Böyle hayat geçmez

Nilu sen kendinde misin? Nasıl bu kadar bencil olabilirsin ya. Eltinde sana bayılmıyor zaten şu kadını rahat bırak. Senin o evde psikolojin bozuldu iyice eltiyi günah keçisi yaptın. O kadına sen tokatladın bile ne yapsa az sana. Şurada insanlar senln çocuğunu senden çok düşünüyor ne acı. O çocukta bırakacağı travmayı sen yaşamayacaksın sonuçta dimi nilu bahtsız nilu

Çocuklar sizin içinizi boşaltacağınız varlıklar değil. Ben çocukları düşünüyorum, onlar üzerinde ağır travmalar bırakıyorsunuz ama derdiniz hâlâ nasıl eltiniz oluyor anlamıyorum. Çocuk bunlar kavga eder düşer kalkarlar. Yeter ki sizin gözetiminizde olsun, abartmaya gerek yok. Böyle kalabalık oturmaya sebep kimse ona bağırın onu dövün, küçücük çocuklardan da uzak durun. Dövüp sövüp üstüne yanlarında ilişkiye giriyorsunuz ne diyebilirim ki Allah o çocukların geleceğini güzel eylesin.
Çünkü ben küs olduğum birisine takıyorum çocukları sadece kullandım sebep oldu içimi boşaltmaya sesimi yükseltmeye

Nilu sen kendinde misin? Nasıl bu kadar bencil olabilirsin ya. Eltinde sana bayılmıyor zaten şu kadını rahat bırak. Senin o evde psikolojin bozuldu iyice eltiyi günah keçisi yaptın. O kadına sen tokatladın bile ne yapsa az sana. Şurada insanlar senln çocuğunu senden çok düşünüyor ne acı. O çocukta bırakacağı travmayı sen yaşamayacaksın sonuçta dimi nilu bahtsız nilu
Cidden ne yapıyor ki bana?!onca laf sokmalarıma birşey yapsaydı da

Yorulmuyor musunuz? Ben sorunlu insanlarin ne yaptiklarini, ne soylediklerini takmam bile. Neden kendi dogrunuzda ilerlemiyorsunuz? Mesela laf çarptirmadan, o yapti ben de yapayim demeden ona neden demediniz bana dediniz diye duşunmeden. Ben de gelinim. Çok fazla sozlere, davranişlara maruz kaldim. Ilk zamanlar takardim, uzulurdum artik insanlarin akil seviyelerini duzeltemeyecegimi, onlari olduklari gibi kabul edil kendi çizgimden donmemeyi ogrendim. Mesela şu yazdiklariniz başima gelseydi. Ilk once eltimin kizina sevgiyle yaklaşir aciyan yeri var mi diye sorardim. Operdim. Sonra kendi çocuğumu diger odaya goturup kasitli mi yapmiş bilmeden mi olmuş anlamaya çalişirdim. Arkadaşinin önunde rezil etmezdim. Kapiyi çarpmazdim. Yanlişlikla çarpilirsa bilmeden oldu derdim. Bebegimin banyosunu yaptirip çikardim. Bu kadar basit. Ilk omce kendi çizgimizi, tutumumuzu anlamaliyiz,. Sonra o çizgiden hiç şaşmadan, karşimizdaki ne halt ederse etsin yalnizca dogruyu yaparak, çirkefleşen insanla karşilikli çirkefleşmeyerek hayatimizi geçirmeliyiz. Yoksa çoook zor olur. Sinir stres insani bitirir.
Yorulmuyor musunuz derken bıktım artık .ama benim çizgim hangisi onu ben bilmiyorum ki,bana karşı kimse haddini bilmediğinde ben de onun yaptığını ziyadesiyle ona iletirim.benim çiZgim galiba bu.ben de çok istiyorum böylelerinin seviyesine inmemeği,ama alınmıyor işte karşılık vermesem uyuyamıyorum bile.kendimi aşağılanmış ezilmiş hiss ederim

Ya lütfen hiç çocuklarımıza iyi örnek olalım sağlıklı bir çevrede yetiştirelim diye düşünmüyor musunuz? Karşı taraf nasıldır bilemem ama kendi seviyenizi kimselerin seviyesine indirmeyin o insanlardan bir farkınız kalmaz. Lütfen kişisel eğitiminize odaklanın
Ne yapayım sizce?inanamıyorum nasıl olur da ben bu hallere düşerim kimilerinse seviyesine inerim

Çünkü ben küs olduğum birisine takıyorum çocukları sadece kullandım sebep oldu içimi boşaltmaya sesimi yükseltmeye
Bu olayın muhatabıyla çözün bu sorununuzu çocukla değil. Bir psikiyatra gidin. Durumunuzu anlatın, çocuklarıma da bu şekilde zarar veriyorum deyin. Size uygun ilacı verecektir. Siz de sakinleşirsiniz daha mantıklı hareket edersiniz. Bir de lütfen mahreminizi çocuklarınızla aynı odada yaşamayan, azıcık ar edep lütfen. Siz çocuklarınızın hakkına giriyorsunuz.

