Çene Estetiği Çene altından yağ aldıran var mı ?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu gıdı dediğimiz yani çene altından yağ aldıranınız oldumu acaba ? Ne yapsam gitmiyor sinir oluyorum. Oda haliyle şişman gösteriyor yüzümü. mirmirmirmir

ben aldırıcam ama benimki burum ameliyatımla birlikte olacak hafif bir fazlalık var gidecek....

Tili,
Evlisin sanırım..Eşin nasıl bakıyor estetik olayına.. Ben çekiniyorum kendisine açıklamaya..

slm güzelderlya,
evet evliyim sen bekarsın sanırım(medeni durumun öyle yazıyor)
neyse benim EŞİM AMELİYATIMDAN ÖNCE KARŞIYDI ESTETİGE (hemde ne biçim sürat asıyor konusmuyor benle estetik konusu açıldımı)))
şöyle diyordu NE GEREK VAR SEN ZATEN ÇOK GÜZEL BİR KADINSIN GEREK YOK BEN SENİ BÖYLE ÇOK SEVİYORUM FALAN DiYORDU BENDE ACAYIP AMELİYAT OLMAK İSTİYORDUM...baya bir süre kanına girdim 1 yıl sürdü kabul ettirmem...
BURNUMDAN NEFES SORUNUM VARDI ONU BAHANE ETTİM VE AMELİYAT OLDUM GIDIKTAN YAG ALDIRDIĞIMI ise SÖYLEMEDİM:))) GERÇİ SONRADAN ANLADI...
NEYSE BURNUM eskiye göre çok güzel oldu.....ve gıdıksız daha ince bir yüzüm var ve esim çoooooooooooookkkkkkkkkk begendi...sürekli bana benim güzel karım diye hitap ediyor:))))
ve artık oda estetige sıcak bakıyor kendide hafif can simidi var(yanlarda) liposakşin yaptıralım banada diyor:)))
çok komik benim adamıda kendime benzettimmm:)))

slm güzelderlya,
evet evliyim sen bekarsın sanırım(medeni durumun öyle yazıyor)
neyse benim EŞİM AMELİYATIMDAN ÖNCE KARŞIYDI ESTETİGE (hemde ne biçim sürat asıyor konusmuyor benle estetik konusu açıldımı)))
şöyle diyordu NE GEREK VAR SEN ZATEN ÇOK GÜZEL BİR KADINSIN GEREK YOK BEN SENİ BÖYLE ÇOK SEVİYORUM FALAN DiYORDU BENDE ACAYIP AMELİYAT OLMAK İSTİYORDUM...baya bir süre kanına girdim 1 yıl sürdü kabul ettirmem...
BURNUMDAN NEFES SORUNUM VARDI ONU BAHANE ETTİM VE AMELİYAT OLDUM GIDIKTAN YAG ALDIRDIĞIMI ise SÖYLEMEDİM:))) GERÇİ SONRADAN ANLADI...
NEYSE BURNUM eskiye göre çok güzel oldu.....ve gıdıksız daha ince bir yüzüm var ve esim çoooooooooooookkkkkkkkkk begendi...sürekli bana benim güzel karım diye hitap ediyor:))))
ve artık oda estetige sıcak bakıyor kendide hafif can simidi var(yanlarda) liposakşin yaptıralım banada diyor:)))
çok komik benim adamıda kendime benzettimmm:)))

nerde ve kime yaptırdığınızı bana iletirseniz sevinirim çünkü bende düşünüyorum düşünüyorum değil kesin yaptıracağımda kime yaptıracağımı bilmiyorum günmem gereken birsi olmalı

ben ankarada Onep Plastik doktorlarından olan Ünal Şahin e yaptırdım....çok memnunum herkese Ünal beyi tavsiye ederim ben burun+gıdık ameliyatı oldum...

slm tili bende düşünüyorum çene altımdaki yağları aldırmayı.ama sana bi soru sormak istiyorum..kilolumusun veya en azından gerçekten bir gıdığın varmıydı? yoksa gıdı bölümü normal olduğu halde mi aldırdın(yani bariz gıdısı olan bir bayan olmadığın halde benim gibi yinede çok az gördüğün fazlalık yağı aldırmak isteyenlerdenmiydin)??

