&&&Bugun neye sinirlendiniz hadi laflıyalım&&&

sevgilime çok kızdım ya.. gerçi önce o bana kızdı, sonra da beni kızdırdı.. sırf kızdı diye 2 defa buluşma teklifimi reddetti.. ben de mesaj attım 3. bi teklifim olmicak diye.. sen bilirsin dedi..

1 saat sonra mesaj atmaya başladı napıosun filan diye:) şimdi yolunu nasıl yapsam diye hindi gibi düşünüyordur.. benden asla yeni bi teklif gelmiceni çok ii bilir çünkü.. gıcık şeyyyyyyyyyyy

bu sevgililerin hepsi aynı heralde bendede bitane var aynısndankaydirigubbakcemile3
bugun benle zaman geçirmek yerine arkadaşlarıylaa buluşmayı tercih etti bana Çok üzgünüm çoookee bu demek oluyorki küsme hakkımı kullancamkaydirigubbakcemile3:lepi:

bu sevgililerin hepsi aynı heralde bendede bitane var aynısndankaydirigubbakcemile3
bugun benle zaman geçirmek yerine arkadaşlarıylaa buluşmayı tercih etti bana Çok üzgünüm çoookee bu demek oluyorki küsme hakkımı kullancamkaydirigubbakcemile3:lepi:

önceden yapılmış bir program değilse eğer asla kabul etmem böle bişeyi ben!
çok yüz verme bak zatene tepemize çıkmaya meyilliler...

ooofff offf bizi bu hale düşürenlere çok sinirleniyoruum :kızgın:
tabi bu onların umrunda bile değil tuzları kuru :1no2:
:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

üzülme kuzum benim neyapalımmm hayırlısı demek böyleee "belki gireris işe "demeyi bile söylemeye dilim varmıyo artıkksenağlamagel senle işyeri açalım diycemde bölümlerimiz alakasızkaydirigubbakcemile3bi odada ögrencilere ders ver sen bende bi odada çizim yapayım kaydirigubbakcemile3sositososito

önceden yapılmış bir program değilse eğer asla kabul etmem böle bişeyi ben!
çok yüz verme bak zatene tepemize çıkmaya meyilliler...

ah bacım ahhh vallaa yüz vermeye iyi yüz verdimdelikafaduldenhem bana hafta içi nsl yapsakta buluşsak diyordu aman bi baktım dün gece yalnışlıkla arkadaşına atcagı msj bana geldii "11de kahvaltı yapcaz x yerde "diyeee..bende şaşırırıp sazan gibi atladım burayamı gelceksin die(farklı şehirlerdeyiz ama çok yakın mesafemiz)yok arkadaşa yolluycaktımda sana geldi dedii.."ha iyi benim planım vardıda gelme diyecektim "dedim bendekaydirigubbakcemile3

benim sinirim burdaki araplara :eek:klava::eek:klava:eek:f ya şimdi bi cif almak için tutupda nalburamı gıtcem cocukda var zaten adam gibi yaşamayı ne zaman öğrencek bular yaa paraları var küf kokuyo resmen harcayın şu paralarıda az medenıyet görün en azından bı süpermarket açın valla her seferınde yufkayı kasaptan, makası cifi nalburdan,bulaşık sungerini kırtasıyeden almaktan bıktım şuraya adam gibi bi market açsınlar alış veriş benı çok yoruyo ordan oraya girmekten helak oluyorum çocukla yaaaaaa
:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

ah bacım ahhh vallaa yüz vermeye iyi yüz verdimdelikafaduldenhem bana hafta içi nsl yapsakta buluşsak diyordu aman bi baktım dün gece yalnışlıkla arkadaşına atcagı msj bana geldii "11de kahvaltı yapcaz x yerde "diyeee..bende şaşırırıp sazan gibi atladım burayamı gelceksin die(farklı şehirlerdeyiz ama çok yakın mesafemiz)yok arkadaşa yolluycaktımda sana geldi dedii.."ha iyi benim planım vardıda gelme diyecektim "dedim bendekaydirigubbakcemile3

ahahaa tam benim vereceğim bi cevap bu ya çok komik :)
sen de prog yapacaksın tabii, ös kös oturucak halin yok ya.. yalnız biraz pişkince sölemiş gibime geldi bana bilemiorum..

üzülme kuzum benim neyapalımmm hayırlısı demek böyleee "belki gireris işe "demeyi bile söylemeye dilim varmıyo artıkksenağlamagel senle işyeri açalım diycemde bölümlerimiz alakasızkaydirigubbakcemile3bi odada ögrencilere ders ver sen bende bi odada çizim yapayım kaydirigubbakcemile3sositososito

tamam anlaştık vereliniortak ta şehirlerimiz de farklı ne olacak şimdiiii fisfisfis en iyisi sen buraya gel :eek: nasıl olsa daha önce gelip görüp beğenmişliğin var:1rolleyes: :içelim: kaydirigubbakcemile3

hasta olmama sinirlendimmm evde pinekleyip duruyorum dışarı çıkmaya halimm yokkkk hemdee çokk sinirlendimmmmm

