Böyle hayat geçmez

Benim dindarlığı sorgulamak sana düşmez.evet namaz da kılıyorum 30 gün oruc da tuttum.şu “s.x “konusunu da bir kapatın artık !
Yazmasaydın bu ayrıntıyı yazdıysan bu tepkileri alırsın. Futursuz hareketlerinize dini alet etmeyin namaz kılıp oruç tutunca tüm iğrençlikleriniz saklanmıyo aksine dahada gün yüzüne çıkıyor yakışmıyor ayrıca Çocukların yanında sex yapan biri için fazla iddalı sözler😄 tekrar diyimde altını çizeyim sizin kapat demeniz benim yorumumu değiştirmiyor çünkü.

Çocuklarınız için dışarıdan bir bakın. Huzursuz kalabalık bir ev. Bağıran vuran döven bir anne. Gece çocuklarının yanı başında cinsel ilişkiye giren çocuklarını umursamayan bir anne baba. Bu arada cinsellik mevzusunun çocuğu istismara açık hale getirdiğini biliyor musunuz? Bu konuda eğitin lütfen, normalleşmesinn onlar için. Kocanızdan önce çocuklarınızı düşün. Hayır deyin, ev tutana kadar, siz ve çocuklarınız refaha ulaşana kadar hayır deyin koca ya da baba olamamış o kişiye. Buraya yazıyorsunuz ama şikayet edilseniz devlet o çocukları 1 dk düşünmeden elinizden alır biliyorsunuz değil mi? Gerekirse çocuklarınız koridorda salonda yatsın. Sinirlerinizi kontrol etmek için de bir psikiyatra gidin sakinleştirici alın. Bir şeye birine vurmak istiyorsanız da yastık yumruklayın, bardak kırın ama çocuklarınızın kılına dokunmayın. Onları iyi ve güvende hissettirmek ebeveynlerin görevidir, zorunluluktur.
Yazdım ya bağırmak ortalığa söylüyordum lafları sokuyordum,ama ki kızım sebep yarattı içimi boşalttım

Yazmasaydın bu ayrıntıyı yazdıysan bu tepkileri alırsın. Futursuz hareketlerinize dini alet etmeyin namaz kılıp oruç tutunca tüm iğrençlikleriniz saklanmıyo aksine dahada gün yüzüne çıkıyor yakışmıyor ayrıca Çocukların yanında sex yapan biri için fazla iddalı sözler😄 tekrar diyimde altını çizeyim sizin kapat demeniz benim yorumumu değiştirmiyor çünkü.
Ben 2022 yılında birşey yazdım ağızlarına malzeme düşmüş ya yeter ya sevmiyorum bu konuları ..kocayı reddetmek günah gidip elalemin erkeğin getirsem evet o günah!öbürü günah değil de ağzımı açtırmayın lütfen!sen kapatmıyorsan ben seninle olan konuşmaları kapatıyorum kusıra bakma çünkü bıktırdınız!

Apartman dairesinde yaşıyorlar ya baya, büyük olsa ne olur ki? Her okuduğumda daral geliyor bana, 3+1 evde 3 aile, kendi evimde o kadar insan hayal edemiyorum, ama ne kocasının ne de ailesinin zerre umrunda değil, memnunlar hallerinden çok ilginç.
Evimize usta tamirci babam bulmuş,Azerbaycan’dan nisan sonu geliyor anlayacağınız eve göçmemize az kalıyor

3 göz evde 3 aile olursa böyle olur ne bekliyorduk ki? Kadınlar yanlarında s*gara içse ağzına vurup yuttururlar ama yarım saat önce kayınçonun çimdiği banyoda yıkanınca, g.t g.te yaşayınca sorun yok. Anormaller normalleri olmuş artık, umurlarında değil, tek şikayetçi zavallı gelinler.
Kayınçonun yıkandığı banyoda yıkanmak demişsiniz de ben neler görmüşüm o kayımçoyla ilgili .bir keresinde çamaşırını bırakmıştı banyoda ben banyoyu temizliyordum ,kaynana geldi dedi neden şu çamaşırı götürüp kirlilerin üzerine atmamışsın?dedim onu ben niye ellerim ki?!onlar için anlayacağın adi birşey .

Elticik çocuğunu yanımızdan götürünce ben de çocuğuma diyorum ki konuşma onlarla odasına girme

Ee ben de cocuklar bunu anlamazlar diyorum. Elti goturuyor diyecocuk dövülmez, bagirilmaz gotururse gotursun yani illa bagirmaniz mi lazim bunun icin, sizin derdiniz cocugun kalbinin kirilmasi degil ki kendi egonuz "nasil yanimizdan goturur" yani mudahale etmeseniz cocuklar icin o bile daha iyi neredeyse.
Bit kadar evin icinde cocuklarin birbirleriyle hic oynamadan konuşmadan durmasini beklemez sacma bir sey.

