Cökük Yanaklar

ee simdi kac kisiyiz mezolifting solusyonu almak isteyen?
bende dermaheal in ürün katalogu var pdf olarak
msn den yollarım ısteyene

Cnm dermahealin sitesinde de var ürünlerin tanıtımı. Ben Stem C yi sordum içinde kök hücre var. Yani gözaltımdaki çukura olurmu die oraya dolgu önerdi. Bu dedi yaşlanmaya karşı cildi onarmaya yardım eder dedi. Fiyatıda 380 dolarmış içinde 5 tane ampülü var

tamam ıste o gozaltını doldurmaz ama cok guzel urunler
5 ml 1 ampul 2 kez kullanılıyor tum yuze
bende 3 ml serumlar var elastin serumlar onlar da 2 kez kullanılıyor ama ben karıstırıyorum bazı urunlerı
o yuzden belkı mıktarı artmıs olabılır ekledıgım dıger urunler nedenıyle
ben alırım 1 ampulunu
stem c mezo solusyonumuymus?kagıt brosuru de vardı bende kaybettım
ya annem bırakmıyor kı hepımızden heveslı hayret bırsey ya of

Kızlar pek güzel anlatmışsınız,hatta ben jayjay ın mesajlarını ilk okuduğumda bende katılayım dedim.Ama şurası muamma bu mezolifting serumlarını kime uygulatacaksınız.Bana gittiğim merkezdeki doktor mezolifting yapalım demişti ama ben serumlarımı alıp gidersem yapmayacağına eminim.Hemen alıyorsunuzda bunları kime uygualtacağınızı buldunuz mu?

mrblar arkadaslarrr günlerdir bu dolgu olayıyla kafam doluuuuu 7 ay önce bi burun operasyonu geçirdimm ve zayıf yanaklardan şikayetçiyim 24 yaşındaım ve tek çarenin dolgu olduğuna inanıorum geçenlerde 1 bayan gördüm böle biş olamaz dolgu yaptrmış ama çok kötü gözüküoduuuuuueyvahedigeldismile adanadaımm doktor çok önemli bu durumlardaaa nolur istbulda olsa olur bi doktor önerin gidimmmmm bide çok pahalı olmasın:kedi: şeyy bide bu operasyon ortalama nekadardırrr

mrblar arkadaslarrr günlerdir bu dolgu olayıyla kafam doluuuuu 7 ay önce bi burun operasyonu geçirdimm ve zayıf yanaklardan şikayetçiyim 24 yaşındaım ve tek çarenin dolgu olduğuna inanıorum geçenlerde 1 bayan gördüm böle biş olamaz dolgu yaptrmış ama çok kötü gözüküoduuuuuueyvahedigeldismile adanadaımm doktor çok önemli bu durumlardaaa nolur istbulda olsa olur bi doktor önerin gidimmmmm bide çok pahalı olmasın:kedi: şeyy bide bu operasyon ortalama nekadardırrr

ayy bu kötü dolgu deneyim yaşayanları okuyunca vazgeçmeye başlıyorum eyvahedigeldismile Düğün olmasa neyse dolgu bi şekilde erirde düğün öncesi komik duruma düşmek istemiyorum alsanaalsanasmile Cnm o kızın ki neden kötü görünüyordu? anlatırmısın? Yanağa mı yaptırmış yoksa elmacık kemiğine mi?

yaa yeni yaptırmıştı sanıırm aynı oyuncak ayı gibi duruoduuuohaoldumsmile kare yüz olmuştu yüzünün konturu kalmamıştı.... ya doktor çok öenmki her doktor ayrı dalda ço iyidirr benim burnumu yaptrdığım doktor burnda süperdi ama dier konularda güvenemiorum mesela işe olan arkadaslar sölese memnun oldukarı doktorları ve yatrdıkları fiatları nedense burda dolgu yaptran arkadaslar fiat sölemio söleyin yaaaaaaaaaa

yaa yeni yaptırmıştı sanıırm aynı oyuncak ayı gibi duruoduuuohaoldumsmile kare yüz olmuştu yüzünün konturu kalmamıştı.... ya doktor çok öenmki her doktor ayrı dalda ço iyidirr benim burnumu yaptrdığım doktor burnda süperdi ama dier konularda güvenemiorum mesela işe olan arkadaslar sölese memnun oldukarı doktorları ve yatrdıkları fiatları nedense burda dolgu yaptran arkadaslar fiat sölemio söleyin yaaaaaaaaaa

