çok şükür..yaptigimi yapin sonra da bana dua edin:)

bbaharr

pabucumun dünyası..
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
21
2
Ben en son gecen sene bu zamanlar bu siteye girmistim nasil kilo alabilirim diye forumlari okuyordum, o zaman kadar denemedigim hic birsey kalmamisti piaysadaki toz icecekler macunlar diyetisyenler v.s. 45,5 kiloydum cok kafama takiodum özgüvenim sıfırdı.su an 55.5 kiloyum koskoca 1 senede 10 kilo aldim Allah'a sükür..nasil mi? Sadece her gece yatmadan bir kase cici bebe yiyerek..ama tek bir kere bile aksatmadim.kaybedeceginz hic bir sey yok ben öyle diyerek basladim keske daha onceden deneseymisim.Masallah diyin bana :)) sakin pes etmeyin insallah istediginiz kilolara ulasirsiniz..

Ben en son gecen sene bu zamanlar bu siteye girmistim nasil kilo alabilirim diye forumlari okuyordum, o zaman kadar denemedigim hic birsey kalmamisti piaysadaki toz icecekler macunlar diyetisyenler v.s. 45,5 kiloydum cok kafama takiodum özgüvenim sıfırdı.su an 55.5 kiloyum koskoca 1 senede 10 kilo aldim Allah'a sükür..nasil mi? Sadece her gece yatmadan bir kase cici bebe yiyerek..ama tek bir kere bile aksatmadim.kaybedeceginz hic bir sey yok ben öyle diyerek basladim keske daha onceden deneseymisim.Masallah diyin bana :)) sakin pes etmeyin insallah istediginiz kilolara ulasirsiniz..

Maşallah canım sana ya :nazar:
Bende 45 kiloyum ve Rabbim nasip ederse seneye düğünüm var hayatım boyunca tartıda 50'yi hiç göremedim senin yöntemi deneyeyim bir de..
Allah razı olsun paylaştığın için, inşallah bende sonuç alırım :KK61:

Bende kilo almak için hep gece yiyodum alamıyodum neler neler yedim de alamadm kilo.evlendim düzenli yedim bi bktm kilo almşm.:)

Maşallah canım sana ya :nazar:
Bende 45 kiloyum ve Rabbim nasip ederse seneye düğünüm var hayatım boyunca tartıda 50'yi hiç göremedim senin yöntemi deneyeyim bir de..
Allah razı olsun paylaştığın için, inşallah bende sonuç alırım :KK61:
insallah cnm ben de hep boyle forum okurken birsey bulabilrim de ise yarar umuduyla okuodum ben kendi deneyimimi yazdim umarim faydali olur..

Yok be bacım nerdee, ben kendimi bildim bileli 45 kiloyu geçemedim naptıysam :KK50:

Ya inanki bende 58 59 olmak istydum 1 büyük pasta yarmk kilo bklava 1 saatte yerdm.işyerinde tabagmı tepeleme yapardm her cesitten yetmezdi ardnda abur cubur ne varsa alamyrum diye aglıydum bide:KK66: boyuma göre zayıftm bide yakışmydu zayıflık.snra evlilik derken 6 ayda tam 4 kilo aldm oda benim yediklerimı kim yese 80 90 olmuştu.:)suan 60 kiloyum tam istdgm fizikteym yani:)

Ya inanki bende 58 59 olmak istydum 1 büyük pasta yarmk kilo bklava 1 saatte yerdm.işyerinde tabagmı tepeleme yapardm her cesitten yetmezdi ardnda abur cubur ne varsa alamyrum diye aglıydum bide:KK66: boyuma göre zayıftm bide yakışmydu zayıflık.snra evlilik derken 6 ayda tam 4 kilo aldm oda benim yediklerimı kim yese 80 90 olmuştu.:)suan 60 kiloyum tam istdgm fizikteym yani:)

Maşallah yaa :nazar:
Ay darısı benim başıma inşallah max 55 olsam yeter fazlası iyi durmaz zaten bende, 50ye de razıyım ben :KK61:

