler bi zaman sonra cildi tmbellestiriyo ve cok yapimca da cilt altinda öbeklesmis seyler oluyo mesela bulent ersoy hande yener onlarn hep boyle

selamlar
bence birden fazla yöntemi bir arada kullanmalıyız
misal ben derma roller da kullanıyorum, dolgu da yaptırıyorum her tür yenilige acıgım
bioexpander i gördünüz mü?
roaccutane bence tüm yüz dokusunu eritiyor, bu yüzden sırf yanak yerine önce tüm yüze bir dolgunluk verdirip-bioexpander gibi- cildi saglamlastırdıktan sonra
gerek olursa minimal ölcülerde kalın dokulu gecici dolgularla yanaklar bicimlendirilmeli
bioexpander i çok begendim

selamlar
misal ben derma roller da kullanıyorum, dolgu da yaptırıyorum her tür yenilige acıgım
roaccutane bence tüm yüz dokusunu eritiyor, bu yüzden sırf yanak yerine önce tüm yüze bir dolgunluk verdirip-bioexpander gibi- cildi saglamlastırdıktan sonra
gerek olursa minimal ölcülerde kalın dokulu gecici dolgularla yanaklar bicimlendirilmeli

delilacım yine aynı hisleri paylaşıyoruz seninle... ah roaccutanne ah! bioexpender yaptırmadın değil mi? duyduğun kadarıyla mı beğendin? okuyunca güzel de yaptıran hiç yok maalesef..

Merhabalar...Benim diş teli tedavisinden dolayı yanaklarım çöktü. Çene yapımı küçülttüler ve iğrenç yüz hatlarına sahip oldum. Ben de dolgu yaptırmak istiyorum tahminen 1 ay kadr sonra. Sırf bunun için İstanbul'a gitmeyi düşünüyorum ama herkes gibi ben de doktoruma karar veremedim, fikir verebilecek olan var mı :)

canim bende dis teli tedavisi gormeyi dusunuyorum ama soyledigin seye epey sasirdim boyle bir etkisi olabilirmi dis telinin.Ben de elmacik kemiklerimin daha belirgin olmasini istiyorum yasim 24 .cok mu erken bu tur islemler icin acaba kizlar yardimci olun lutfen:KK43: fikirlerinize ihtiyacim var

Değişime bakar mısınız :44: Bu kadın naptırmışmış sizce ?

Nicole-Kidman.jpg

Değişime bakar mısınız :44: Bu kadın naptırmışmış sizce ?

Nicole-Kidman.jpg

Canım , bence bu kadında burun estetiği var. Botox zaten kesin var kaşlarının kalkıklığından belli. Ayrıca elmacık kemiğinde dolgu var yanılmıyorsam bir de dudak dolgusu değilde sanki ameliyatla kalınlaştırılmış dudakları.. Yani anlayacağın yok yok... E o kadar para olunca bir de holywood starıysan yaptırıyorsun demekki...:))

Canım , bence bu kadında burun estetiği var. Botox zaten kesin var kaşlarının kalkıklığından belli. Ayrıca elmacık kemiğinde dolgu var yanılmıyorsam bir de dudak dolgusu değilde sanki ameliyatla kalınlaştırılmış dudakları.. Yani anlayacağın yok yok... E o kadar para olunca bir de holywood starıysan yaptırıyorsun demekki...:))

Canım kadın kendini baştan yaratmış :KK1: Bir de çenesini törpületmiş gibi geldi bana.
Yanakları dolgun dolgun çok hoş olmuş .Acaba dolgu mu yoksa yağ mı enjekte ettirdi .Senelerdir böyle olduguna göre kalıcı birşey bu ,ama ne :44::KK1:

Canım kadın kendini baştan yaratmış :KK1: Bir de çenesini törpületmiş gibi geldi bana.
Yanakları dolgun dolgun çok hoş olmuş .Acaba dolgu mu yoksa yağ mı enjekte ettirdi .Senelerdir böyle olduguna göre kalıcı birşey bu ,ama ne :44::KK1:

Canım bence kalıcı bir dolgu değil .Kalıcı olanlar zamanla yerçekimine yeniliyormuş . Bu kadının elmacık kemikleri ne kadar dik . Kadın ekmeğini vücudundan kazanıyor neticede yaptırıyordur .

kalici dolgular mi sarkiyor zamanla pek yag enjeksiyonu? o da zamanla sarkıyor mu ki

