Bomba kilo aldırıcı kullanan var mı

Derya ama dertli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2017
197
115
30
Selam millet ben bugün trendyoldan bomba kilo aldırıcı siparis verdim 1 kutu ortalama 3 4 kilo aldiriyormus bu urunu kullanipta kilo alan var mi boyum 1.50 kilom 39 hedefim 45

Bende kullandım ama işe yaramadı maalesef . Bir de hemen çok sipariş verdim yorumları görünce . Daha çok midemi bulandırdı ve hiçbir şey yiyemedim .

Benzer bir ürün kullanmıştım ben fakat kullandıktan sonra sivilce problemim oluştu 8 ay tedavisi ile uğraştım. Vücutta fazla yağ birikmesine neden olup sivilcelenme yapıyor. Çok dikkatli olun lütfen böyle şeyleri kullanırken. 5 kilo alacağım diye yüzüm mahvoldu hala kızarıklıklar duruyor

Benzer bir ürün kullanmıştım ben fakat kullandıktan sonra sivilce problemim oluştu 8 ay tedavisi ile uğraştım. Vücutta fazla yağ birikmesine neden olup sivilcelenme yapıyor. Çok dikkatli olun lütfen böyle şeyleri kullanırken. 5 kilo alacağım diye yüzüm mahvoldu hala kızarıklıklar duruyor
Ayy gerçekten mi ben ergenlikte bile sivirce çıkarmadım

ben de yeni bombax adlı bir ürünü aldım tamamen bitkiselmiş eczaneden aldım ama oruç geldi sanırım sadece iftardan sonra kullanacağım

Selam millet ben bugün trendyoldan bomba kilo aldırıcı siparis verdim 1 kutu ortalama 3 4 kilo aldiriyormus bu urunu kullanipta kilo alan var mi boyum 1.50 kilom 39 hedefim 45
Merhaba kilo almak istiyorsan tek çaren antidepresan kullanmak ben öyle kilo aldım 39 la başladım antidepresana şuan 48 kiloyum ama bıraktığın anda iştah da seni bırakıyor ( redepra alacaksın ) acayip yemek yedirir

Bu sporcularin kullandigi protein tozunu duzenli kullanirsan kilo aldırır diye bliyorum.Ben kullanmıştım bir ay kadar bir kac kilo almistim sonra biraktim tabi.Bir spor merkeziyle görüş istersen o seni yonlendirir. Ben de yıllardır zayifim dogum yaptim bebegim var hala zayifim 😂😂 ama az da olsa dogumdan sonra bir kac kilo kalıyor.

Millet koşun koşun dediğim ürünü kullandım ilk kullandığımda 38 kiloydum şuan 41 kiloyum 1 ay gibi ara verdim bakalım aldığım kilomu şişkinlik mi kesinlikle kilo çünkü geri vermedim şimdi 3 kutu daha sipariş ettim 45 olunca bırakıcam

Millet koşun koşun dediğim ürünü kullandım ilk kullandığımda 38 kiloydum şuan 41 kiloyum 1 ay gibi ara verdim bakalım aldığım kilomu şişkinlik mi kesinlikle kilo çünkü geri vermedim şimdi 3 kutu daha sipariş ettim 45 olunca bırakıcam
Merhaba canım devam ettın mı sonra noldu hedefıne ulaştın mı

bi tanıdığım doktora yalvar yakar ilaç yazdırmış, sürekli kilo almış şimdi obez ve çok pişman. o çok zayıf halini istiyor

Bende bomba kilo aldırıcı kullandım 1 ayda boy 1.57 42 kilodan 50 kiloya ulaştım. Hayatımın ilki ve çok mutluyum özgüvenim yerine geldi ve milletin ağzı kapandı😄 ben tam yağlı 1 bardak süte 1 tatlı kaşığı günde 1 defa kullandım.

X