Bu olayın muhatabıyla çözün bu sorununuzu çocukla değil. Bir psikiyatra gidin. Durumunuzu anlatın, çocuklarıma da bu şekilde zarar veriyorum deyin. Size uygun ilacı verecektir. Siz de sakinleşirsiniz daha mantıklı hareket edersiniz. Bir de lütfen mahreminizi çocuklarınızla aynı odada yaşamayan, azıcık ar edep lütfen. Siz çocuklarınızın hakkına giriyorsunuz.
Lütfen şu ar edep mevzularını bırakın ben çocuğumun yanında hiç bir adapsızlık yapmamışım.
Olayın muhatabıyla yazmışsınız,durum öyle sandıgınız gibi değil.şöyle ki ben şu elticikle konuşmuyorum düşmanım gibi görüyorum da ki öyle.eve geldim gördüm odasında bir şey söylüyor dedim galiba beni diyor,tamam da ben girip odasına deseydim ki niye böyle söylüyorsun bana mı söylüyorsun?o da derdi ki hayır falan ne alaka,öyle şeyler var ki lafı edilemiyor salak durumuna düşersin,o da kendini bi b.K zanneder.ben kaynananın odasında elbiselerime ütü yapıyordum kızım da oradaydı,bunun kızı da geldi.bu önce kızına kızdı ki git kendi odana,çocuk yine geldi bu odaya.bakıyorum benim kızım buna diyor ki”teyze falan”bu kızıma cevap vermiyor.yine geldi çocuğuna gel odana falan.neyse ben de sinirleniyorum ya ne yapsaydım?deseydim ki bırak kızın kalmış burda?bana ne onun kızından?bınun nesini onla konuşsaydım?baktım kızım onu istemeden itti o da düştü yere ağladı benim de şöylece ağzım açıldı ilk önce kızıma:”defol kendi odana ne yapayım gelmeyim mi şu eve?şu evde yaşamayalım mı?işim gücüm bitmiş ben boş işlerle uğraşmıyorum sinirleniyorum bana çok mu lazımlar?!bi kurtulamadım gitti bu evden ”diye bağırıyordum.bunun neresi kızıma hitap oluyor?yani demem o ki kızım bahaneydi içimi boşaltmak istedim ve boşalttım kapıyı da eltinin geldiğini görünce çarptım anlamıştır her halde.gidip onunla ne konuşsam?!Rüyasında görür onu

Lütfen şu ar edep mevzularını bırakın ben çocuğumun yanında hiç bir adapsızlık yapmamışım.
Olayın muhatabıyla yazmışsınız,durum öyle sandıgınız gibi değil.şöyle ki ben şu elticikle konuşmuyorum düşmanım gibi görüyorum da ki öyle.eve geldim gördüm odasında bir şey söylüyor dedim galiba beni diyor,tamam da ben girip odasına deseydim ki niye böyle söylüyorsun bana mı söylüyorsun?o da derdi ki hayır falan ne alaka,öyle şeyler var ki lafı edilemiyor salak durumuna düşersin,o da kendini bi b.K zanneder.ben kaynananın odasında elbiselerime ütü yapıyordum kızım da oradaydı,bunun kızı da geldi.bu önce kızına kızdı ki git kendi odana,çocuk yine geldi bu odaya.bakıyorum benim kızım buna diyor ki”teyze falan”bu kızıma cevap vermiyor.yine geldi çocuğuna gel odana falan.neyse ben de sinirleniyorum ya ne yapsaydım?deseydim ki bırak kızın kalmış burda?bana ne onun kızından?bınun nesini onla konuşsaydım?baktım kızım onu istemeden itti o da düştü yere ağladı benim de şöylece ağzım açıldı ilk önce kızıma:”defol kendi odana ne yapayım gelmeyim mi şu eve?şu evde yaşamayalım mı?işim gücüm bitmiş ben boş işlerle uğraşmıyorum sinirleniyorum bana çok mu lazımlar?!bi kurtulamadım gitti bu evden ”diye bağırıyordum.bunun neresi kızıma hitap oluyor?yani demem o ki kızım bahaneydi içimi boşaltmak istedim ve boşalttım kapıyı da eltinin geldiğini görünce çarptım anlamıştır her halde.gidip onunla ne konuşsam?!Rüyasında görür onu
Defalarca anlatıldı burda size, anlamanizdan ümidim yok ama bir de ben söyleyeyim, çocugun yaninda bagirilmaz, cinsel ilişkiye girilmez, çocuk dovulmez...Çunku çocuk sizin hastalıklı kafanızdaki entrikaları , saçma sapan gerekçeleri bilemez, anlayamaz.... Yalvarıyorum daha fazla üremeyin ve mümkünse bu çocuklari da bulunduğunuz ülkenin sosyal hizmetler kurumuna teslim edin, sizin onlara yapıp yapabileceğınız en büyük annelik bu olur, onları kendinizden uzak tutun....

