Böyle hayat geçmez

.ha bu arada kreşte bakıyorum da benim oğlumdan küçük çocuklar bile 2 tekerlekli bisiklet kullana biliyorlar ama benimki bırak 2 tekerlekliyi 4ü bile kullanamıyor.çünki annesinin aklı başında değil
Ya nilu çocukları doğurmak da değil tükürüp atmışsınız bir kenara. Ne ilgi veriyorsunuz ne sevgi. Yanlarında ilişkiye giriyorsunuz,babası seni dövdükce sen onları dövüyorsun. Berbat bir çocuk yetiştiriyorsunuz. Hala elalemin çocuğu mu diyorsun? Elalemin anne babası yanlarında kavga etmiyor, çocuğum etkilenmesin diye. TV izleyemiyorlar çocuklara,etkinlik yapıyorlar . Babaları gelince günün nasıl geçti diyor, parka götürüp artık sürene kadar paten, bisiklet kaymasını öğretiyor aileleri, beraber tatile gidiyorlar , yüzme öğreniyorlar falan... Bazı şeyler aileden gelir. Yaş ile hiç alakası yok.
benim kız bunun küçük kızını istemeden itti,çocuğun kafası çarptı kapıya başladı ağlamağa,benim de ağzım açıldı kızıma,saydırdım ona,arada laflar da sokuyordum duysun diye.çok korkunc bağırıyordum
Ayrıca madem kızın istemeden itti, kıza neden bağırıyorsun, korkunç şeyler yapıyorsun? Yazık değil mi, yanlışlıkla olmuş.
Eltin kötü, kocan şerefsiz , ailen hayirsiz , kayın ailen terbiyesiz.
Herkes suçlu ama şunu bil ki sen çok çok çok kötü bir annesin. Şu timarhanede olan o masumlara oluyor

Şimdide MaşAllah iyi benle ama 60/40 .İnşaAllah Ağustos’ta göçeceğiz İnşaAllah
Yani ne diyim nilucum, boşanacağın yok, bazi seylerin de düzenlecegi yok, senin ve cocuklarin icin her seyin iyi gitmesini dilemekten baska bir sey gelmiyor elimizden

Kendi ailenle görüştün mü?

Ya nilu çocukları doğurmak da değil tükürüp atmışsınız bir kenara. Ne ilgi veriyorsunuz ne sevgi. Yanlarında ilişkiye giriyorsunuz,babası seni dövdükce sen onları dövüyorsun. Berbat bir çocuk yetiştiriyorsunuz. Hala elalemin çocuğu mu diyorsun? Elalemin anne babası yanlarında kavga etmiyor, çocuğum etkilenmesin diye. TV izleyemiyorlar çocuklara,etkinlik yapıyorlar . Babaları gelince günün nasıl geçti diyor, parka götürüp artık sürene kadar paten, bisiklet kaymasını öğretiyor aileleri, beraber tatile gidiyorlar , yüzme öğreniyorlar falan... Bazı şeyler aileden gelir. Yaş ile hiç alakası yok.

Ayrıca madem kızın istemeden itti, kıza neden bağırıyorsun, korkunç şeyler yapıyorsun? Yazık değil mi, yanlışlıkla olmuş.
Eltin kötü, kocan şerefsiz , ailen hayirsiz , kayın ailen terbiyesiz.
Herkes suçlu ama şunu bil ki sen çok çok çok kötü bir annesin. Şu timarhanede olan o masumlara oluyor
Beni kocam en son Aralık 2022’de dövmüş.evet ben hiç ilgilenmiyorum onlarla yani onların gelişmesi için birşey yapmıyorum giyim alıyorum yemek alıyorum pişiriyorum ama öbür işler arka planda kalıyor.ha bu arada çocuklar telefona alışmışlar oğlum oldukça alışmış telefondan koparamıyorum onu kavga ediyor ablasıyla telefon yüzünden.belkide burda da yanlış yapıyorum.eltinin hareketlerine kızıma patladım ama kızımın hiç umrunda olmadı eltiye laf sokuyordum alttan alttan amaç da buydu zaten

Yani ne diyim nilucum, boşanacağın yok, bazi seylerin de düzenlecegi yok, senin ve cocuklarin icin her seyin iyi gitmesini dilemekten baska bir sey gelmiyor elimizden

Kendi ailenle görüştün mü?
Bu yaz İnşaAllah gideceğiz .ama orda da rahat olmayacak çünki kv elti de geliyor

X