Gebeliğe Hazırlık Canım Kızlar Topiği 😍❤😍 (Gezmeyen Tavuklar 😂😂😂😂)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burasi cok iyi olmus kizlar 🤗💞🌺
İlk soru benden gelsin ben dün kadın doğuma gittim ya vajinamdan bisey sokup kamerayla bakti afedersiniz işlemin adını bilmiyorum ilk alttan muayenemdi. Oo çok yoğun enfeksiyon var dedi sonra dedi dün ilişkiye girdin mi evet dedim tamam o zaman dedi ne oldu anlamadim

Kızlar ben uykudan gözümü açamıyorum ya daha regl biteli 5 gün oldu gebelik belirtisi falan değil yani napıcam nasıl açıcam uykumu bana bi tavsiye verin gari

İlk soru benden gelsin ben dün kadın doğuma gittim ya vajinamdan bisey sokup kamerayla bakti afedersiniz işlemin adını bilmiyorum ilk alttan muayenemdi. Oo çok yoğun enfeksiyon var dedi sonra dedi dün ilişkiye girdin mi evet dedim tamam o zaman dedi ne oldu anlamadim
Alttan ultrasonla bakmıştır canım. Acaba eşinden kalan menileri enfeksiyon mu sandı dicem ama o kadar doktor olmuş bilir heralde meni ile enfeksiyonun farkını diye düşünüyorum

Yumurtan çatlamışsa yada çatlamak üzereyse onu gördüyse o yüzden sormuştur canım. Enfeksiyon İçin antibiyotik yada fitil verdiyse muhakkak kullan ve bol bol su iç ben ilerlemeden yanmam olunca hemen anlıyorum iki günde bok su sık idrar yapınca geçiyor ama senin yoğunmuş ilaç verdiyse muhakkak kullan enfeksiyon önemli canım

Çok bildiğimden değil ama, önce enfeksiyon var sandı sonra o gördüğü sıvının sperm olduğunu anladı bence 🤣🤣🤣

Yumurtan çatlamışsa yada çatlamak üzereyse onu gördüyse o yüzden sormuştur canım. Enfeksiyon İçin antibiyotik yada fitil verdiyse muhakkak kullan enfeksiyon önemli canım
Tamam canim kullanacağım Perşembe alacağım sonuçları. 13 aylik evliyim hic korunmadim dedim nasil bu kadar sürede gebe kalmadin falan dedu üzüldüm 😥

Tamam canim kullanacağım Perşembe alacağım sonuçları. 13 aylik evliyim hic korunmadim dedim nasil bu kadar sürede gebe kalmadin falan dedu üzüldüm 😥
Aman sen ona bakma olmayınca olmuyor e bir sene öncesinde gelmeyin bir sene olmazsa gelin diyorlar 1 ay mı fazla gelmiş şimdi ona onu boşver ama enfeksiyonunun üstüne git iltihap rahme ilerlemesin ozaman daha çok zor geçiyor ve spermin girişini engelliyor enfeksiyon

Aman sen ona bakma olmayınca olmuyor e bir sene öncesinde gelmeyin bir sene olmazsa gelin diyorlar 1 ay mı fazla gelmiş şimdi ona onu boşver ama enfeksiyonunun üstüne git iltihap rahme ilerlemesin ozaman daha çok zor geçiyor ve spermin girişini engelliyor enfeksiyon
Peki enfeksiyon olsa ben hic hissetmez miydim böyle sinsi sinsi mi ilerliyor 😂

Peki enfeksiyon olsa ben hic hissetmez miydim böyle sinsi sinsi mi ilerliyor 😂
Bel bacak kasık ağrısı akıntı idrar yaparken yanma hafif ateş üşüme bunlardan biri varsa yeterli ben ilk evlendiğimde olmuştum sadece akşamları üşüyorum diyip battaniyeyi alıp yatıyordum meğer ateşim çıkıyormuş bir hafta böyle sürdü artık gittim doktora enfeksiyon dedi ve hiç yanma akıntı galan yoktu tek ateş yaptı bana şimdi yanmakta başlıyor hemen anlıyorum dayıyorum suyu mideye geçiyor😃😃😃

Sperm değildir o canım. Benim de akıntılarım olur mesela sürekli. Bi hamileliklerimde kupkuru oldum
Aha anladim canim çok teşekkür ederim 🌸3-4gün önce şeffaf akintim oldu ,bu günden beyaz akinti başladı sağ kasıkta ara ara ağrı oluyo

Kızlar ben uykudan gözümü açamıyorum ya daha regl biteli 5 gün oldu gebelik belirtisi falan değil yani napıcam nasıl açıcam uykumu bana bi tavsiye verin gari
Bazen benimde öyle oluyor ama nedenini bilemiyorum,hormonlara yada havaya bağlıyorum

Canım sen mi kullanmıştın gynoseed jeli bende mi alsam diye kararsız kaldım.
Hsg cektirecem 2 gün sonra bu ay olmazsa diğer aya alayım dedim
Kullandığım ay hamile kaldım canım ama nasip olmadı işte. Dene tabi ki beden olmasın? Bi yerde okudum tüp bebeğin tutunması için kullanılan maddeden varmış onda

X