Evimize usta tamirci babam bulmuş,Azerbaycan’dan nisan sonu geliyor anlayacağınız eve göçmemize az kalıyor
Onu da baban bulmasa heralde siz böyle bikaç yıl daha beklerdiniz. E sonuçta senin koca için hava hoş, herif eve yatmadan yatmaya giriyor, 2 çocukla o hengamenin içinde cebelleşen kendisi değil.

Yani umarım bir an önce göçersiniz, mahremiyet çok önemli bir kavram Nilu, mümkünse çocuklarının odası bile ayrı olsun. Her konunda bu durum bir şekilde konu edilir; çünkü hele de küçük bir çocuk için büyük travma yaratan bir durum anne ve babasının aynı odada ilişkiye girmelerine şahit olmak.

Herkese Selam!şimdi başlarsınız yine Nilu geldi şikayetleriyle hiçbirşey yapmıyor ancak şikayet falan.BDV adı üstünde,bir problem vardırki buraya yazıyorum .inanın arkadaşlar cidden bıktım şöyle yaşamaktan.şu elticikle 10 günden fazla olur ki konuşmuyorum .aslında boş bir şey yüzünden.bir masal vardır sevdiğin insanda kusur olsa bile görmezsin,ama sevmediğin insandaysa tüm kusurları görürsün ben de bunu sevmediğim için konuşmamayı tercih ettim.neyse ben buna ne yapsam bu da aynı bana iade ediyordu mesela tabakları sinirle yerine yerleştirmek gibi.neyse bir kaç gündü durgundu herşey.ama ben yine buna gıcık oluyordum.çocuklarına bağırır dövür kızını bizim yanımızda.iğrenç laflar falan ben sinir oluyordum içten içe buna.ha bu arada çocuğunu benim odama falan bırakmıyor sanki bana çok lazımmış gibi.demin bakıyorum kızım bununla konuşuyor teyze falan diyor,ama bu kızıma cevap vermiyor.kendi çocuğuna da sinirle gel odana falan.neyse benim kız bunun küçük kızını istemeden itti,çocuğun kafası çarptı kapıya başladı ağlamağa,benim de ağzım açıldı kızıma,saydırdım ona,arada laflar da sokuyordum duysun diye.çok korkunc bağırıyordum .neyse oğlumu yıkamaya gidiyordum baktım bu da geliyor kapıyı öyle çarptım ki banyonun..çıkınca kv bana:eek: kapıyı öyle kim çarptı?deli misiniz gidin tımarhaneye falan.dedim geçenlerde sizin yanınızda elti kapıyı çarptı çocuğun tuvaletini öyle itti ki ayagıyla,ona birşey demiyorsunuz benim kapı çarpmamın lafını ediyorsunuz.falan.ya cidden bıktım kendime inanamıyorum nasıl günlere düştüm ben lütfen yardımcı olun .evime gelince anahtarları verdiler teslim ettiler Mayıs 15’e kadar izin vermiyorlar tamire .omdan sonra izin var İnşaAllah bakayım kurtuluyorum şunlardan.hep sinirliyim ya nasıl olCak bu durum böyle
Yorulmuyor musunuz? Ben sorunlu insanlarin ne yaptiklarini, ne soylediklerini takmam bile. Neden kendi dogrunuzda ilerlemiyorsunuz? Mesela laf çarptirmadan, o yapti ben de yapayim demeden ona neden demediniz bana dediniz diye duşunmeden. Ben de gelinim. Çok fazla sozlere, davranişlara maruz kaldim. Ilk zamanlar takardim, uzulurdum artik insanlarin akil seviyelerini duzeltemeyecegimi, onlari olduklari gibi kabul edil kendi çizgimden donmemeyi ogrendim. Mesela şu yazdiklariniz başima gelseydi. Ilk once eltimin kizina sevgiyle yaklaşir aciyan yeri var mi diye sorardim. Operdim. Sonra kendi çocuğumu diger odaya goturup kasitli mi yapmiş bilmeden mi olmuş anlamaya çalişirdim. Arkadaşinin önunde rezil etmezdim. Kapiyi çarpmazdim. Yanlişlikla çarpilirsa bilmeden oldu derdim. Bebegimin banyosunu yaptirip çikardim. Bu kadar basit. Ilk omce kendi çizgimizi, tutumumuzu anlamaliyiz,. Sonra o çizgiden hiç şaşmadan, karşimizdaki ne halt ederse etsin yalnizca dogruyu yaparak, çirkefleşen insanla karşilikli çirkefleşmeyerek hayatimizi geçirmeliyiz. Yoksa çoook zor olur. Sinir stres insani bitirir.

