Çene Estetiği Çene altından yağ aldıran var mı ?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Merhaba baya geçmiş ama hala memnun musunuz ben de gidimdan rahatsizim siz gidiniza ne yaptiniz doktorunuz kimdi.

12 gün önce karın germe ile birlikte çene altımdaki yağı da aldırdım. Şuan korse takıyorum. Sertlikler var. Tecrübeli arkadaşlar iyileşme süreci deneyimlerini yazarlarsa sevinirim.

12 gün önce karın germe ile birlikte çene altımdaki yağı da aldırdım. Şuan korse takıyorum. Sertlikler var. Tecrübeli arkadaşlar iyileşme süreci deneyimlerini yazarlarsa sevinirim.
Hayirli.olsun .benimde 2 ay oldu..ama ben pek memnun degilim.3 ay sonunda kesin sonuc dedi ama 1 ayda bir olmaz heralde.benim gidim cok buyuktu ondanmi yoksa dr mu beceremedi bilemedim..bi resim atarmisiniz siz oncekini halini.hangi dr ve nerde oldunuz

Fotoğraf yüklemeyi yapamadım ama benim sadece çenemin altında bir tutam yağ vardı. Sadece o yağ alındı. Yağ alınan yerin içinde sertlik var. Şuan pek Bi fark yok. 12.gün,korse takıyorum. İki hafta dolduktan sonra da sadece geceleri 2 hafta daha takacağım. 3 gündür masaj yapıyorum. Bekleyip göreceğiz sanırım.

Fotoğraf yüklemeyi yapamadım ama benim sadece çenemin altında bir tutam yağ vardı. Sadece o yağ alındı. Yağ alınan yerin içinde sertlik var. Şuan pek Bi fark yok. 12.gün,korse takıyorum. İki hafta dolduktan sonra da sadece geceleri 2 hafta daha takacağım. 3 gündür masaj yapıyorum. Bekleyip göreceğiz sanırım.
O sertlik oluyor bir sure daha.kisiye gore degisiyot sanirim.benimki 1 ayda gecti.umarim cok cok guzel olur.benden 150 gr yag cikmisti.

Masaj olmazsa olmaz galiba. İnşallah dediğiniz gibi olur. Benimki fazla değildi. hani disk pamuklar var ya, çenemin altında o kadarlık bir yağ oluşumu direk çenemi boynuma bağlıyordu. Aradan çıksın istedim. Umarım pişman olmam yada revizyona gerek kalmaz.

Suanda 2.5 ay oldu ..havalarin isinmasiyla odemlerim bayagi indi.artik cok memnunum.iyiki yaptirmisim diyorum

U

Sizin adınıza çok sevindim. Aynı cümleleri umarım bende kurabilirim. Yapışmayan, sarkan ufak bir yer var hala😔😔😔
Umarim guzel olur..ama cok sabir lazim..kisiden kisiye degisiyor bu durumlar.benim halen gıdım var ama eskisi gibi kotü durmuyor..beklentiyi yuksek tutmadim..benim sizinki gibi az gidim olsa hic operasyon olmazdim.....umarim 3/4 aya sonuclariniz cok guzel olur..bu arada fotograf yukleme sorunu bende de vardi...uygulamadan yuklenmiyor..direk internettdn siteden yukleyebildim

Umarim guzel olur..ama cok sabir lazim..kisiden kisiye degisiyor bu durumlar.benim halen gıdım var ama eskisi gibi kotü durmuyor..beklentiyi yuksek tutmadim..benim sizinki gibi az gidim olsa hic operasyon olmazdim.....umarim 3/4 aya sonuclariniz cok guzel olur..bu arada fotograf yukleme sorunu bende de vardi...uygulamadan yuklenmiyor..direk internettdn siteden yukleyebildim
İnternetten deneyeyim. Size özelden atayım. Bi bakın

ya arkadaşlar benim derdimde gıdı beni şişman gösteriyor ama bende düşünüyorum gıdı olmasa sanki daha iyi hissedeceğim kendimi 1 haftadır yüz yoğası yapıyorum bayağı toparladı yüz ovalim tekrar belirginleşti devam ediyorum bakalım ameliyatsız halledebilecekmiyim ben kulak burun boğaz ameliyetleri geçirdim daha önce sağlık sorunlarımdan dolayı korkuyorum artık ameliyatlardan o yüzden hep istiyorum hem cesaret edemiyorum
Gerçekten mi? Konuştuğum bütün doktorlar yüz yogasinuin bir faydası olmaz diyor

Merhaba,bende var ama yap degil sarkma. 4 5 cm lik kesiyle alınabiliyormuş fakat sonunda iz kalıyor mu?yaptıran varsa yazabilir mi?özellikle devlette yaptırmak istiyorum.çünkü özellerin fiyatı çok uçuk

Eklentiler

• EFCC95F6-E182-4547-8A92-2B4D37067F53.jpeg
    EFCC95F6-E182-4547-8A92-2B4D37067F53.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 67
Başlığı hortlatmak istedim.
Ben de gıdı ve yanak bölgemden yağ aldırmayı düşünüyorum. Arif beye yazdım ancak kendisi yağ almanın yanı sıra ip askı da (infinite thread) önerdi jawline'ı toparlaması açısından. Daha önce başka bir doktora kardeşim gıdı aldırdığı ve yanında bulunduğum için yağ aldırma konusunda çok gerilmesem de bu ip askı olayı benim için bir soru işareti. Bu şekilde gıdı aldıran ya da alt yüzü toparlatan var mı?

Bana verilen fiyat gıdı vaserlipo+1 çift ip askı 30 bin, yanak vaserlipo 18 bin. Başka doktor önerisi olan (Ankara ya da İstanbul) ya da güncel fiyat paylaşmak isteyen olursa ona da açığım.

X