çok şükür..yaptigimi yapin sonra da bana dua edin:)

bak kasma kendini, mama halinde yapma bende tiksindim çünkü, bisküviyü süte banar yersin ya aynı öyle yapıyorum.
mesela 5 cici bebeyle başla yarın 8 yap ertesi gün 10 yap böle böle artıyor, birden 15-20 yüklenme, çabuk bıkarsın.

Yok almak icin yaparim onbes cicibebede yerim mama yapip ben sulu yapio bardakta ictim aldim ama verdim mama sejlinde alirim belki vermem yani boyum kisa duruyo aynaya bakma istemyorum kendimi gucsuz mutsuz hissedyorum tartiya ciktgimda insallah alirim alirsam yazarm buraya :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba. Bu cicibebe yiyerek kilo almayi bende deniycem insallah. 2 cocuk annesiyim ama 51 kiloyum. Boyum 168cm. Yuzum baya coktu. 3-4 kilo alsam iyi olacak. Ben cicibebeyi sutle yiyemem. Sadece biskuvi olarak yesem olmaz mi?

Kızlar selam aranızda yeniyim ve ben de bu kilodan muzdarip durumdayım 21 yasındayım boyun 1.65.Ben de forumlarda gezinirken bu cicibebe olayına başlamaya karar verdim.Yalnız şöyle bi durum var ben sütten nefret eden bi insanım kokusuna bile tahammülüm yok bu yüzden marketten küçük kutularda kakaolu sütle muzlu bebe büisküvisini karıştırıp yiyiorum her akşam yaklaşık 20 tane kullanıyrum bisküviyi.Neden muzlu diceksiniz muzlusu daha güzel sankiii :) her neyse bunlara başlamadan yaklaşık 2 hafta önce tartılmıştım 45 kiloydım.ve 8 gündür uyguluyorum dün tartıldım 50 kilo çıktım umarım daha da alacağım darısı kilo almak isteyenlerin başına:):KK34:

Kızlar selam aranızda yeniyim ve ben de bu kilodan muzdarip durumdayım 21 yasındayım boyun 1.65.Ben de forumlarda gezinirken bu cicibebe olayına başlamaya karar verdim.Yalnız şöyle bi durum var ben sütten nefret eden bi insanım kokusuna bile tahammülüm yok bu yüzden marketten küçük kutularda kakaolu sütle muzlu bebe büisküvisini karıştırıp yiyiorum her akşam yaklaşık 20 tane kullanıyrum bisküviyi.Neden muzlu diceksiniz muzlusu daha güzel sankiii :) her neyse bunlara başlamadan yaklaşık 2 hafta önce tartılmıştım 45 kiloydım.ve 8 gündür uyguluyorum dün tartıldım 50 kilo çıktım umarım daha da alacağım darısı kilo almak isteyenlerin başına:):KK34:

Kakoulu süt ve Muzlu Bebe bisküvisi alıp aksamlari yemeye başlıyorum direk umarım 8 gün içinde bende 5 kilo alırım :))

Kakoulu süt ve Muzlu Bebe bisküvisi alıp aksamlari yemeye başlıyorum direk umarım 8 gün içinde bende 5 kilo alırım :))

inşallah:KK16:hedefim 55.umarım herkes istediği kiloya kavuşur

Mrbbbbb bende başladım 42 kiloyum çok üzülüyorum bu kilo olayına biraz etli butlu olsam hiç fena olmicak iki çocugum var 27 yaşındayım ama sanki onların annesi değilde ablası gibiyim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben en son gecen sene bu zamanlar bu siteye girmistim nasil kilo alabilirim diye forumlari okuyordum, o zaman kadar denemedigim hic birsey kalmamisti piaysadaki toz icecekler macunlar diyetisyenler v.s. 45,5 kiloydum cok kafama takiodum özgüvenim sıfırdı.su an 55.5 kiloyum koskoca 1 senede 10 kilo aldim Allah'a sükür..nasil mi? Sadece her gece yatmadan bir kase cici bebe yiyerek..ama tek bir kere bile aksatmadim.kaybedeceginz hic bir sey yok ben öyle diyerek basladim keske daha onceden deneseymisim.Masallah diyin bana :)) sakin pes etmeyin insallah istediginiz kilolara ulasirsiniz..

merhabalar, bende 3 ay kadar cicibebe yedim. 9 kilo kadar aldım... Ama bende göbek yaptı...:26::26::26: sizde de böyle bir sorun oldu mu?

Sekiz gunmu masllah ya bende meyve suyuyla yiycem mama yapmayip alirmiyim acaba

Sekiz gunmu masllah ya bende meyve suyuyla yiycem mama yapmayip alirmiyim acaba

meyve suyuyla işe yarar mı bilmiyorum ben de bırktım bu olayı 48 kiloya düştüm bugün itibariyle yeniden başlayacağım inşallah tekrar etkili olur

gecen gun canim sutle biskuvi cekti cocuklugumun vazgecilmez mamasi ben farkli biskuvilerle tuketiyordum
bu sefer degisiklik yapip bebe biskuvisi kullanayim dedim anam o ne seker oyle midem kalkti yedikten sonra asiri sekerden mide bulantisi yasadim cocuklarin neden diyabet oldugunuda burdan anlamis olsam yanlis tahmin etmis olmam heralde 8 seker oranini baya bi azaltsalar cok guzel olur

Bende şu an 44 yada 45 kıloyum yurttayken sürekli bol yemek yerdim baya ekmek tüketirdim sadece 2 kilo aldım evıme gelınce onlarıda bır guzel verdım sımdı annm peşimden dolanıyr burda okumş bebe bisküvisi ye dyee :) sanırım bu yazıyı okumuş saol canımm tavsiyen için bende bir deneyeym şunu :)

insan hergün bal yese bıkar be güzelim :) bence gün boyuna yayılmalı beslenme..kalorisi yüksek çok şey var evet bebe bisküvisi var ama herkes her zaman yiyemez.. tebrikler ayrıca sana

1,68 boyunda 47 kiloyum çok memnunum hiç bir rahatsızlığım yok fakat bi 3-4 kilo alsam fenada olmaz. Bu cici bebe formülünü bugün itibariyle deneyeceğim bana şans dileyin

Ben de bu yöntemle kilo aldım, zaten ilk olarak da burda okumuştum. Yaşasın cicibebe :KK70:

Bende 42 kiloydum sonra spraktin şrup için gece yatmadan önce pekmez tahğn karışımına bebe bisküvisi batırıp yedim 3 haftada 47 oldum ama ben devamını getiremiyorum bıraktım yavaş yavaş 45e düştüm şimdi tekrar başlıcam deneyin mutlaka ama spraktin içmeyin tüylenme yapıyormuş galiba

Ben en son gecen sene bu zamanlar bu siteye girmistim nasil kilo alabilirim diye forumlari okuyordum, o zaman kadar denemedigim hic birsey kalmamisti piaysadaki toz icecekler macunlar diyetisyenler v.s. 45,5 kiloydum cok kafama takiodum özgüvenim sıfırdı.su an 55.5 kiloyum koskoca 1 senede 10 kilo aldim Allah'a sükür..nasil mi? Sadece her gece yatmadan bir kase cici bebe yiyerek..ama tek bir kere bile aksatmadim.kaybedeceginz hic bir sey yok ben öyle diyerek basladim keske daha onceden deneseymisim.Masallah diyin bana :)) sakin pes etmeyin insallah istediginiz kilolara ulasirsiniz..
Mamayi nasil yapiyosunuz katimi ben sivi yaparak alamadim mesela ne kdar sute ne kadar cicibebe koyuyosunuz

X