Çok rahat spor ayakkabı?

Sis_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2021
328
248
Bütün gün ayakta çalıştığım bir işim var. Ayaklarım bazen çok acıyor ozellikle sağ ayağım taraklı bir görünüm aldı. Yumuşak tabanlı çok rahat bir spor ayakkabı önerir misiniz?

Bütün gün ayakta çalıştığım bir işim var. Ayaklarım bazen çok acıyor ozellikle sağ ayağım taraklı bir görünüm aldı. Yumuşak tabanlı çok rahat bir spor ayakkabı önerir misiniz?

Bir markanın : geçen sezona ait modeliyle , bu sezon modelinin kalıbı dahi farklı olabiliyor.

Bütçenize uygun ayakkabıları belirleyip , mağazada denemek en sağlıklı yol olacaktır. İnternetten kullanıcı yorumlarına da bakabilirsiniz.

Dechotlon mağazasında ki spor ayakkabılara bakabilirsiniz bu konu da tabi ki deneyip alınmalı

Skechers’ın d’lites serisinde inanılmaz rahat ediyor benim ayaklarım. Onlara bakabilirsiniz, biraz daha uygunlarda ise lumberjack da rahat ettirir ayakları, tabanları skechersa benziyor özellikle son tasarımlarının.

skechers

Greyder’de kalite ve rahatlık bir arada, uzun süre giyebilirsiniz. Skechers rahat fakat çok uzun ömürlü değil. Uygun fiyatlı derseniz de Jump 24937 modeli rahattır ve hafiftir.

Skechers memory foam ayakkabıları kesinlikle
giydiğim tek ayakkabı, botlarını da bu tabandan alıyorum. anneme de geçen gün doğum günü hediyesi olarak aldım kadın aşk yaşıyor botlarıyla. fiyatını hak ediyor ve çok dayanıklı. en azından benimkiler öyleydi

Ayağınız taraklı bir görünüm aldı ise anatomik yada ortopedik deri ayakkabılar en rahatıdır. İllaki spor ayakkabı alacaksanız deri spor ayakkabılar var yada bulabilirseniz rahat ve parmak uçlarını sıkmayan modellere bakın.

X