Popüler Konu Coca-Cola bizim hakkımızda ne düşünüyor ?

Dünya devi Coca-Cola'ya diz çöktüren şu meşhur kadınlarımıza(Bayan mükemmel demişler ya) çok teşekkür ederim....

rapor bu kadar, bu paylaşım illegaldir fakat bu araştırmayı yaparken bize kimse gelip danışmadı. Bende yayınlarken kimseye danışmak zorunda değilim....

aha... ben de sitenin bir senelik sunucu parası çıkmıştır herhalde diye düşünüyordum bu araştırma sayesinde. kimse gelip danışmadığına göre size herhangi bir ücret verilmeden site bu şekilde kullanıldı öyle mi?

sizin teşekkür ettiğiniz bayan mükemmel lafı oldukça aşağılayıcı bir tavırla yapıştırılmış bir etiket bu arada.
bekar çocuksuz bir insan olarak bile kullandıkları tepeden bakan dil beni aşırı derecede rahatsız etti. siz kadın olmadığınız için fark etmemiş olabilirsiniz. biz alışkınız maalesef.

Son düzenleme:
kola içmiyorum. eşime bırakırdım. burada öğrendim ki damla su da onlarınmış. onu da içmem. ayıp yani

anne de değilim, mükemmel de değilim ama biliyor musun bu senden tiksinmeme engel değil coca cola.. Bırakmak için harika bir salı. Vakit tamam seni terkediyorum.

kısa bir not ve hatırlatma :

coca cola
fanta
sprite
cappy
damla su
schweppes
fuse tea
powerade
gladiator
sensun

aynı kuruluşun başka markalarıdır.

En Büyük KK
Sonuc raporunda umut verici bir sey bulmuslar. Esimizle saglikli beslenmek icin catismamiz, daha dogrusu (diyemedikleri), esimiz ve ailesinin kola vs. tüketmek istemesi umut vericiymis, tabii islerine gelir bu :)) Siteyi bu kadar incelemeye gerek yoktu; bosa zaman harcamislar, tv'deki saglik programlarindan bile ulkemiz insanlarini az cok anlamislardir bu zamana kadar. Neyse KK okumak baska katkilar sağlamıştır onlara. :)

Şu an samsunda kapı kapı dolaşıp hediye cola ve çerez dağıtılıyor..şok oldum. :))) bu eve coca colanız giremez dedim kapattım kapımı..:)

Zaten başlı başına israil sebebiyle boykot ediyordum artık ikinci bir sebebim daha oldu. Biz bayan mükemmellere yeni sebepler verdiğiniz için teşekkürler Coca Cola. Yaşasın Le cola ve crown cola! :anneadayı::eğlence:

X