aranızda zayıflama iğnesi kullananlar varmı ?

papatyaselosh

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
72
66
34
ben saxsenda aldım ama o iğneler cesıt cesıtmıs . bır arkadasım ozemıc kullanmıs cok memnunmus . ben saxsendadan o kadar memnun kalmadım karın agrısı bulantı yaptı bıraktım .
kullanan ve memnun olan varmı kılo verebılen ?

ben 3 pakettir saxenda kullanıyorum başlangıç kilom 71di güncelde 63 kiloyum. bünyemden dolayı çok hızlı kilo veremiyorum ama iştah konusunda bayağı etkili olduğunu düşünüyorum. doz arttırımı yaptığımda mide bulantısı yaşıyorum sadece, onun dışında kendimde yan etkisini görmedim. bi 57 kiloyu görene kadar kullanmaya devam ederim gibi

3 kalem mı kullandınız yanı .
bana da aslında baya kılo verdırdı ıstahı cok kapattı ama doz artırdıgım ertesı gun bulantı kusma yapıo

ben saxsenda aldım ama o iğneler cesıt cesıtmıs . bır arkadasım ozemıc kullanmıs cok memnunmus . ben saxsendadan o kadar memnun kalmadım karın agrısı bulantı yaptı bıraktım .
kullanan ve memnun olan varmı kılo verebılen ?

Kolay zayıflamaya gözünüzü dikmeyin.
Sağlık sorunu yoksa diyet ve hareketle çok güzel kilo veriliyor.
6 haftada 18 kilo verdim sırf diyet ve bir saat yürüyüşle.

Kolay zayıflamaya gözünüzü dikmeyin.
Sağlık sorunu yoksa diyet ve hareketle çok güzel kilo veriliyor.
6 haftada 18 kilo verdim sırf diyet ve bir saat yürüyüşle.
diyet yapmakta cok zorlanıyorum :KK43: daha oonce baya kılo da vermıslıgım var ama bu defa motıve olamıyorum onerınız varmı

Tekrardan merhabalar peki bir şey daha sorabilir miyim

doktor kontrolünde mi başladınız acaba yoksa direk alıp siz mi başladınız

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan merhabalar peki bir şey daha sorabilir miyim

doktor kontrolünde mi başladınız acaba yoksa direk alıp siz mi başladınız
Merhaba ben diyetisyen arkadaşımın bana önermesiyle direk kendim alıp başladım ilacı araştırıp , reçetesiz alınabilen bir ilaç zaten sadece bulunması zor

ben 3 pakettir saxenda kullanıyorum başlangıç kilom 71di güncelde 63 kiloyum. bünyemden dolayı çok hızlı kilo veremiyorum ama iştah konusunda bayağı etkili olduğunu düşünüyorum. doz arttırımı yaptığımda mide bulantısı yaşıyorum sadece, onun dışında kendimde yan etkisini görmedim. bi 57 kiloyu görene kadar kullanmaya devam ederim gibi
Canım o nasıl bişey

Kullandım ve 20 günde 8e yakın verdim . Aşırı iştahlı birisiyim istahta çok güzel düşme yaşadım. Tok hissettim tabagimi bitirme isteğim kalktı . Şuan bıraktım kendi kendime devam ediyorum lakin aşırı iştahlı biri olarak zorlanıyorum sanırım yine başlayacağım .

X