çok şükür..yaptigimi yapin sonra da bana dua edin:)

Ben en son gecen sene bu zamanlar bu siteye girmistim nasil kilo alabilirim diye forumlari okuyordum, o zaman kadar denemedigim hic birsey kalmamisti piaysadaki toz icecekler macunlar diyetisyenler v.s. 45,5 kiloydum cok kafama takiodum özgüvenim sıfırdı.su an 55.5 kiloyum koskoca 1 senede 10 kilo aldim Allah'a sükür..nasil mi? Sadece her gece yatmadan bir kase cici bebe yiyerek..ama tek bir kere bile aksatmadim.kaybedeceginz hic bir sey yok ben öyle diyerek basladim keske daha onceden deneseymisim.Masallah diyin bana :)) sakin pes etmeyin insallah istediginiz kilolara ulasirsiniz..

Ya inanki bende 58 59 olmak istydum 1 büyük pasta yarmk kilo bklava 1 saatte yerdm.işyerinde tabagmı tepeleme yapardm her cesitten yetmezdi ardnda abur cubur ne varsa alamyrum diye aglıydum bide:KK66: boyuma göre zayıftm bide yakışmydu zayıflık.snra evlilik derken 6 ayda tam 4 kilo aldm oda benim yediklerimı kim yese 80 90 olmuştu.:)suan 60 kiloyum tam istdgm fizikteym yani:)

Teşekürler arkadaşlar.Herkese bu yardımcı olduğunuz için.Bu tarz sorunlar için yıllarca üzülen insanlar var. Allah razı olsun.

X