&&&Bugun neye sinirlendiniz hadi laflıyalım&&&

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
kaynananıza,eşinize,annenize yada babanıza,iş yerinizdekilere,komşularınıza,arkadaşınızda olabilir nebilim insan olan herhangi birinede olabilirkaydirigubbakcemile.. kim sizi sinir etti hadi içimizi dökelim kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra.sa.s.

Son düzenleme:
bugun sinirleneniz yok galiba:)aman kimse sinirlenmesin bu topigede yazmasın inşşşşş:)

valla ben bugün daha henüz sinirlenmedim cok sakinim

.......................................

Son düzenleme:
saaa sinirlendim şimcikÇok üzgünüm çoook geyik topik kaynoo sen kalkmış hala dopik açıyon :mymeka:

zaten yeteri kadar rakibe topik var git başka yerde aç tükanınıkaydirigubbakcemile

saaa sinirlendim şimcikÇok üzgünüm çoook geyik topik kaynoo sen kalkmış hala dopik açıyon :mymeka:

zaten yeteri kadar rakibe topik var git başka yerde aç tükanınıkaydirigubbakcemile

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::roflol::roflol::roflol::roflol:

nemcim başlığın hayırlı olsun. bende sinirli biriyim ama bu ara kimseyi takmamaya çalışıyorum sitres olmamk için

aşkımın mesaiye kalıcak olmasına çok sinirlendim nem'cimm
bizde farklı şehirlerde yaşıyoruz. gelene kadar beklerim bende her zaman :))

Bugün o kadar çok sinirliyim ki hem de bir o kadar üzgünüm.Sevgilimden ayrıldımmsenağlama

baby_dilay niye sinirlendin cnmm anlat bacım:)

hayırlı olsun cnm topiğin ben bugün biraz sinirlendim çünkü işe başlayalı tam 1 yıl oldu bu hafta zam yapması lazımdı haftalık alıyorum ben yapmadı çok sinir oldum bide üstüne üstlük bu ay kar olmamış kafadan sesli olarak hesap yapıyor sana 300 işte x kişiye 1000 diye sanki çok veriyorr
:kızgın:

hayırlı olsun cnm topiğin ben bugün biraz sinirlendim çünkü işe başlayalı tam 1 yıl oldu bu hafta zam yapması lazımdı haftalık alıyorum ben yapmadı çok sinir oldum bide üstüne üstlük bu ay kar olmamış kafadan sesli olarak hesap yapıyor sana 300 işte x kişiye 1000 diye sanki çok veriyorr
:kızgın:

sgl cnm bnm...bu patronlar neden böyle olur anlamam iki kuruş verirler burnundan getirirler:bbo:

nemcim başlığın hayırlı olsun. bende sinirli biriyim ama bu ara kimseyi takmamaya çalışıyorum sitres olmamk için

teşekkürler cnmmmm bnm..sinirlenmemek için sinir eden insanların olmaması gerek ama oda imkansız sanırımkaydirigubbakcemile3

teşekkürler cnmmmm bnm..sinirlenmemek için sinir eden insanların olmaması gerek ama oda imkansız sanırımkaydirigubbakcemile3

aslında sinir oluyorumda çaktırmıyorum. tepkim ağır olur genelde ondan sabrediyorum. daha da üstüme gelirse kendi bilir artıkkötükedihüso

ben yanlış yere açtım demedim..yanlış yerde olabilir konu ama ben dogru yerde oldugunu düşünerek açtımm ..hiç birzaman kesin konuşmayı sevmem o anlamda yani....neyseee tartışmak istemiyorummm uzamasın cnmmmm..

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
:uhm:
artik ben bisey anlamiyorum
tatlim geyik bölümüne acmissin geyik yapilmasini istemiyorsun sohbete acmaliydin,
ay bisey anlamadim

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
:uhm:
artik ben bisey anlamiyorum
tatlim geyik bölümüne acmissin geyik yapilmasini istemiyorsun sohbete acmaliydin,
ay bisey anlamadim

İşte sözün kısa ve özü..

Konular geyik başlığına açılmışsa,adı üstünde geyik,sohbet yapılmalıdır..Yok ciddi anlam da ise açılan konu,geyik başlığında olmamalıdır..

Buna karar verelim ilk önce..a.s

ışte sözün kısa ve özü..

Konular geyik başlığına açılmışsa,adı üstünde geyik,sohbet yapılmalıdır..Yok ciddi anlam da ise açılan konu,geyik başlığında olmamalıdır..

Buna karar verelim ilk önce..a.s

ciddi anlamda değil tabiki,sadece insanlar sinirlendikleri konularlada geyik yapabilecegin örnegi olsun diye açtım konuyu ama farklı taraflarda yorumlandıı.sadece komik şeyler üzerinden geyik yapılmaz,canın bişeye sıkılmıştır ve artık onla alay edersiniz,buda öyle bşydi ...ama ya anlatamadım yada anlamak istenilmedi...isterseniz silebilirsiniz..teşekkürlerr..

Son düzenleme:
aöf sorularını hazırlayan heriflere ve de sefgülüme :nazar:

X