Piercing, Hızma burnumu istiyorum

cadi1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
199
87
29
Selam,ben burnumu deldirmek istiyorum ama internette de biraz iltihap filan görunce kararsiz kaldim ne önerirsiniz yaptirsam bi zarari olur mu?

Selam,ben burnumu deldirmek istiyorum ama internette de biraz iltihap filan görunce kararsiz kaldim ne önerirsiniz yaptirsam bi zarari olur mu?
mrb cnm bnm 1 yıl oldu deldireli burun biraz zor iyileşiyor
ama gümüş hızma takarsan bişey olmaz ilk dönemler bana gümüş diye imitasyon hızmaları kakalamışlardı o sıra bi kaç kez iltihap kaptı ama ertesi gün gümüş takınca hemen düzeldi
zaten anlıyosun bi süre sonra rahatsız ettiği gibi anlaki sahtedir o
bide ilk zmanlar sürekli ddüşmesi var
yatak içinde az hızma aramadım
ama iyiki yaptırmışım bence erteleme

mrb cnm bnm 1 yıl oldu deldireli burun biraz zor iyileşiyor
ama gümüş hızma takarsan bişey olmaz ilk dönemler bana gümüş diye imitasyon hızmaları kakalamışlardı o sıra bi kaç kez iltihap kaptı ama ertesi gün gümüş takınca hemen düzeldi
zaten anlıyosun bi süre sonra rahatsız ettiği gibi anlaki sahtedir o
bide ilk zmanlar sürekli ddüşmesi var
yatak içinde az hızma aramadım
ama iyiki yaptırmışım bence erteleme
Merhaba canim peki deldirince aci oluyor mu? Bi de nerede yapiyorlar?

Merhaba canim peki deldirince aci oluyor mu? Bi de nerede yapiyorlar?
cnm acımıyo yani acıyo ama 1 sn lik bi şey onada değer
nerde yaptıracağına bağlı ben çok korktuğum için tabancayla deldirmiştim gümüşcüde
ama o yüzden çok geç iyileşti
şimdiki aklım olsa dövmecide deldirirdim
çünkü o kadar piercing deldirdim hiç acımadı o derece iğneyle
tabanca kıkırdağa zarar veriyomuş
evet takmassan hemen tıkanır sureklı takmalısın
veya arkası tıkanır açarken çok çok zorlanırsın bizzat yaşadım

13263710_1734834906805155_1692091186117327261_n.jpg
benımkıler bunlar:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

ilk gunler biraz aciyacaktir ama gecer.ara sira cikarip dezenfekte et ve antibiyotikli krem sur hem hizmaya hem burnuna.cok cabuk kapanirmis burun.sezeryandan once cikarmak zorunda kaldim.kendme gelir gelmez ilk isim.takmak oldu.6 yildr kullaniyrm bnm bi parcam gbi.bazen degistrmk icin cikardigimda bakiyrm aynaya yuzumde eksikligi hussediyrm.

ilk gunler biraz aciyacaktir ama gecer.ara sira cikarip dezenfekte et ve antibiyotikli krem sur hem hizmaya hem burnuna.cok cabuk kapanirmis burun.sezeryandan once cikarmak zorunda kaldim.kendme gelir gelmez ilk isim.takmak oldu.6 yildr kullaniyrm bnm bi parcam gbi.bazen degistrmk icin cikardigimda bakiyrm aynaya yuzumde eksikligi hussediyrm.
Ben de yaptirdim canim cok seviyorum hizmayi her dakika aynadayim :)

X