Botokstan sonra göz kapagi dusuklugu oldu, bu nasil duzeltilir?

Jeanne darc_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
837
731
38
Kizlar iyi aksamlar, 6 gun once alin ve goz cevreme botoks yapildi goz kapagim asagiya dustu. Goz kenarimda. Bu nasil duzeltilir, basina gelen varsa arkadaslardan yardim bekliyorum.

Kizlar iyi aksamlar, 6 gun once alin ve goz cevreme botoks yapildi goz kapagim asagiya dustu. Goz kenarimda. Bu nasil duzeltilir, basina gelen varsa arkadaslardan yardim bekliyorum.
Merhaba canim ben anlima ve kas ustune yaptirmistim cunki fransada kotu bir botox uygulamasindan sonra kaslarim baya yukari kalkiyordu onun icin karnimi geren doktora ercan bey kas ustunede yapmisti ve cok memmun kaldim ve goz kapagi dusuklugu yasamadim.
Senin daha cok erken ve taze biraz bekle nasil ilerledigine bak olmadi duzelttir baska bir doktora yada etkisinin gecmesini bekle yani 4/5 ay :/

Merhaba canim ben anlima ve kas ustune yaptirmistim cunki fransada kotu bir botox uygulamasindan sonra kaslarim baya yukari kalkiyordu onun icin karnimi geren doktora ercan bey kas ustunede yapmisti ve cok memmun kaldim ve goz kapagi dusuklugu yasamadim.
Senin daha cok erken ve taze biraz bekle nasil ilerledigine bak olmadi duzelttir baska bir doktora yada etkisinin gecmesini bekle yani 4/5 ay :/
Tesekurler cevapladigin icin. Haklisin beklemek gerekiyor, bugun biraz daha iyi ama gozlerim eski guzelligi yok. Badem goz seklinde iri gozlerim var. Simdi goz kapaklarim biraz asagda yumuk yumuk gozlerim var. Bugun biraz daha hafifledi.
Derdim aylarca bu sekilde kalmasi gozumde hafif dusmesine neden olurmu?
Sonunda aylarca dusuk durursa deformasyona yol acarmi. Simdilik bekleyip gorucem.

Tesekurler cevapladigin icin. Haklisin beklemek gerekiyor, bugun biraz daha iyi ama gozlerim eski guzelligi yok. Badem goz seklinde iri gozlerim var. Simdi goz kapaklarim biraz asagda yumuk yumuk gozlerim var. Bugun biraz daha hafifledi.
Derdim aylarca bu sekilde kalmasi gozumde hafif dusmesine neden olurmu?
Sonunda aylarca dusuk durursa deformasyona yol acarmi. Simdilik bekleyip gorucem.
Yok canim merak etme gecici bir durum botox korkma benim botox 6 ay oldu yapilali ve hic bir etkisi kalmadi yeniden yaptiracagim :-)

Merhabalar, ben de 2 hafta once botox yaptirdim fakat goz kapagim asagiya dustu. Sizin basiniza geldigi icin sormak istedim. Surec nasil ilerledi ve duzelmesi icin birsey yaptiniz mi? Bu bir kalici deformasyona yol acti mi? Cevaplarsan cok sevinirim

Merhabalar, ben de 2 hafta once botox yaptirdim fakat goz kapagim asagiya dustu. Sizin basiniza geldigi icin sormak istedim. Surec nasil ilerledi ve duzelmesi icin birsey yaptiniz mi? Bu bir kalici deformasyona yol acti mi? Cevaplarsan cok sevinirim
Merhaba sizinde aynı şey başınıza gelmiş gözünüz ne durumda acaba düzelme ne zaman oldu bende aynı durumdayım benim iki hafta oldu daha çok hafif bir düzelme var ama korkuyorum geçmezse diye umarım çabuk geçmiştir sizin

Neye gore degisiuor bilmiyorum ama bende ne zaman yaptirsam.bir sure dusuyor sonra duzeliuor. Bence botoks harika.bisey ben daha once allergan yaptiriuordum cok cabuk etkisi geciyordu birde kirisiklari iyi acamiyordu artik dysport marka yaptiriyorum 7 ay oldu hala iyi durumda

Merhaba. Benim de yaptırdığım botoks sonrası göz kapağım düştü. İlk zamanlar baya yamuktu. Benim botoks yaptırana kadar asla göz kapağı sorunum yoktu, hatta baya severdim gözlerimi de göz kapaklarımı da. Aradan bir yıl geçti ve ben göz kapağı estetiği düşünüyorum. eski ve yeni halini karşılaştırınca çok üzülüyorum.

Merhaba

Bu sorununuz düzeldimi ?

Öncelikle geçmiş olsun.Maalesef nadiren de olsa yaşanabiliyor.Öncelikle doktorunuz ile görüşün,belki rötuş ile düzeltme şansı vardır.Değilse bir göz damlası kullanılabiliyor ama (pek sevmesem de bu durumu) doktorunuz uygun bulursa kullanabilirsiniz.İyi haber ise eğer rötuş ile düzelmeyecekse en fazla bir iki ay süreceği,kesinlikle kalıcı olmayacağı.www.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim de yaptırdığım botoks sonrası göz kapağım düştü. İlk zamanlar baya yamuktu. Benim botoks yaptırana kadar asla göz kapağı sorunum yoktu, hatta baya severdim gözlerimi de göz kapaklarımı da. Aradan bir yıl geçti ve ben göz kapağı estetiği düşünüyorum. eski ve yeni halini karşılaştırınca çok üzülüyorum.
Merhaba ben daha önce iki kere daha botox yaptırmıştım hiçbir sorun yaşamadim dysport adlı ilacın serisinde bir sorun olmuş yaptırdığımız klinikte 30 bayan gözümüz ağzımız yamuk geziyoruz.Benim ki bir ay oldu geçmedi bugün farklı bir uygulama yaptılar ilacın etkisini götürmek için iğneli.Sizin ki geçti mi geçmesi için ne yaptınız ya da göz kapağı estetiği mi yaptirdiniz benim gözümde açılma olmuyor nasıl bir ilaçsa çok etkili 🤦🤦🤦

Merhaba kalıcı birşey oldu mu gözünüz de düşüklüğün geçmesi için ne yaptınız?

X