Ya lütfen hiç çocuklarımıza iyi örnek olalım sağlıklı bir çevrede yetiştirelim diye düşünmüyor musunuz? Karşı taraf nasıldır bilemem ama kendi seviyenizi kimselerin seviyesine indirmeyin o insanlardan bir farkınız kalmaz. Lütfen kişisel eğitiminize odaklanın

neyse benim kız bunun küçük kızını istemeden itti,çocuğun kafası çarptı kapıya başladı ağlamağa,benim de ağzım açıldı kızıma,saydırdım ona,arada laflar da sokuyordum duysun diye.çok korkunc bağırıyordum .

Senin kizin istemeden itmemistir cocuk anasindan ne goruyorsa onu yapiyor. Sen her kizdiginda hincini bu cocuklardan cikariyorsun, bunu konularinda defalarca yazdin. Sadece o cocuklara uzuluyorum.

kendime inanamıyorum

Nesine inanamiyorsun mesela? Her zamanki gibisin.

Yazdım ya bağırmak ortalığa söylüyordum lafları sokuyordum,ama ki kızım sebep yarattı içimi boşalttım
Çocuklar sizin içinizi boşaltacağınız varlıklar değil. Ben çocukları düşünüyorum, onlar üzerinde ağır travmalar bırakıyorsunuz ama derdiniz hâlâ nasıl eltiniz oluyor anlamıyorum. Çocuk bunlar kavga eder düşer kalkarlar. Yeter ki sizin gözetiminizde olsun, abartmaya gerek yok. Böyle kalabalık oturmaya sebep kimse ona bağırın onu dövün, küçücük çocuklardan da uzak durun. Dövüp sövüp üstüne yanlarında ilişkiye giriyorsunuz ne diyebilirim ki Allah o çocukların geleceğini güzel eylesin.

Senin kizin istemeden itmemistir cocuk anasindan ne goruyorsa onu yapiyor. Sen her kizdiginda hincini bu cocuklardan cikariyorsun, bunu konularinda defalarca yazdin. Sadece o cocuklara uzuluyorum.

Nesine inanamiyorsun mesela? Her zamanki gibisin.
Bir gün biri şikayet edecek alacak çocukları elinden ondan sonra görecek kimden hınç çıkarıyor. O çocukların psikolojisini düşünemiyorum.

Ee ben de cocuklar bunu anlamazlar diyorum. Elti goturuyor diyecocuk dövülmez, bagirilmaz gotururse gotursun yani illa bagirmaniz mi lazim bunun icin, sizin derdiniz cocugun kalbinin kirilmasi degil ki kendi egonuz "nasil yanimizdan goturur" yani mudahale etmeseniz cocuklar icin o bile daha iyi neredeyse.
Bit kadar evin icinde cocuklarin birbirleriyle hic oynamadan konuşmadan durmasini beklemez sacma bir sey.
Siz gerçekten hiç bir şey anlamıyorsunuz.ben çocuğumu dövmedim diyorum 50 kere yazmışım zaten doluydum o elticiye karşı,çocuk da öyle yapınca benim için firsat oldu içimi boşaltmaya anladın mı?!zaten çocuğuma söylediğim lafları salak insan bile anlardı ki ben o lafları çocuğuma etmiyorum

Onu da baban bulmasa heralde siz böyle bikaç yıl daha beklerdiniz. E sonuçta senin koca için hava hoş, herif eve yatmadan yatmaya giriyor, 2 çocukla o hengamenin içinde cebelleşen kendisi değil.
Kaynpeder babamdan istemiş babam da bulmuş

Bir ev dolusu yanında seks yapılan çocuk
İnanılmaz bir ortam
Çocuk ihmal ve istismarı bu
Derdiniz SEKs başka birşey bilmiyorsunuz senin gibiler yüzünden insan konu açamıyor Burda

Yani umarım bir an önce göçersiniz, mahremiyet çok önemli bir kavram Nilu, mümkünse çocuklarının odası bile ayrı olsun. Her konunda bu durum bir şekilde konu edilir; çünkü hele de küçük bir çocuk için büyük travma yaratan bir durum anne ve babasının aynı odada ilişkiye girmelerine şahit olmak.
Lütfen şu konuyu kapatın sanki ben 7/24 ilişkideyim offf gerçekten aynı şeyleri görmekten bıktım

X