Böyle hayat geçmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O aileyi de kocayı da sen seçtin. Anne olmayı da sen seçtin. O yüzden öfkeni git kendine kus. Ellerini çocukların boğazından çek. Ya annesin ya anne başkasına ofkelenip çocuğa yansıtmak nedir ? Dogurmasaydin madem.
Söylediklerinden bir tek anne olmayı ben seçtim.çocuğa kusmuyorum ki onun hiç umrunda olmadı benim amacım başkaydı zaten laf sokmak

Ayy biri sizi şikayet etse de Aile ve Sosyal Bakanlıktan, soysal hizmetlerden biri gelip çocuklarınızın durumuna baksa keşke. Siz çok kötü bir annesiniz. Takmışsınız bir eltiye diğer hiçbir şey umurunuzda değil. Sonra çocuğum neden yaşıtları gibi bisiklete binemiyor, neden telefon bağımlısı, neden kızım beni dinlemiyor...
Çünkü sizi örnek alıyorlar. Çocuklar anne ve babanın aynasıdır. Eltinize laf sokmak için çocuklarınızı kullanmayı bırakın! Ayrıca çocukların yanında eşle cinsellik nedir ya?! Tam çıldırmalık. Çocuklar travmalarla büyüyor resmen.

Hani ev Mayıs'ta teslim edilecekti, Ağustos mu oldu şimdi? Çoluk çocuğu odaya kapatıp döven eller kırılsın kopsun. Size güzelce laf anlatmaktan yoruldum. En azından çocuklarınızla ilgileniyor gelişmeleri için çabalıyorsunuz sanıyordum o da fos çıktı.
Ev artık teslim edildi,nerenizle okuyorsunuz?!agustosta göçeceğiz İnşaAllah.ben çocuğu dövmedim nereden çıkarıyorsun?!bagırdım sadece kendimi gösteriyordum anlata biliyor muyum?!yani çocuğuma böyle bağırıyorsam sana elticik kim bilir neler yaparım beni sinirlendirince.laf arasında sokuyordum ona ki ben Sabrediyorum etmesem neler olur kim bilir

Ayy biri sizi şikayet etse de Aile ve Sosyal Bakanlıktan, soysal hizmetlerden biri gelip çocuklarınızın durumuna baksa keşke. Siz çok kötü bir annesiniz. Takmışsınız bir eltiye diğer hiçbir şey umurunuzda değil. Sonra çocuğum neden yaşıtları gibi bisiklete binemiyor, neden telefon bağımlısı, neden kızım beni dinlemiyor...
Çünkü sizi örnek alıyorlar. Çocuklar anne ve babanın aynasıdır. Eltinize laf sokmak için çocuklarınızı kullanmayı bırakın! Ayrıca çocukların yanında eşle cinsellik nedir ya?! Tam çıldırmalık. Çocuklar travmalarla büyüyor resmen.
İşte ben de şu elticik takıntısından kurtulmak istiyorum o sebepten konu açtım

Beni kocam en son Aralık 2022’de dövmüş.evet ben hiç ilgilenmiyorum onlarla yani onların gelişmesi için birşey yapmıyorum giyim alıyorum yemek alıyorum pişiriyorum ama öbür işler arka planda kalıyor.ha bu arada çocuklar telefona alışmışlar oğlum oldukça alışmış telefondan koparamıyorum onu kavga ediyor ablasıyla telefon yüzünden.belkide burda da yanlış yapıyorum.eltinin hareketlerine kızıma patladım ama kızımın hiç umrunda olmadı eltiye laf sokuyordum alttan alttan amaç da buydu zaten
En son Aralık 2022 de dövmüş, o gün bugün tövbe etmiş, sevgi pıtırcığı gibi dolaşıyor değil mi? Ah ulan. Tımarhane konusunda haklısın, o ev mini bir tımarhane.

İşte ben de şu elticik takıntısından kurtulmak istiyorum o sebepten konu açtım
Kocana, kaynanana, kayınbabana iki çift laf edebildiğin gün kurtulursun. Onlara gıkın çıkmıyor eltinle kavga ediyorsun, eltine dokunamıyor çocuklarını hırpalıyorsun. Gücün kime yeterse ona tebelleş oluyorsun. Senin gibilerin eline güç geçmesin, o sevmediklerinden daha zalim olacaksın.

