Bu elbise yaşlı elbisesi gibi mi?

Yaşlı değil de baya eski moda kalmış eşiniz de böyle söylemek istemiş,kemer elbise kolye,sanırım 20 yıldır bu kolye kemeri saklıyorsunuz,
Kemeri açıkçası rock metal aksesuar satan bir yerden almıştım. Kolyeyi de aynı şekilde daha çok genç kitlenin alışveriş yaptığı yerlerden aldım eski bir kemer değil ama doğrudur tabi teşekkürler yorum için

eşinizin üslubu doğru değil ama eş kıyafetinde hoşlanmadığı yan varsa söylemesi benim için anormal durum değil. Elbise de kötü değil ama birleştirilen parçalar cok alakasız.
Ben de eleştirmesine karşı değilim asla ama o aksesuarlardan çok direkt elbisem için söyledi. Yoksa aksesuarlar genel aksesuarlarım yani her zaman takmıyorum bazen hiç takmıyorum düz elbise giyiyorum o direkt elbiseme öyle söyledi maalesef üzüldüm üslubuna.

Belki üstünde ayri bir havası vardır belki giyince farklı görünüyordur. Geçen gainde aslinda özgürüz diye bir dizi izledim deniz Çakır bence bakınca hepsi uyumsuz parçalar gibiydi birkaç elbisede kadına yakışmış hos tarz duruyordu. Yani sizinde öyledir bence ama taç hiç hoşuma gitmedi🥲
Tacı dışarda pek takmıyorum aslında genel koydum öyle kullandığım aksesuarlarımin yaşlı gibi olmadığını belirtmek için. Üzerimde makyajla beraber yani şık diyemem ama tatlı duruyor gibi hissediyordum bilemiyorum tabi ki ama yaşlı bir his vermemişti bana. Teşekkürler güzel yorumunuz için 🙂

O kolye, korse ve kedi taç elbiseyle alaksiz gorunuyor.🙄
Garip bir kombin olmuş, parcalari birbirine uydurmanin pahali ucuzla alakasi yok pek daha cok paranizla olsa daha pahali alakasiz parcalari birleştirirsiniz.
Elbiseye gelince ben bu kadar uzun ve koyu renkler sevmem acikcasi.

Ben de eleştirmesine karşı değilim asla ama o aksesuarlardan çok direkt elbisem için söyledi. Yoksa aksesuarlar genel aksesuarlarım yani her zaman takmıyorum bazen hiç takmıyorum düz elbise giyiyorum o direkt elbiseme öyle söyledi maalesef üzüldüm üslubuna.
Erkekler böyle minik desenli elbiseleri basma kumaş desenleri salvarlarda yaşlı eteklerinde gördüklerinden öyle benzetme yapıyor. Ben bu kadar kapalı uzun giyiyorsam ya yaka biraz dekolteli olur ya yırtmaç olur

Selam dostlar.
Ben sonbahar için kendimce kombin yapmıştım. Ekonomik durumdan dolayı çok kıyafet almıyordum eşimi zor durumda bırakmamak için. Ucuz birşeyler bulursam öyle birleştiriyorum tarzıma uygun.

Eşim bana "giydiklerin yaşlı kıyafeti gibi , hiç ozenmiyorsun kocanın yanında. Yaşlı elbisesi gibi' diye bir yorum yaptı kıyafetime. Çok üzüldüm açıkçası. Sizce haklı mı , ben severek almıştım, elimde olsa başka şeyler daha güzellerini alırdım ama tasarruf için almadım bu zamana kadar.

Eki Görüntüle 3334985
Uygun olan siteler var orada daha güzel parçalar var bu sözü sana söyleyen kocana acımayı bırak beğendiğin şeyleri al güzelce giyin sallana sallana gez

Selam dostlar.
Ben sonbahar için kendimce kombin yapmıştım. Ekonomik durumdan dolayı çok kıyafet almıyordum eşimi zor durumda bırakmamak için. Ucuz birşeyler bulursam öyle birleştiriyorum tarzıma uygun.

Eşim bana "giydiklerin yaşlı kıyafeti gibi , hiç ozenmiyorsun kocanın yanında. Yaşlı elbisesi gibi' diye bir yorum yaptı kıyafetime. Çok üzüldüm açıkçası. Sizce haklı mı , ben severek almıştım, elimde olsa başka şeyler daha güzellerini alırdım ama tasarruf için almadım bu zamana kadar.

Eki Görüntüle 3334985
Canım o kemeri takma.O tacı da takma..Saçın uzunsa güzel bi şekilde ör altına da beyaz spor ayakkabı giyin.Tamamdır.
Para mevzusuna gelince emin ol erkeklerin borcu bitmiyor.Hepsi yalancı..Asla paraları eksik olmaz sen kendinden kısarsan senden kısıp arttırmaya alışır.Sen yılda 3 tane elbise alıyorsan da güzel al.

Köy dizilerindeki herkesin aşik oldugu köyün cevval kavgaci kizi kombini bu nerde gorsem tanirim.

Ama koy kizi kedi kulagi taç taksa, taslarlar tabi o ayri mesele.

Yasiniz kac?

Adam sizle sevgiliyken farklı mı giyiniyordunuz? Eşiniz böyle bişi dediği zaman ağzının payını verin gitsin. Brad Pitt le evliyiz de bizim mi haberimiz yok Allah aşkına ya

daha güzellerini alırdım ama tasarruf için almadım bu zamana kadar.
Kız tasarruf edilir mi yahu çatır çatır harcayacaksın bu adamlara tasarruf edince böyle diyorlar işte ama siz şimdi bu tarz kumaşlar tercih etmeyin o elbise kumaş rengi ve deseni hiç tercih etmeyin hatta atın kocanızdan kartını alın nakit yetmez çok genç işi kıyafetler almam lazım deyin 😂

Kemeri açıkçası rock metal aksesuar satan bir yerden almıştım. Kolyeyi de aynı şekilde daha çok genç kitlenin alışveriş yaptığı yerlerden aldım eski bir kemer değil ama doğrudur tabi teşekkürler yorum için
Parçalar güzel, kombin yanlış.
Biraz entel denilen zevkleriniz var herhalde ama modernleşebilirsiniz.
Kemer için eskide kaldı diyen arkadaş, korsaj modasından bihaber herhalde ama imkansız yani her yer korse dolu.
Elbise düğmeli mi bilmiyorum ama düğmeli ise göğüs dekoltesi verin.
Değil ise derin bir yırtmaç açtırın yandan, diz üstü ya da boyu asla çorap olmayan bol duran topuklu çizme ve deri ceketle giyin.
Ya da üzerine salaş bir kazak, altına postal, yine yırtmaç olmalı.
Lütfen o tarz taçları takmayın, z kuşağının sonunun alışkanlıkları.

Selam dostlar.

Eki Görüntüle 3334985
Gayet normal kıyafetler size şunu söyleyim fedakar olmayın kendinizi düşünün elinize para geçince kıyafet alın.

Elbise değil de bence hiç kimseye fedakarlık yapma. İstediğin bir şey varsa git kendine en güzel elbiseyi al. İnan daha değerli olursun. Çok fedakarlık yapan kadınlara değer vermiyorlar. En kıymetli benim de
.

Selam dostlar.

Eki Görüntüle 3334985
Evet köyde nenelerin giydiği fistanlara benziyor.

X