YAĞ ENJEKSİYONU YAPTIRMIŞ OLABİLİR NORMAL DDOLGUDA yüz o kadar şişmiyor hem çok pahalı olur o kadar şişirmek istese de yapamaz yağ enjeksiyonunda çok şişiyo 4 haftaya yüzde 30 u kalıyor ondan çok yağ veriliyo onu yaprtıdğın zaman 1 ay evden çıkmaman lazım bence:)))

cico neresıne dolgu yapılmıstı? belkı yuzune botox uygulatmıs olamaz mı?
cunku dolgu yapıldıgı asla bellı olmaz o kadar az bır madde kı bu
ancak volum kaybını gıderır
eger bellı olan bırsey varsa o ya kalıcı dolgu yaptırmıs ya da botox
annemın de yanagına botox yapılmıstı cok kotu oldu valla gecene kadar
kadının suratı bı acaıp oldu
sordun mu dolgu mu dıye? bır de markası neymıs onu ogren
dr adını da ogrenelım kı mıllet tuzaga dusmesın yazalım

kalıcı dolgu yaptırmış. yağ enjeksiyonu sanırım bende öyle düşünüodum kalıcı olanındannn.. onu gördükten sonra çok korktum yaad bilmiorum belki yeni yaptırmıştı soraamadım okadarını erdi genç die bi doktora yaptırmış...

cico cok kotu valla o zaman
kalıcı dolgu da oyle berbat olmaz aslında
kıme uygulama yaptırıldıgı cok onemlı tabı kı,
neresı sısmıs? yanı cok mu berbat? gecmez de sımdı o
hangı markaymıs

kendi yağını enjekte ettirmişş.. off çok köü yaaaa çok korkuorum kötü olcak die ama uaptrmakda istiorum birileri bi doktr sölese süper olcakkkk bid eben kalıcı dolgu istiorum kendiiii vucumdaki yağdannn ama korkuorum öff yaaaaaaaaaaaaaaaaa

oo o zaman cok kotu
neyse erır o herhalde
bu drlara da akıl sır ermıyor kardesım yeterı kadar koysanıza ne demeye
mılletın suratını sısırıyorsunuz

oo o zaman cok kotu
neyse erır o herhalde
bu drlara da akıl sır ermıyor kardesım yeterı kadar koysanıza ne demeye
mılletın suratını sısırıyorsunuz

bana da doktorum resimler göstermişti ilk başta çok kötü ama 1 ay sonra halleri çok güzeldi ama şu da bi gerçekki ömrüde 6 ay 2.den sonra biraz kalıcığı varmış ama oratnsız erirse de vay haline uff keşke hiç değişim olmasa hep aynı yaşta kalsak(((

canım valla bu neydı boyle basımıza geldı
ben 20 lı yasların basında bu durumları asla dusunemezdım
ama yaslanmak ınsanı cok yıpratıyor ruhsal olarak

canım valla bu neydı boyle basımıza geldı
ben 20 lı yasların basında bu durumları asla dusunemezdım
ama yaslanmak ınsanı cok yıpratıyor ruhsal olarak

ben de hiç yaşlanmıcam sanırdım ben çok mutluydum... ama o zamn ne deseler de anlamıyosun bizzat yaşamak lazım ... zamanla alışcaz herhalde önceden kıyafetlere para veridim şimdi ise yüzüme yüzüm güzel değilse kıyafetrin de önemi yok güzelsen ne giysen yakışıyo zaten :)

X