Herkese Selam!şimdi başlarsınız yine Nilu geldi şikayetleriyle hiçbirşey yapmıyor ancak şikayet falan.BDV adı üstünde,bir problem vardırki buraya yazıyorum .inanın arkadaşlar cidden bıktım şöyle yaşamaktan.şu elticikle 10 günden fazla olur ki konuşmuyorum .aslında boş bir şey yüzünden.bir masal vardır sevdiğin insanda kusur olsa bile görmezsin,ama sevmediğin insandaysa tüm kusurları görürsün ben de bunu sevmediğim için konuşmamayı tercih ettim.neyse ben buna ne yapsam bu da aynı bana iade ediyordu mesela tabakları sinirle yerine yerleştirmek gibi.neyse bir kaç gündü durgundu herşey.ama ben yine buna gıcık oluyordum.çocuklarına bağırır dövür kızını bizim yanımızda.iğrenç laflar falan ben sinir oluyordum içten içe buna.ha bu arada çocuğunu benim odama falan bırakmıyor sanki bana çok lazımmış gibi.demin bakıyorum kızım bununla konuşuyor teyze falan diyor,ama bu kızıma cevap vermiyor.kendi çocuğuna da sinirle gel odana falan.neyse benim kız bunun küçük kızını istemeden itti,çocuğun kafası çarptı kapıya başladı ağlamağa,benim de ağzım açıldı kızıma,saydırdım ona,arada laflar da sokuyordum duysun diye.çok korkunc bağırıyordum .neyse oğlumu yıkamaya gidiyordum baktım bu da geliyor kapıyı öyle çarptım ki banyonun..çıkınca kv bana:eek: kapıyı öyle kim çarptı?deli misiniz gidin tımarhaneye falan.dedim geçenlerde sizin yanınızda elti kapıyı çarptı çocuğun tuvaletini öyle itti ki ayagıyla,ona birşey demiyorsunuz benim kapı çarpmamın lafını ediyorsunuz.falan.ya cidden bıktım kendime inanamıyorum nasıl günlere düştüm ben lütfen yardımcı olun .evime gelince anahtarları verdiler teslim ettiler Mayıs 15’e kadar izin vermiyorlar tamire .omdan sonra izin var İnşaAllah bakayım kurtuluyorum şunlardan.hep sinirliyim ya nasıl olCak bu durum böyle
Sizin yetiştirdiğiniz çocuklar ,bizim özenle yetiştirdiğimiz çocuklarla aynı topluma girecek....
Bu kısma yanıyorum

Ya nilu çocukları doğurmak da değil tükürüp atmışsınız bir kenara. Ne ilgi veriyorsunuz ne sevgi. Yanlarında ilişkiye giriyorsunuz,babası seni dövdükce sen onları dövüyorsun. Berbat bir çocuk yetiştiriyorsunuz. Hala elalemin çocuğu mu diyorsun? Elalemin anne babası yanlarında kavga etmiyor, çocuğum etkilenmesin diye. TV izleyemiyorlar çocuklara,etkinlik yapıyorlar . Babaları gelince günün nasıl geçti diyor, parka götürüp artık sürene kadar paten, bisiklet kaymasını öğretiyor aileleri, beraber tatile gidiyorlar , yüzme öğreniyorlar falan... Bazı şeyler aileden gelir. Yaş ile hiç alakası yok.

Ayrıca madem kızın istemeden itti, kıza neden bağırıyorsun, korkunç şeyler yapıyorsun? Yazık değil mi, yanlışlıkla olmuş.
Eltin kötü, kocan şerefsiz , ailen hayirsiz , kayın ailen terbiyesiz.
Herkes suçlu ama şunu bil ki sen çok çok çok kötü bir annesin. Şu timarhanede olan o masumlara oluyor
Bu yorumda yazanlar yanlıştır, uydurmadır, hayal gücüdür inşallah:skandal:

Ev artık teslim edildi,nerenizle okuyorsunuz?!agustosta göçeceğiz İnşaAllah.ben çocuğu dövmedim nereden çıkarıyorsun?!bagırdım sadece kendimi gösteriyordum anlata biliyor muyum?!yani çocuğuma böyle bağırıyorsam sana elticik kim bilir neler yaparım beni sinirlendirince.laf arasında sokuyordum ona ki ben Sabrediyorum etmesem neler olur kim bilir
Siz dövdünüz yazmadım ama dövmediğinize de yemin etseniz inanmam. Ayrıca bağırmayı şiddetten saymıyor musunuz?

Anahtar vermekten bahsetmiyorum, eve istediğiniz an girebilyor musunuz onu yazın. Sıfır binada neyin tadilatı anlamış değilim. Çocuklarım bu muamelelere maruz kalacağına o eve gider uyku tulumu alır onun içinde yatarım. Kağıt tabak bardak kullanırım yavaş yavaş alırım. Musluk banyo wc falan mı takılmadı sadece 4 duvar mı bu bitmeyen ev? Sanki bana yüz yıldır bitirilemeyen Sagrada Familia.

Bu olaydaki en masum kişi elti ama ısrarla tüm öfkenizi ona kusuyorsunuz. Yeni doğum yaptı üstelik kızcağız. Öfkelenecek bir şey yok. Ev de hazır salın biraz siz de yazık çocuklara.

Kocana, kaynanana, kayınbabana iki çift laf edebildiğin gün kurtulursun. Onlara gıkın çıkmıyor eltinle kavga ediyorsun, eltine dokunamıyor çocuklarını hırpalıyorsun. Gücün kime yeterse ona tebelleş oluyorsun. Senin gibilerin eline güç geçmesin, o sevmediklerinden daha zalim olacaksın.
Hepsine laf ede biliyorum ama büyük kavgaların olmaması için çokta derine gitmiyorum.demin kreşe götürüyorum şu çocukları oğlan yine ağlıyordu her sabah kreşe giderken konser vermeli.bu sabah da boş bir şey yüzünden ağlıyordu.gördüm kv geldi kızıma diyor “sen bir sus gebersene”delirdim bunun bu lafına.kızıma dedim hadi çık çık yoksa daha beter laflar duyacaksın baksana ne gibi laflar duyuyorsun sabah sabah.kp da duyuyordu .”her gün ben bu evde sinirlenmeliyim her gün şununla bununla sinirlenmeliyim” söyleyip kapıyı çarptım çıktım ama ne yazık ki yine kendime hakim olamadım 😭😭😭😭anlarsınız işte.ama sebep de onlar neden ağlıyıp da milletin dilini benim için uzatıyorsunuz ki?!ha bu arada eltiye gücüm yetmiyor diyorsun da,ben onunla konuşmuyorum konuşmadığım birisine de ancak laf soka bilirim ve bunu da yapıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X