ısrarla bana souk çay getiren çacıya uyus oldum şimdi :nazar:
geçircem kafasına o bardaa az kaldı :kahve:

ahahaa tam benim vereceğim bi cevap bu ya çok komik :)
sen de prog yapacaksın tabii, ös kös oturucak halin yok ya.. yalnız biraz pişkince sölemiş gibime geldi bana bilemiorum..
fazla arkadaş canlısı benim sevgilimmm ugurlarına ölebilir bileee vallaaa:mymeka: pazar günü biz buluşsak 11 de uyanmaz hafta sonu uykumu tam alayım senle 1- 2 gibi bulluşalım der Çok üzgünüm çoookalıştım artık ama sinir ollmuyoda değilimkaydirigubbakcemile3bende bunu protesto ederek haftaya görüşmüycem diyorum şimdii ama geleyim derse ben dayanamamkiopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

ahanda erkek kardeşime sinir oldum uyuz etti benı burda msn de titretiyom tıtretıyom cevap vermıyo annemle konuşcam yaa bi titretde konişim dimi uyuz sey oyuna girmiştir kesınnn

ısrarla bana souk çay getiren çacıya uyus oldum şimdi :nazar:
geçircem kafasına o bardaa az kaldı :kahve:

ayy cnm senin kartın var demi rengin turuncu bak çok kıskandım şimdi senikaydirigubbakcemile3bu kartını arada ödünç alamıyormuyuz yazemuszemuso çaycıyada gelirsek bana kartını ver çaycın olayım sıcak getiririm sözkaydirigubbakcemile3

bendenizz bacımmm geliirm ha aramzı 6 saat çok deil:eek:kaydirigubbakcemile3

tangercnm nerde yaşıyosun öyle biden eski zaman çekilmiş flim yerleri gözümün önüne geldikaydirigubbakcemile3valla işin zor bacımm sen gel türkiyeye ne ararsan var elinin altındasengözlerimebaksanab

gülsuhaklısın cnm valla hafta sonu evde oturmak ölüm gibisenağlama

benden isteyemediği notları bin dalavereyle diğer arkadaşlarımdan alan uyus sınıf arkadaşıma sinir oluyorum.
Hep bana hep bana yav kardeşim biraz da başkasına de ya.
ama yarın hain bir planım var sana sinir oluyorum desem bu kadar etkili olmayacak bir şey yapacağı
izleyn görün anacım:jeyyar:

ahanda erkek kardeşime sinir oldum uyuz etti benı burda msn de titretiyom tıtretıyom cevap vermıyo annemle konuşcam yaa bi titretde konişim dimi uyuz sey oyuna girmiştir kesınnn

ahanda en gıcık oldugum konulardan biri şu msnde yazmıycaksan msnyi açma demi :mymeka:bende titretip dururum cvp alamayınca deli oluyom vallaaadelikafadulden

nem ben cezairde yaşıyorum..3 ay oldu başkentteyiz ama merkeze uzagız eşime şirket henüz araba vermedı super market uzak cocukla zor gidiliyo bizim mahallede böle iştee ben hergün sinir harbi yaşıyorum normal b gunum yokki mesala şimdi ev sahıbıne kızdım 1 yıllık peşin kırayı almayı bılıyo ama sıcak suyu kesmış hafta içi akşam 6 dan sabah 10 kadar var hafta sonu burda perşembe cuma
tam sun sıcak su var ama su çok kesılıyo burda deponakıde ısınmıyo gelde sınır olma çocuk kustu
şimdi nasıl yıkıycam 2 saat su ısıtmaklamı uğrasayım onu o halde bırakıp oyuzden bu evi başına geçirmek istiyorum onun şuanda okadar kızdımmm.....

nem ben cezairde yaşıyorum..3 ay oldu başkentteyiz ama merkeze uzagız eşime şirket henüz araba vermedı super market uzak cocukla zor gidiliyo bizim mahallede böle iştee ben hergün sinir harbi yaşıyorum normal b gunum yokki mesala şimdi ev sahıbıne kızdım 1 yıllık peşin kırayı almayı bılıyo ama sıcak suyu kesmış hafta içi akşam 6 dan sabah 10 kadar var hafta sonu burda perşembe cuma
tam sun sıcak su var ama su çok kesılıyo burda deponakıde ısınmıyo gelde sınır olma çocuk kustu
şimdi nasıl yıkıycam 2 saat su ısıtmaklamı uğrasayım onu o halde bırakıp oyuzden bu evi başına geçirmek istiyorum onun şuanda okadar kızdımmm.....

ayyy haklsıın cnm yaaaa cezair diyince sadece cezair menekşesi aklıma gliyorrr..ama arapları biliirm buraya yazları çok olmasada gelilrler hataydan falan ..anlaşılmazı zor insanlarrr ciddenn..arkadaşım hataylı araplar için hep fakir görünümlü zenginler derdii

bu kardeşler hep böyle şekerropuyorumnanaktan bozma moralini!...

komşumuzun tam ustumuzde tepinen cocuguna uyuz oluyorum topac gbı bişey zaten ya sabır...

Son düzenleme:
X