Burun Estetik Sürecim(Kabusum)

Ya bu fiyatlar şaka mı? Mantıklı bir fiyatta revizyon yapam kimse yok mu ya? Böyle uçuk fiyatlar şaka gibi. 287bin liraya yatırım yaparım daha iyi yahu.
valla burun suratın ortasında olmasa valla dediğin dıgru da aynaya her baktıgımda kısacık burun görmek istemiyorum

valla burun suratın ortasında olmasa valla dediğin dıgru da aynaya her baktıgımda kısacık burun görmek istemiyorum
Benim de aynı sıkıntım var bu arada ve bana planlanan işe çıkan sonuç çok farklı o kadar garip duruyor ki yüzümde. Uzun bir burun istemiştim ama sevgili hocam öyle bir kısaltmış ki. O kadar da para verdim araştırdım ama şans sanırım bu işler. Bu arada bana fotoğrafınızı atabilir misiniz ? Benimkine benziyor mu çok merak ediyorum. Ben e sürecin çok başındaykm ama çok belli kısa kaldığı burnumun 😭😭

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun 3 revizyon olmuş biri olarak sizi çok iyi anlıyorum.oncelikle burnunuz görmek gerekli bence revizyon çok zor amelyat her revizyonda bor yer düzeliyor başka bir yer bozuluyor ,çok iyi düşünün revizyonu çok daha kötü sonuçlar doğuruyor ben yaşadım. Ve her ameliyat için 1 yıl.bekledim .Bir sürü dr araştırdım üşenmeden gittim hiç biri beni kabul.etmedi .risk almak istemedim.burada bir yorumlara karışlarım inanılma kötü bitmiş ,neredeyse burun yok olmuş diyebilirim abarmiyorum.yorum okudum doktoru buldum gittim ya olacaktı bu sefer yada yine sonuç hüsran son şansımdi,6.yilimdayim çok mutluyum olabilecek en iyi buruna sahibin eski haline göre mükemmel .ama yaşananlar çok yipraticiydi benim için.revizyon alacak arkadaşlar doktoru çok doğru senin,revizyon çalışmalarına bakın, lütfen gerekmedikçe olmayinnnn!!!!

Eger bir doktor ameliyattan once yada ilk gorusmede burnunu kaldirayim diye israr ediyorsa sen istememene ragmen ordan acilen KACMAN lazim. Bunu maalesef gec ogrendim. Revizyon ameliyat oldum ve istemedigim halde yinede burnumun ucunu kisaltti. Burun ve ust dudak arasi mesafeyi gorseniz :KK43: Cok pismanim.
Revizyon ile burnun düzeldi mi

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun 3 revizyon olmuş biri olarak sizi çok iyi anlıyorum.oncelikle burnunuz görmek gerekli bence revizyon çok zor amelyat her revizyonda bor yer düzeliyor başka bir yer bozuluyor ,çok iyi düşünün revizyonu çok daha kötü sonuçlar doğuruyor ben yaşadım. Ve her ameliyat için 1 yıl.bekledim .Bir sürü dr araştırdım üşenmeden gittim hiç biri beni kabul.etmedi .risk almak istemedim.burada bir yorumlara karışlarım inanılma kötü bitmiş ,neredeyse burun yok olmuş diyebilirim abarmiyorum.yorum okudum doktoru buldum gittim ya olacaktı bu sefer yada yine sonuç hüsran son şansımdi,6.yilimdayim çok mutluyum olabilecek en iyi buruna sahibin eski haline göre mükemmel .ama yaşananlar çok yipraticiydi benim için.revizyon alacak arkadaşlar doktoru çok doğru senin,revizyon çalışmalarına bakın, lütfen gerekmedikçe olmayinnnn!!!!
Ben revizyon olacam ama bu yorumundan sonra aşırı korktum .Benim burnum cok ama çöm kötü. Aşırı kalkık burun sirtinda kemik bırakmamış. Her gün ağlıyorum. Erkan soyluya ilerde revizyon olmayı düşünüyorum. Her gün yataktayim 5 ay oldu.Erkan soylu nasıl sence ve ilk ameliyatimdan en erken kac sonra revizyon olmam gerek. Ne gibi sorunlar çıkıyor. Erkan soylu revizyon konusunda başarılı baya .Hiç şikayete de rastlamadım. Lütfen mesajımı görünce yardımcı olur musunuz

