Cok zayıfın ama vücut ölcülerimden memnunum ?

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.364
13.693
161 boy 46 kilo kollarım omuzlarım ve yüzüm çok zayıf bunun için kilo almak istiyorum ama ölcülerimi de korumak istiyorum 72-62-88 bana tavsiyeleriniz nelerdir

Bence kilo alma, spor yap kaslarını güçlendir, yani kas olarak kütleni arttır. Bende sana yakınım bir vakit bulsam spora başlamak istiyorum :işsiz:

merhaba, ben de sizinleayni durumdayim. fizigimi begeniyorum ama bacaklarimdan ve yuzumden kilo almak istiyorum. spor hocasi bana daha cok protein ve karbonhidrat agirlikli beslen demisti. hergun 3-4 yumurta yemek ve ekmek,pilav,makarna,et ve tavuk gibi seyler daha besleyeci gidalari tuketmek onemliymis. buyuk ihtimal sizin de vucudunuzda yag oraniz az. bu sekilde beslenip de sikilastirma agirlikli egzersizler uygularsaniz fiziginizin daha da guzellesecegine inaniyorum (ben de deneme surecindeyim henuz :) )

merhaba, ben de sizinleayni durumdayim. fizigimi begeniyorum ama bacaklarimdan ve yuzumden kilo almak istiyorum. spor hocasi bana daha cok protein ve karbonhidrat agirlikli beslen demisti. hergun 3-4 yumurta yemek ve ekmek,pilav,makarna,et ve tavuk gibi seyler daha besleyeci gidalari tuketmek onemliymis. buyuk ihtimal sizin de vucudunuzda yag oraniz az. bu sekilde beslenip de sikilastirma agirlikli egzersizler uygularsaniz fiziginizin daha da guzellesecegine inaniyorum (ben de deneme surecindeyim henuz :) )
şimdi de kilo aldım ama hepsi bacaklarıma ve kalçama gitti.Kalçam 94 oldu :KK43:

X