Canım herikiside sarkıyor zamanla neticede yerçekimi var. Ama kalıcıların ileri vadede alerji riski olması beni korkutuyor açıkçası. Şarkıcı sunucu aydın 'ın yüzü alerji yüzünden o hale gelmiş mesela. Adamcağızın dolgusu 4 yıl sonra alerji yapmış. Bağışıklık sistemi yaşla birlikte zayıflıyor ve neye tepki vereceği belli olmuyor maalesef. Yağ enjeksiyonundada yer değiştirme ve simetrik erimeme söz konusu oluyormuş. Sanıyorum yine en iyisi uzun ömürlü olan geçici dolgular .Bende burun kenarlarıma düşünüyorum bakalım yakında bir doktora karar kılacağım.

selamlar

Bioexpander ile ilgilendim,,biraz daha detay verir misiniz lütfen,,nerede kime yaptırdınız?Çok teşekkürler,sevgiler.

Kızlar bende yanak dolgusu yaptırmak istiyorum :) İzmir içinde dolguyu bölüşebileceğim birisi çıkarsa ,çok sevinirim :)

delilacım yine aynı hisleri paylaşıyoruz seninle... ah roaccutanne ah! bioexpender yaptırmadın değil mi? duyduğun kadarıyla mı beğendin? okuyunca güzel de yaptıran hiç yok maalesef..

merhaba canım
hayır henüz yaptırmadım, şu an mezoterapi ürünleri üzerinde duruyorum yani deri altına yapılan enjeksiyonlar
mezoterapi yaptırıp memnun kalanlar dr fiyat marka bilgisi paylaşırsa çok sevinirim

benim dolgularım sonuç olarak beni bu zamana kadar idare etti, yaşım epey oldu çünkü
sizlerden büyüğüm,
bioexpanderi de yaptırıcam herşeyi de yaptırıcam

Kızlar,
İleri derecede çökük yanaklar için , belki dolgu kaçınılmaz fakat inanın sakız çiğnemekte acaip fayda ediyor. Sabah akşam 5 er dakika çiğnemek yüz kaslarınızı nasıl şişirip dolgunluk verecek göreceksiniz ,aşırısı kasları ısıtıp tam tersi yağ dokusunu eritir yalnız dikkat edin.

Benim de yanaklarım çok dolgun çökse biraz eyi ya :KK9:
Annemin de çökük ama yakışana yakışıyor dert etmetin bence makyaj hileleriyle gayet güzel olabiliyorr :KK4:
Ayrıca sakız çiğnemek inceltiyo diye biliyorum yanakları bir ara iyi araştırma yapmıştım inceltmek için yanaklarımı

juvederm uygulanmıştı
ben video eklemıstım yanak icin farklı daha yogun bir versiyonu çıkmış aynı markanın
eskide bu ürün yoktu
:26:

Benim de yanaklarım çok dolgun çökse biraz eyi ya :KK9:
Annemin de çökük ama yakışana yakışıyor dert etmetin bence makyaj hileleriyle gayet güzel olabiliyorr :KK4:
Ayrıca sakız çiğnemek inceltiyo diye biliyorum yanakları bir ara iyi araştırma yapmıştım inceltmek için yanaklarımı

Canım, 16 - 17 yaşlarındayken bende yanaklarımdan yağ aldırmayı bile düşünüyordum o kadar dolgun ve dış bükey duruyorduki bebek yanağı gibiydi. Şimdi ise bırak yağ aldırmayı dolgu yaptırmayı düşünüyorum:)) Yani zaman maalesef o dolgunluğu alıp götürüyor sen keyfini çıkar bence.

Canım, 16 - 17 yaşlarındayken bende yanaklarımdan yağ aldırmayı bile düşünüyordum o kadar dolgun ve dış bükey duruyorduki bebek yanağı gibiydi. Şimdi ise bırak yağ aldırmayı dolgu yaptırmayı düşünüyorum:)) Yani zaman maalesef o dolgunluğu alıp götürüyor sen keyfini çıkar bence.
Yarama tuz bastın :KK5: keşke aldığımız kiloların bir kısmı yüze gitse :KK52:
juvederm uygulanmıştı
ben video eklemıstım yanak icin farklı daha yogun bir versiyonu çıkmış aynı markanın
eskide bu ürün yoktu
:26:

Tekrardan ekler misin :26:

X