Burun ucu düşürme operasyonu hakkinda

Sert kalmasını istemedim estetikli burunlar gibi kalıp durmasın dedim. Zamanla yumusayinca eskisi gibi hareket ettirebilecegkm şekilde yaptı doktorum

3. Ayim doldu öyle yaptırdım mutsuz olduğum için revizyon yaptı doktorum ince deriliyim dusebilecegi kadar düşmüştü ve hala kalkikti o yüzden süreci hizlandirdik

Youtubeda ve tiktokta baya araştırma yaparak bu kararı aldım 3. Aydan sonra ufak işlemler için müdahaleler yapilabiliyormus burun ucunu indirenler.de vardi youtubeda bi cesaret.alip gittim yaptım doktorum da anladı beni başta kalkık yaptığı için de kusura bakma dedi. Senin estetik algin önemliydi seni atlamışım normalde hastalarının takıntı yapıp yapmayacağını anlarım seni anlayamamisim dedi. Nasıl atlamışım seni diye düşündüm durdum dedi. 1. Ameliyatta kalkık istemediğimi baya belirtmiştim. Belki de bu zorlu 3 ayı yaşamam gerekiyordu her işte bir hayır vardır diyorum istediğim sonuca ikincide ulaştım belki ama ulaştım sonuç olarak insallah sizler de çok mutlu olursun unuz hiçbir şey için üzülmeyin çözümü var. Ve ayrıca bu 3 ay beni çok olgunlaştırır hayatımın hiçbir döneminde böyle yipranmamistim

Youtubeda ve tiktokta baya araştırma yaparak bu kararı aldım 3. Aydan sonra ufak işlemler için müdahaleler yapilabiliyormus burun ucunu indirenler.de vardi youtubeda bi cesaret.alip gittim yaptım doktorum da anladı beni başta kalkık yaptığı için de kusura bakma dedi. Senin estetik algin önemliydi seni atlamışım normalde hastalarının takıntı yapıp yapmayacağını anlarım seni anlayamamisim dedi. Nasıl atlamışım seni diye düşündüm durdum dedi. 1. Ameliyatta kalkık istemediğimi baya belirtmiştim. Belki de bu zorlu 3 ayı yaşamam gerekiyordu her işte bir hayır vardır diyorum istediğim sonuca ikincide ulaştım belki ama ulaştım sonuç olarak insallah sizler de çok mutlu olursun unuz hiçbir şey için üzülmeyin çözümü var. Ve ayrıca bu 3 ay beni çok olgunlaştırır hayatımın hiçbir döneminde böyle yipranmamistim
nasıl indirdi peki burnunu yine ameliyatmı oldun yoksa lokal anestezi altında yapılan birseymi

Eklentiler

• 1000035817.jpg
    1000035817.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 95
  • 1000035818.jpg
    1000035818.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 93
nasıl indirdi peki burnunu yine ameliyatmı oldun yoksa lokal anestezi altında yapılan birseym
Hayır genel anestezi verdiler ama az vermişler öyle dedi ameliyat bitince ayıldım. 1 saat sürüyormuş maksimum benim de öyle oldu 50 dakika 1 saat arası sürmüş. İlk ameliyatı açık rinoplasti yapmıştı burun ucu indirmeyi kapalı yaptı

Tiktokta 3. Ve 4. Ayında revizyon olanları bulmuştum farkli sebeplerden. Youtubeda iki kişi buldum yorumlara yapmışlardı 3. Ayda indirtmislerdi burunlarını

Çok hafif sızı var kestiği yerlerde üst dudağım şişmiş burun ucum çok hafif şiş ama gene de 2,3 milimlik bir düşme görüyorum sanki. Annemler de öyle diyor. Dokunduğumda da anlıyorum eski burun ucunun bulunduğu yerde değil ve cok sert de sivri de değil ucu

Bu yasadigim süreç bana çok ders verdi yasamam gerekiyordu yaşadım diyorum sadece gerçekten bazı şeylerin kıymetini anlamamı sağladı. Olaya bu açıdan bakarak yoluma devam etmeyi düşünüyorum

Hayır genel anestezi verdiler ama az vermişler öyle dedi ameliyat bitince ayıldım. 1 saat sürüyormuş maksimum benim de öyle oldu 50 dakika 1 saat arası sürmüş. İlk ameliyatı açık rinoplasti yapmıştı burun ucu indirmeyi kapalı yaptı
seni çok etkilemiş belliki benimde aşırı kalkıktı şuan 4 buçuk ay oldu yavaş yavaş iniyor

seni çok etkilemiş belliki benimde aşırı kalkıktı şuan 4 buçuk ay oldu yavaş yavaş iniyor
Evet baya etkiledi ben aynalara bakamiyodum bayramda eve hapsettim kendimi sürekli agliyodum doktor da bu halimden ötürü revizyon yaptı senin mutluluğun benim estetik açımdan daha önemli dedi

Ay sonundaaa ya o kadar mutlu oldum ki hem düşürmüş, hem minicik gözüküyor hem de burnunun ucu artık sivri değil doğal

X