Ben sizi de anlıyorum ama çocuklara üzülmeden de edemiyorum. Eltiniz bu anlattıklarınıza bakılırsa kindar, çocukları bile bu işe karıştıran sağlıksız biri. Ne var çocuklar oynasa? Siz yine konuşmayın, düşman olun ama bunu çocuklara empoze etmenin anlamı ne ki? Siz ve eltiniz çocukları doldurmazsanız o çocuk ağlayıp 5 dakika sonra yine kızınızla oynayacaktı çocuklar böyledir. Benim abimle kuzenim kavga ederdi annemle yengem gülerdi hallerine karışmazlardı çünkü yarım saat sonra maç yapıyor olurlardı. İnşallah en kısa sürede kendi evinize geçersiniz, huzurlu mutlu bir hayat yaşarsınız çocuklarınızla. 🌸

Defalarca anlatıldı burda size, anlamanizdan ümidim yok ama bir de ben söyleyeyim, çocugun yaninda bagirilmaz, cinsel ilişkiye girilmez, çocuk dovulmez...Çunku çocuk sizin hastalıklı kafanızdaki entrikaları , saçma sapan gerekçeleri bilemez, anlayamaz.... Yalvarıyorum daha fazla üremeyin ve mümkünse bu çocuklari da bulunduğunuz ülkenin sosyal hizmetler kurumuna teslim edin, sizin onlara yapıp yapabileceğınız en büyük annelik bu olur, onları kendinizden uzak tutun....
Suç bende zaten kime dert anlatıyorum ki?!başüstüne başka bir arzun varsa yazasın onu da edeyim demek isterdim ama özür dilerim sana yorumları kapatmak zorunda kalıyorum hep aynı şeyleri sakız gibi çiğneyenlere bu yakışır meyi ima ettiğimi iyi anlarsın!!!

Ben sizi de anlıyorum ama çocuklara üzülmeden de edemiyorum. Eltiniz bu anlattıklarınıza bakılırsa kindar, çocukları bile bu işe karıştıran sağlıksız biri. Ne var çocuklar oynasa? Siz yine konuşmayın, düşman olun ama bunu çocuklara empoze etmenin anlamı ne ki? Siz ve eltiniz çocukları doldurmazsanız o çocuk ağlayıp 5 dakika sonra yine kızınızla oynayacaktı çocuklar böyledir. Benim abimle kuzenim kavga ederdi annemle yengem gülerdi hallerine karışmazlardı çünkü yarım saat sonra maç yapıyor olurlardı. İnşallah en kısa sürede kendi evinize geçersiniz, huzurlu mutlu bir hayat yaşarsınız çocuklarınızla. 🌸
Onun çocuğu 2 yaşında,o ne anlar ki?!bundan sonra rüyasında görür onun çocuğunu bizimle beraber.ben de istemiyorum benim kZım onunla konuşsun odalarına gitsin şu hale bak ya nasıl günlere düştüm kime takmışım boş manasız hayatımda hiç bir anlamı olmayan birisine

Kv kp siz eşiniz çocuklarınız ,eltiniz kocası çocuğu filan aynı evde mi yaşıyorsunuz komple ? Geçici bi süre için mi yani eviniz vardı da değiştirdiniz sattınız yenisini aldınız ona yerleşene kadar mı, yoksa evlendiğinizden beri hep birlikte mi yaşıyorsunuz ? Evlendiğinizden beri hep birlikte yaşıyorsanız çok korkunç gerçekten çok üzücü ,özel alan yok özgür davranış yok ,öyleyse Kv kp ya da eltiden ziyade; eşinize ve eltinizin eşine çok uyuz olurum ! Ayrı eve çıkamayan evlenmesin üremesin ve elin kızlarını koloni gibi yaşamaya mahkum etmesin . Size de eltinize de üzüldüm . Koloni gibi yaşamaya mahkum edip anlayış beklemesinler zaten ikinizden de