Maşallah yaa :nazar:
Ay darısı benim başıma inşallah max 55 olsam yeter fazlası iyi durmaz zaten bende, 50ye de razıyım ben :KK61:

Kaç kilosun ki yaw:KK66:boyun kaç ?kansızlık parazit genetk düzensiz beslenme bunlar cok etkiler ama tamamen engel degil

Bende yapip almistim ama ramzanda verdim ne kadar surede aldin bu kiloyu mama yapip mi yedin ben sulu sulu ictim :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hay maşallah sana:21:
bende diyetisyene gittim sağolsun kilo aldım 47 oldum son 1 haftada vermeye başladım kilolarımı şimdi ramazanda hepsi gidecek tabii... cici bebeyi yiyemiyorum biraz sulu yapıyorum işe yaramııyor. mama hali de midemi bulandırıyor yiyemiyorum :KK43:

mideniz bulanıyorsa o zaman ballı süte cici bebeyi batırıp yiyin, ne mama olur ne sulu.
ben hep öle yapıyorum. 5 ayda 7 kilo aldım şu an 52-53 arasıyım.
ama boşş oturduğumda ve özellikle akşamları filan ekmek arası kesin bişey yerim.
keçiboynuzu pekmezi kaşıklarım.
cicibebeli sütümü içerim.

ama istikrarlı olmak lazım. ara vermiceksin.
ramazanda gece cic bebe yemiyorum çünkü sahurda tok tutyo bişey yiyemiosun, ramazandan sora devam artık.
inş.kilo kaybetmeyiz.

mideniz bulanıyorsa o zaman ballı süte cici bebeyi batırıp yiyin, ne mama olur ne sulu.
ben hep öle yapıyorum. 5 ayda 7 kilo aldım şu an 52-53 arasıyım.
ama boşş oturduğumda ve özellikle akşamları filan ekmek arası kesin bişey yerim.
keçiboynuzu pekmezi kaşıklarım.
cicibebeli sütümü içerim.

ama istikrarlı olmak lazım. ara vermiceksin.
ramazanda gece cic bebe yemiyorum çünkü sahurda tok tutyo bişey yiyemiosun, ramazandan sora devam artık.
inş.kilo kaybetmeyiz.

Mama seklinde yediniz demi ama benim sorum bi haftada olsa bir kilo alirmiyim acba

Mama seklinde yediniz demi ama benim sorum bi haftada olsa bir kilo alirmiyim acba

1 haftada kilo alma meselesi bence bünyeye göre değişir, mesela ben aralıksız 3 gün full karbonhidrat, protein beslensem hemen alıyorum.

Ramazanda kilomu ölçtüm 53 kiloyum,kilo vermemişim çok sevindim.

Ama iftardan sora kesinlikle keçiboynuzu pekmezi , dondurma, meyve hani kilo aldırıcı ne varsa yiyorum.

1 haftada kilo alma meselesi bence bünyeye göre değişir, mesela ben aralıksız 3 gün full karbonhidrat, protein beslensem hemen alıyorum.

Ramazanda kilomu ölçtüm 53 kiloyum,kilo vermemişim çok sevindim.

Ama iftardan sora kesinlikle keçiboynuzu pekmezi , dondurma, meyve hani kilo aldırıcı ne varsa yiyorum.

Cicibebe yiyicem basliyicam insallah hemen aldirir etkisini hemen gostersin istiyorum yuzum coktu resmen ya bacaklarim cirpi .s

Cicibebe yiyicem basliyicam insallah hemen aldirir etkisini hemen gostersin istiyorum yuzum coktu resmen ya bacaklarim cirpi .s

bak kasma kendini, mama halinde yapma bende tiksindim çünkü, bisküviyü süte banar yersin ya aynı öyle yapıyorum.
mesela 5 cici bebeyle başla yarın 8 yap ertesi gün 10 yap böle böle artıyor, birden 15-20 yüklenme, çabuk bıkarsın.

X