Çene Estetiği Çene altından yağ aldıran var mı ?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
sevgili Tili ben geçen hafta karnımla birlikte aldırdım gıdımı ama daha sargı kullanıyorum ve tam gitmemiş gibi duruyor dr sordum daha çok yeni dedi bu böyle birkaç hafta sonramı yok oluyor beni aydınlatırsan çok sevineceğim . sevgiler

Arkadaşlar ben zayıf olduğum halde gıdım beni rahatsız ediyor bu ameliyetta çok acı ve ağrı oluyormu birde ne kadar sürede iyileşiyor lütfen benide bilgilendiriniz

fazla ilgi çekmemiş konu ama bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim. benim de küçük bir gıdı sorunum var liposuction nasıl etki eder merak ediyorum.

bende gıdıdan yağ aldırmak istiyorum ve çenemede protez yaptırıcam. yarın doktorda randevum var çok da korkuyorum. en büyük korkumda ya dahada kötü olursa...

arkadaşlar merhaba,
ben geçen sene mart ayında basen bölgesinden liposaction yaptırırken gıdıdan da yağ aldırmıştım.
Çenemin çok küçük olmasından ve aldığım kilolardan dolayı gıdım kocaman duruyordu. Aradan bir yıl geçti. Gıdım olmadığı halde çenemin küçük olmasından dolayı gıdılı duruyorum. :KK5:

Her kese iyi akşamlar...ilk mesajim burda...bir yabanciyim...eşim türk evlendim ve istanbulda yaşamaya başladik..aslen azerbaycanliyim...2007 alt cenede yag aldirmistim Baküde...ama doctor sadece cene alti bir kesik yaptırmis ve ordan yag aldi...aslinda kulak arkasindada kesiliyor ve ordanda giris yapıp yaglari aliyorlar...4 sene gectı...alttan yag yok ama yandan var ve goruntu cok igrenc...((((simdi İstanbulda da düzeltmek istiyorum ve belke protezi taktıracam...hic bir doctora gitmedim daha-araştırıyorum.. cunki bir sefer doctor konusunda hata yaptim ve durum ortada...bir daha ayni cukura düşmek istemiyorum...her kese bir tavsiyem-her şeyi sorun doctora anlatsin ne yapacak nereye kesecek ne icin bunu yapacak...ben sormamiştım guvendim ve simdi atkısiz yaşamiyorum(((her kese saglik ve güzellik diliyorum...:nazar:
P.S. Yamuk türkçe icin herkesten üzür diliyorum...daha yeni ögreniyorum...

arkadaşlar merhaba,
ben geçen sene mart ayında basen bölgesinden liposaction yaptırırken gıdıdan da yağ aldırmıştım.
Çenemin çok küçük olmasından ve aldığım kilolardan dolayı gıdım kocaman duruyordu. Aradan bir yıl geçti. Gıdım olmadığı halde çenemin küçük olmasından dolayı gıdılı duruyorum. :KK5:

yine merhaba bensenben:) gıdıdan yağ aldırma işlemini ben de yaptırmayı düşünüyorum, bu liposuctionda cok acı oluyor mu ve de bariz bir değişiklik oldu mu gıdında? gıdıdaki deri sarkmaya elverişli ya yağ aldırınca sarkmasından korkmuyorum

yine merhaba bensenben:) gıdıdan yağ aldırma işlemini ben de yaptırmayı düşünüyorum, bu liposuctionda cok acı oluyor mu ve de bariz bir değişiklik oldu mu gıdında? gıdıdaki deri sarkmaya elverişli ya yağ aldırınca sarkmasından korkmuyorum

Işıll merhaba, bir kaç gün çok ciddi ağrılarım oldu gıdıda da evet baya bi sarkma olmuştu canım. İlk önce yaptırdığıma çok pişman olmuştum ama neyseki sonra toparlandı. Gıdı altından bütün başı çevreleyen sıkı bir bandaj kullanıyorsun onunda yardımıyla zaman içinde toparlanıyor ama benim yine gıdım var şu an sonuç değişmiş görünmüyor tabii ki kiloylada ilgisi var. Zayıflasam gıdım küçülecek eminim. Senin yaşın çok daha genç olduğu için daha iyi sonuçlar alırsın.

Kızlar ben 10 yıl önce bir trafik kazası geçirmiştim ve kazadan sonra çene altımda bir sarkma oluştu ve izlerde var.4 yıl önce üniversite hastanesinde çene altındaki yağları aldırdım ama çene altım da hiç bir değişiklik yok,görüntü aynı.Demek ki bunun yağla filan alakası yokmuş.Doktora hiç bir değişiklik yok diyince burası özel hastane değil,tamamen kurtulmak istiyorsan git özele para ile ameliyat ol dedi.Yani para verince adam gibi yapsaydı para verirdim ama kaza nedeni ile oluştuğu için keyfiyetten değildi ve ücretsiz yapılmıştı çene altı liposuction'um.

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Gıdı operasyonu geçiricam bu hafta perşembe günü.Lokal +Sedasyon ile yapılacak çok korkuyorum hissederim diye.Merak eden arkadaşlarım varsa bu operasyonu düşünen varsa size deneyimlerimi yazarım.Bel karın mide ve gıdı olucam.Tek korkum gıdı doktorun müdahalesini görürsem veya hissedersem kalpten giderim herhalde.Benim için dua edin korkuyorumm

birde operasyon geçiren varsa lokal olarak bana deneyimlerini yazabilirmi lütfennnn :KK43:

Cene altinda yag olup olmadigini nasil anlariz benimki biraz sarkik gorunuyo yagmidir acaba?

anladım benim içinde ayrıntı gıdık yani bendede yok ama yan profili etkiliyor.ama sen memnun kaldıysan bende yaptırmayı düşünmeye başladım ..benim yüzümün alt kısmı hafif yayvan işe yarar sanıyorum..gıdı fiyatı neydi bilgi verirsen sevinirim

gıdısını aldıran arkadaşlardan yorum bekliyorum ve fiyat bilgisi mümkünse

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Gıdı operasyonu geçiricam bu hafta perşembe günü.Lokal +Sedasyon ile yapılacak çok korkuyorum hissederim diye.Merak eden arkadaşlarım varsa bu operasyonu düşünen varsa size deneyimlerimi yazarım.Bel karın mide ve gıdı olucam.Tek korkum gıdı doktorun müdahalesini görürsem veya hissedersem kalpten giderim herhalde.Benim için dua edin korkuyorumm

birde operasyon geçiren varsa lokal olarak bana deneyimlerini yazabilirmi lütfennnn :KK43:

geçmiş olsun canım, ne oldu oldun mu ameliyatını umarım iyi geçmiştir. deneyimlerini paylaşırsan seviniriz..

X