Biraz açıklayayım sana ben biraz ayrıntıcı bir tipim biraz kusursuzluktan hoşlanıyorum....
ayrıca kilolu falan degilim...
gıdık fazla yoktu orda ama ben rahatsız oluyordum söyle gülünce falan sanki çıkıyor gibiydi birde yan profil için burun ameliyatı kadar gıdıkta önemli:)))
aldırmasam olurdu ama dedimya biraz ince ayrıntıya önem veren biriyim...iykide yaptırmışım diyorum şimdi:)

anladım benim içinde ayrıntı gıdık yani bendede yok ama yan profili etkiliyor.ama sen memnun kaldıysan bende yaptırmayı düşünmeye başladım ..benim yüzümün alt kısmı hafif yayvan işe yarar sanıyorum..gıdı fiyatı neydi bilgi verirsen sevinirim

slm tekrar ben gıdı fiyatını bilmiyorum çünkü burun+gıdık oldum....

selam tili..bn de 20 gün sonra burun + gıdık olacağım..gazi ünv. de ...acaba çene altından çok ağrın oldu mu? kulak altı hizasından mı kesmişler? yoksa sadece liposuction gibi mi oldu?zaten burun yeterince acı veriyor, gıdık da çok acıyor mu?tşekkürler.

arkadaşlar bende 5 gün önce çene altımdaki yağları aldırdım..kilolu biri değilim..ve böyle bir sorunum yoktu...geçirdiğim trafik kazasından sonra sürüklenmenin etkisiyle çenemde hem izler hemde sarkma oldu..gıdı altındaki yağlar alındığında izlerde göze batmaz dendi..300ytl'ydi ameliyat ücreti..hala bandajlı gıdım..açtığımda hala aynı büyüklükte duruyor ama dr 15 güne kadar normale döner demişti...bu arada kesme işlemi olmadı çene altı liposuction yapıldı...

ya arkadaşlar benim derdimde gıdı beni şişman gösteriyor ama bende düşünüyorum gıdı olmasa sanki daha iyi hissedeceğim kendimi 1 haftadır yüz yoğası yapıyorum bayağı toparladı yüz ovalim tekrar belirginleşti devam ediyorum bakalım ameliyatsız halledebilecekmiyim ben kulak burun boğaz ameliyetleri geçirdim daha önce sağlık sorunlarımdan dolayı korkuyorum artık ameliyatlardan o yüzden hep istiyorum hem cesaret edemiyorum

arkadaşlar bende 5 gün önce çene altımdaki yağları aldırdım..kilolu biri değilim..ve böyle bir sorunum yoktu...geçirdiğim trafik kazasından sonra sürüklenmenin etkisiyle çenemde hem izler hemde sarkma oldu..gıdı altındaki yağlar alındığında izlerde göze batmaz dendi..300ytl'ydi ameliyat ücreti..hala bandajlı gıdım..açtığımda hala aynı büyüklükte duruyor ama dr 15 güne kadar normale döner demişti...bu arada kesme işlemi olmadı çene altı liposuction yapıldı...

liposuction sonrası tam sonuç için carbondioksiterapi yaptırmalısın gerginlik için yoksa ordan yag alındı deri altı boşaldı sarkma meydana gelebilir we sürekli yukarı dairesel hareketlerle ve işaret-orta pakmak ikilisi vuruşlarla masaj yapkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ya arkadaşlar benim derdimde gıdı beni şişman gösteriyor ama bende düşünüyorum gıdı olmasa sanki daha iyi hissedeceğim kendimi 1 haftadır yüz yoğası yapıyorum bayağı toparladı yüz ovalim tekrar belirginleşti devam ediyorum bakalım ameliyatsız halledebilecekmiyim ben kulak burun boğaz ameliyetleri geçirdim daha önce sağlık sorunlarımdan dolayı korkuyorum artık ameliyatlardan o yüzden hep istiyorum hem cesaret edemiyorum