Kv kp siz eşiniz çocuklarınız ,eltiniz kocası çocuğu filan aynı evde mi yaşıyorsunuz komple ? Geçici bi süre için mi yani eviniz vardı da değiştirdiniz sattınız yenisini aldınız ona yerleşene kadar mı, yoksa evlendiğinizden beri hep birlikte mi yaşıyorsunuz ? Evlendiğinizden beri hep birlikte yaşıyorsanız çok korkunç gerçekten çok üzücü ,özel alan yok özgür davranış yok ,öyleyse Kv kp ya da eltiden ziyade; eşinize ve eltinizin eşine çok uyuz olurum ! Ayrı eve çıkamayan evlenmesin üremesin ve elin kızlarını koloni gibi yaşamaya mahkum etmesin . Size de eltinize de üzüldüm . Koloni gibi yaşamaya mahkum edip anlayış beklemesinler zaten ikinizden de
Ben 2016 yılımdan evliyim elticik 2021’den,ama 1019,20 Li yıllarda geliyordu kalıyordu aylarca.o zamandan aramız kötüleşti ama sonra yine düzeldi.ben o yıllarda bunu tanıdım ve nefret ettim konuşsam bile içten içe nefretim vardı.ve şimdi de haddini aşıyor .bize ev aldılar 2021 yılımda,ama bir türlü tamir bitmiyordu yeni apartman şimdi İnşaAllah yol görünüyor mayıstan tamir başlıyor odaların İnşaAllah 2-3 aya biter

Apartman dairesinde yaşıyorlar ya baya, büyük olsa ne olur ki? Her okuduğumda daral geliyor bana, 3+1 evde 3 aile, kendi evimde o kadar insan hayal edemiyorum, ama ne kocasının ne de ailesinin zerre umrunda değil, memnunlar hallerinden çok ilginç.

Her odadan birileri çıkıyor, sürekli kavga gürültü. Hayal bile edemedim, kabus gibi ama artık 1 gram bile üzülmem niluya.
Çocuklar bi uyurken rahat edecekler ama ona bile fırsat bulamıyorlarmış.
Travma üstüne travma.

Yani iki çocuğun yanında birlikte olmaları bile tek başına yeterli bir sebep.
Bir de yazmayın şunu demiş. E canım yazmayınca yapmamış mı oluyorsun? Millet odadan çocuk odasına ses gider mi diye dertleniyor. Bunlar aynı odada yapıyor.
Dünyanın hiçbir yerinde normal değil bu davranış. Çocuğun görebileceği alanlarda seks yapılmaz. Televizyonda öpüşme sahnesi çıkınca ne yaparsın desem hemen kanal değiştiririm dersin eminim. E ama aynı odadayken birlikte oluyorsun?
Çocukları mahvediyorsunuz.

Ya insanlar sevişeceği zaman kedisini köpeğini bile çıkarıyor odadan.
Burada sadece nilu ve kocası değil, bu anormalliği normal gören bir sürü insan var. Adamın ailesi, nilunun ailesi, eltisi ve kocası, eltisinin ailesi... Bu nedir ya, ne çeşit bir sapkınlıktır, nasıl kimse biz napıyoruz demez aklım almıyor.

Yeter artık ya!kapatın şu konuyu!kim bir daha böyle konuya sataşırsa engellerim konudan yeter be!!!Kimseyi kınamayın!inşaAllah kınadığımız yerden imtihan olunursunuz!!!!
Her odadan birileri çıkıyor, sürekli kavga gürültü. Hayal bile edemedim, kabus gibi ama artık 1 gram bile üzülmem niluya.
Travma üstüne travma.

Burada sadece nilu ve kocası değil, bu anormalliği normal gören bir sürü insan var. Adamın ailesi, nilunun ailesi, eltisi ve kocası, eltisinin ailesi... Bu nedir ya, ne çeşit bir sapkınlıktır, nasıl kimse biz napıyoruz demez aklım almıyor.
Travma üstüne travma.

Travma üstüne travma.

Mune Mune hanım lğtfen artık kapatsınlar bu “sevişme” konusunu!bıktım ne yapmışım ben sanki çocuklarımın yanında 7/24 birşeyler yapıyorum.bana haya edepten söz ediyorlar ama kendileri ahlaksız konunu sakız gibi uzatıp duruyorlar bıktım ya!Rahat bıraksınlar beni!

Travma üstüne travma.

Şurda doğru konuştun!bu durumu benim annem babam,onun annesi babası ve çocukların kendi babası düşünmeliydi!ben zaten köleyim!kimse beni dinlemiyor !

X