Bu elbise yaşlı elbisesi gibi mi?

Tül olan kolye, gotik tarz bir kolye. Taç da aksesuar olsun diye arada kullanıyorum tatlı dursun diye ama her zaman değil. Açığım.
Taç saçma. Gotik kolyeyle çiçekli elbise ne alaka? O beldeki kemer yaprak dökümü zamanı ferhunde giyerdi. Elbise demode. Hepsini giyip üzerine de kot ceket giyince göz kanatır.
Girin trendyola , trendyol millanın uygun fiyatlı kıyafetleri var. Kombinlemeyi yapamıyorsanız orda manken üzerini alt üst alın.
Bu kadar maddi açıdan zor durumdaysanız siz çalışmıyor musunuz?

Benim hiç tarzım değil fakat fiziğiniz bu kıyafete müsaitse cool bi havaya sokulabilir...
Elbise cicek basmalı olduğu icin biraz riskli. Köy kızcezi kılıklı hippi gibi de gösterebilir, doğru aksesurlarla bohem bir hava da yaratabilir.
Kemer bel bölgenizi vurgulayacağı için, elbiseyi de biraz modernize hale sokmus olcak kemer ve ceket fikrini sevdim.
Halka küpeler, güzel kalabalık bileklikler, hafif topuklu boti veya kovboy model botlar, rüzgarda dağılan rahat saclar ve güzel bi kokuyla hoş bi hava yaratabilir...
Kolyeyi, tacı alakaya maydanoz buldum.

Ama anladığım kadarıyla eşiniz daha feminen bir tarzdan hoşlanıyor.
Bunun için çok uçuk harcamalar yapmanıza gerek yok.
Siyah, bordo, kırmızı kıyafetler; ışıltılı fakat zarif takılar, satenler, konforsuz kacmayacak derecede topuklular bunlar kolay yoldan direkt bi kadina feminen hava katacak nüanslar.

Benim böyle bir top kumaşım var, bir şeyler dikerim diye düşünmüştüm. Eşim gördüğü anda, "namaz eteği deseni" dedi. Ben de terastaki sandalyelere minder kılıfı yaptım o kumaşı 😅
Erkekler sevmiyor bu karmaşık renkleri.

Selam dostlar.
Ben sonbahar için kendimce kombin yapmıştım. Ekonomik durumdan dolayı çok kıyafet almıyordum eşimi zor durumda bırakmamak için. Ucuz birşeyler bulursam öyle birleştiriyorum tarzıma uygun.

Eşim bana "giydiklerin yaşlı kıyafeti gibi , hiç ozenmiyorsun kocanın yanında. Yaşlı elbisesi gibi' diye bir yorum yaptı kıyafetime. Çok üzüldüm açıkçası. Sizce haklı mı , ben severek almıştım, elimde olsa başka şeyler daha güzellerini alırdım ama tasarruf için almadım bu zamana kadar.

Eki Görüntüle 3334985
HİÇTE ACIMA AL DEMEKKİ DEĞER BİLMİYOR

Selam dostlar.
Ben sonbahar için kendimce kombin yapmıştım. Ekonomik durumdan dolayı çok kıyafet almıyordum eşimi zor durumda bırakmamak için. Ucuz birşeyler bulursam öyle birleştiriyorum tarzıma uygun.

Eşim bana "giydiklerin yaşlı kıyafeti gibi , hiç ozenmiyorsun kocanın yanında. Yaşlı elbisesi gibi' diye bir yorum yaptı kıyafetime. Çok üzüldüm açıkçası. Sizce haklı mı , ben severek almıştım, elimde olsa başka şeyler daha güzellerini alırdım ama tasarruf için almadım bu zamana kadar.

Eki Görüntüle 3334985
Ben çok tatlı buldum severim böyle şeyleri

Ben tarzınızı begendim hafif rom goth gibi sadece kot ceket yaratmak istediğiniz havaya uygun değil. Herkes aynı şeyleri giyiyor son zamanlarda o yüzden sizin gibi farklılıklar görünce hosuma gidiyor. Tarzınızı değiştirip herkes gibi giyinmek zorunda değilsiniz. Kendinize pinterest hesabı acın, goth havalı boardlar yapın orda bu şekilde olusturmak istediğiniz tarz hakkında daha rahat öneriler alabilirsiniz.

Elbiseniz cok tatlı bence ben de böyle maxi çiçekli elbiseleri kemer ve topuklu çizme ve deri ceketle giyiyorum. Dolap gibi yerden tarzınıza yakın bir çok parça bulabilirsiniz uygun fiyata

Selam dostlar.

Eki Görüntüle 3334985

Eşinin yaptığı tam bi odunluk ama güzel birşey almakla tassaruf ne alaka? Her bütçeye göre vardır birşeyler.
Eşinle beraber gidip alsan birşeyler?

Yaşını bilmiyorum ama cidden iç karartıcı bi elbise. Hele üzerindeki desenler felan.

Yaşlı değil ama 2000lerin başı diyelim. O ceker o kemer çok geçmişte kaldı. O elbiseyi sade giyin. Siyah bir şal. Siyah bir oxford ayakkabı daha iyi durur. Diğerleri çok gereksiz. Ama elbise de böyle çiçekli modası geçti. Tek renk her zaman en iyisidir. Ve üstünüzde 3 renkten fazla renk olmasın.

Selam dostlar.

Sorun elbisede değil, eşinizde maalesef.

Yaşlı tarzı değil ama alakasız bir tarz . Stil gibi değil de stilini bulurken bir geçiş süreci gibi . Kulaklıklı taç bilemedim kusura bakmayın da tuhaf yanı evlenip barklanmis kadına ne alaka. Eşinizin parasına tabiki de kıyın işi sizi donatmak . Siz ona kiyamayinca o size diliyle çok güzel kiymis . Demekki yanında şıkır şıkır bir kadın görmek istiyor.

X