Ben revizyon olacam ama bu yorumundan sonra aşırı korktum .Benim burnum cok ama çöm kötü. Aşırı kalkık burun sirtinda kemik bırakmamış. Her gün ağlıyorum. Erkan soyluya ilerde revizyon olmayı düşünüyorum. Her gün yataktayim 5 ay oldu.Erkan soylu nasıl sence ve ilk ameliyatimdan en erken kac sonra revizyon olmam gerek. Ne gibi sorunlar çıkıyor. Erkan soylu revizyon konusunda başarılı baya .Hiç şikayete de rastlamadım. Lütfen mesajımı görünce yardımcı olur musunuz
Ozelden foto atarmsnz

Arkadaşlar Burun ameliyat sürecimi sizlerle paylaşmak istiyorumm.Burnumdan önden çok memnundum hiçbirsorunum yoktu Sadece yan döndüğümde kemer vardı o düzelsin istedim.Evime en yakın özel bir hastaneye gittim biraz aceleye geldi 2 gün içine gün aldım 6 Bin Tl ye anlaştık Doktorla konuştum önden görünüm değişmesin dedim Sadece kemer alınsın dedim kalkık küçük burun istemiyorum dedim Tamam dedi Ameliyat günü tekrar muayene etti biraz kaldırayım dedi yok değişim istemiyorum Sadece kemer gitsin dedim Ameliyata girdik Ameliyat sırasında yanıma gelmedi kendisi.Uyandığımda ameliyat bitmişti 8 defa Kan kustum Çok zorlu bir süreçti benim için bünyeyle alakalıda olabilir Baş dönmesi mide bulantısı 2 gün boyunca sürdü ilk kendimi gördüm görmez olaydım çok kötü bir burun Tabi bantlı alçılı falan 1 hafta sonra alçı Tampon çıktı Yüzümün bütün güzelliği gitmişti burnumun şeklini Tamamen değiştirmiş kalkık kısa bir burun yüzümde çökme oldu zayıfsanız daha belirgin olur bu çökme..Önceden bakılan biriydim şu an kimse yüzüme bile bakmıyor Tanımadığım insanlar bile estetik mi oldun diye soruyorlar okadar belli ediyor çünkü Düşer dediler kalkıklık iner dediler Hiçbirşekilde inmedii 8.ay boyunca Doktorumla hiçbirşekilde biaraya gelmedim Kontrollere bile gitmedim Yüzünü görmemek için..8 ay sonunda Kalktım gittim revizyon ima ettim Hiçbişekilde Yaptığını kabul etmedi Şeklini geçtim önceden nefes problemim yoktu Şu an nefes alamıyorum Benim hem sağlımla oynadı kendisi hem psikolojimlee .Hayatımda en büyük Pişmanlığım Burun Ameliyatına girmek olduu 😓
Merhaba ben de sizinle aynı pişmanlığı yaşıyorum burun ucumu cok seviyordum gerçekten dokunmayın lütfen demiştim ama kalkık yapmış. Ailem de farkında bu yüzden tepki gösterdiğimiz için 3. Ayda indiririz biraz dedi acaba eski haline indirme şansı kac cok korkuyorum indiremez diye. Burun ucuna kıkırdak mi koymuş bilmiyorum toplamış havaya dikmiş ve cok sert. Üstelik en iyi hastanelerden birinin en iyi doktorunda oldum. Hayatımın hatasını yaptim

X