çene altında yag birikmesinin ana nedeni yüksek yastık kullanımı we sürekli yana yatış şeklidir yani vücut neredeyse6saat ve üzeri aynı duruşta kalıyor ve sonucunda şekılleniyo çözüm yastık kullanmayın yok yatamam diyorsanız ortopedik kaztüyü vb engin yastık tercih edin senin gıdı'n yüz şeklınle de alakalı ve çok degil anladıgım kadarıyla cerrahi müdahaleye gerek kalmadan lpg carbon lipoliz yag yakma teknikleriyle çözume kavuşursun gibi geldi

liposuction sonrası tam sonuç için carbondioksiterapi yaptırmalısın gerginlik için yoksa ordan yag alındı deri altı boşaldı sarkma meydana gelebilir we sürekli yukarı dairesel hareketlerle ve işaret-orta pakmak ikilisi vuruşlarla masaj yapkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Mrb çene altından yağ aldıralı 1 ay oldu ama hiç bir düzelme yok tam tersi gözüme biraz daha büyük görünüyor...dr 15 günde toparlar demişti ama bir sertlik var dokunduğumda..ve sarkık duruyor..ve elazığda carbondioksiterapi yapan bir yer varmı hiç bilmiyorum :KK43:( bu hafta içinde tekrar dr'uma gitcem...

elazıg koca şehir mutlaka vardır carboksiterapi yapan yer araştır doktoruna danış tgatlım işini sıkı tut 1ay geçsin arzu ettigin sonucu alamazsan revizyon ameliyatı talep et mutlakayani degsin inan aynaya her baktıgında gözun orda oplur içine sinmesi çok önemli öncekınden daha da mutsuz olursun yoksa

elazıg koca şehir mutlaka vardır carboksiterapi yapan yer araştır doktoruna danış tgatlım işini sıkı tut 1ay geçsin arzu ettigin sonucu alamazsan revizyon ameliyatı talep et mutlakayani degsin inan aynaya her baktıgında gözun orda oplur içine sinmesi çok önemli öncekınden daha da mutsuz olursun yoksa

canım dün dr'uma gittim doçente yönlendirdi...bu operasyon sonrası 3 ayda istenilen sonuç elde ediliyor...yapman gereken elinle o bölgeye günde 4-5 kez masaj yapmak dedi...bende 3 ayda toparlanırmı şuan eskisinden daha fazla görünüyor diyince daha 1 ay olmuş ve oraya enjekte edilen ilaçlarda tam olarak çözünmemiştir dedi....:KK43:(((

canım dün dr'uma gittim doçente yönlendirdi...bu operasyon sonrası 3 ayda istenilen sonuç elde ediliyor...yapman gereken elinle o bölgeye günde 4-5 kez masaj yapmak dedi...bende 3 ayda toparlanırmı şuan eskisinden daha fazla görünüyor diyince daha 1 ay olmuş ve oraya enjekte edilen ilaçlarda tam olarak çözünmemiştir dedi....:KK43:(((

bende çene altımdaki ufak bi yağ rabakası var onu aldırmayı düşünüyorum ama sen böyle deyince korktum nedir şu anki durumun arkadaşım??

slm arkadasllar ben çene amelıyatına gırıcem yakında sanırım doktorum alt cene ıcerıde demıstı ama ben korktuğum ıcın pek olumlu bakmamsıtım ama karar verdım olcam sanırım bıde cenem ılerı alınırken alltakı gıdık az var zaten o da alınabılrmı acaba cok merak edıyorum henus doktorumla konusmaya gıtmedımm.kasım 13de gıtcem.sadece fıkır almak ıstedım tesekkurler

X