Burun ucu düşürme operasyonu hakkinda

Henüz bantlı ama bandı cikaricam. Bu defa kapalı ameliyat yaptı 1 saat sürdü ucunu indirmiş şiş olmasına rağmen belli oluyor eski yerinde değil burun ucu biraz daha aşağıda. Cumartesi silikonlar çıkacak çarşamba bantlar çıkacak alçı takılmadı küçük kemigw dokunulmadigi icin küçük bi islem diye
Cok sevindim gercekten senin icin,burnun cok degismis baya inmiş, cok dogal gorunuyor artik rahatlayabilirsin ❤️ doktorun cok merhametliymis gercekten keske hepsi boyle olsalar ...

Cok sevindim gercekten senin icin,burnun cok degismis baya inmiş, cok dogal gorunuyor artik rahatlayabilirsin ❤️ doktorun cok merhametliymis gercekten keske hepsi boyle olsalar ...
Evet gerçekten arkasinda durdu en azından. Burada burnun çöker kıkırdak koymak lazım o doktordan uzaklaş diyenler vardı ama doktor işimi ben bilirim ben ameliyat ettim benim kullandığım teknik senin burnunda bu işlemleri gerektirmiyor demişti. Sadece bir dikiş meselesi 20 dakikalık işlem dikişler yuksrda tutuyor ucunu demişti. 1 saat sürme sebebi kapalı olması sanırım

Teşekkür ederim canım evet Daha doğal oldu bi de eski burnum küçük inceydi biraz benzedi ona sivrilik kalkiklik gidince 💖💖 darısı hepinizin başına. Su an hafif sızlıyor burun içi ve hafif kan geliyor. Cumartesi tampon çıkacak
O kadar da olsun geçer onlar. 3 ay boyunca çok üzüldün şimdi mutlu olma sırası benim için de dua et

Bana önden fotoğrafını da gönderir misin bantlar çıkınca bakayım nasıl duruyor, güle güle kullan. Bende doktoruma söyleyeyim ama ben çok korkuyorum daha kötü olursa diye. Yine içimi umutsuzluk kapladı

Alttan bakınca burun delikleri dimdik değil eski burnum gibi fakat eskisi kadar düşük de değil bu görüntüyü sevdim tam yerinde olmuş gibi darısı başınızaaa
Bu davayı kendi başına çözmen cesaret etmen beni çok sevindirdi..senin de çok mutlu olduğunu düşünüyorum..ilki pismanlik ikincisi pismanligi düzeltme çabası, bilirim bu hissi , en baştan bulaşmadan gerekti ama doğru diyorsun estetikten sonra öyle hızlı değişiyor ki hersey sen bile aynı kalmıyorsun , memnun olmayıp aklında soru işareti ile yaşayacağına risk almışsın tebrik ederim 👏 estetik algısı hayal ettiğimiz gibi sonuçlanmıyor bazen haklısın,hokka burunlar dolgun dudaklar, çok güzel bir görüntü versede , hepimiz de aynı durmuyor çünkü her insan farklıdır, alışılmışın dışına çıkmak bazen kimimizi korkutur 😊 çok mutlu oldum adına umarım kafana takmadan devam edersin bundan sonraki süreçte🙏

Seni adına çok mutluyum hepimize umut oldun Kolay bir süreç atlamadın insanı gerçekten yıpratan bir süreç bizzat aynısını bende yaşıyorum burda sonra herşey çok güzel olacak çok üzüldün şimdi mutlu olma zamanı 🌸🌸

Ödem olduğu icin şu an seklini bilmiyorum ama biraz garip gorunmeye başladı biraz daha beklese miydim acaba diyorum şimdi de. Psikolojimi bozdu bu süreç perşembeden itibaren destek almaya başlıyorum

Ödem olduğu icin şu an seklini bilmiyorum ama biraz garip gorunmeye başladı biraz daha beklese miydim acaba diyorum şimdi de. Psikolojimi bozdu bu süreç perşembeden itibaren destek almaya başlıyorum
Eşitsizlik mi nasıl bir gariplik ? yueşil çay için günde 2 fincan ödeme iyi geliyor

nasıl garip görünüyor ki şuanda? ne anlamda garip yani
Eskisi böyle uzun bir burun projeksiyonuydu. Şimdi ucu kısalmış burun projeksiyonu kisalmis yani. Zaten aşırı bir fark yok yine de kalkiklik gitmiş ama sizce de bir gariplik yok mu?

Eklentiler

• 1000036647.jpg
    1000036647.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 86
  • 1000036588.jpg
    1000036588.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 84
X