Bomba kilo aldırıcı

nar suyu

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
39
14
30
Çok zayıfım insanların bakışlarından dolayı çok çirkin hissediyorum giydiklerim yakışmıyor üstüme. Bugün bomba diye bir toz sipariş verdim iki kutu. Kullanan varmı acaba. Çoğu kişi kilo almış bu tozla.

Çok zayıfım insanların bakışlarından dolayı çok çirkin hissediyorum giydiklerim yakışmıyor üstüme. Bugün bomba diye bir toz sipariş verdim iki kutu. Kullanan varmı acaba. Çoğu kişi kilo almış bu tozla.
Genellikle reklam amacli.ve kendi yorumlari. Bunu alacahina sipraktin surup oneririm direk kilo aldiriyor.bombax cok ovuldugu donemde almistim hic anlatildigi gibi olmadi kilo almadim. Sipraktinle aldim birde psikiyatrye gittim cunku benim vucudumdan cok kafamda sorun vardi zayifliktan nefret ediyodum. Bir senede on iki kilo falan aldim. Suan bakildigi zaman zayif degilde daha fit bir gorunum var. Yani gogus kalcam ve yuzum sukur iyi vaziyette.yoparlayinca biraktim sipraktin surubu

Bilmiyorum nasıl kilo alıcam şaşırdım kaldım bende sipraktin kullandım ben bir umut işe yarar inşaallah bu toz.bugün başladım bakalım

Arkadaşlar ben o kadar çok kilo almak istiyorum ki kendim için bunu istiyorum. Bomba kilo aldırıcı toza başladım. Hergün pekmez yiyorum.yarın inşaallah sabah gidip sağlık ocağından tahlil yaptırıp vitaminlerim düşükmü onuda öğrenicem. Eğer düşük olan vitaminin yada kan ilacı falan verirse onlarıda kullanıcam. Birde karbonhidrat tozu sipariş ettim bakalım hepsi bir arada kilo almamı sağlayacakmı. Eğer istediğim kiloya ulaşırsam bu sefer buraya yazarım.benim gibi kilo almak isteyenlerde yapsınlar diye

Hergün uyumadan önce bir kase cicibebe laktozsuz süt ile karıştırıp ye istersen içine ceviz, fındık vs ekleyebilirsin, işe yarayacaktır

Bugün kan ilacınada başladım. Ben kırk kiloyum bugün tartıldım aç karınla sabah 41 çıktım bir kilo almışım. Artık o tozdanmı bilmiyorum ama iştahım açıldı gibi biraz yada tozu içtiğim için psikolojik men benmi yemek istiyorum bilmiyorum. Kudret narlı bir macunda aldım onuda yatmadan bir kaşık alıcam bakalım.

Arkadaşlar ben bide 3 doğum yapmışım düşünün yani hala 40 kiloyum. O yüzden çok istiyorum şöyle en azından 50 Yada 55 kilo olmayı psikolojim bozuldu artık

IMG_20230902_141544.jpg

Evet kızlar tam 9 gün oldu tartıldım kırk kiloydum 3 buçuk kilo almışım. Benim gibi uğraşanlara paylaşıyorum. İnşaallah almaya devam ederim.

Arkadaşlar ben o kadar çok kilo almak istiyorum ki kendim için bunu istiyorum. Bomba kilo aldırıcı toza başladım. Hergün pekmez yiyorum.yarın inşaallah sabah gidip sağlık ocağından tahlil yaptırıp vitaminlerim düşükmü onuda öğrenicem. Eğer düşük olan vitaminin yada kan ilacı falan verirse onlarıda kullanıcam. Birde karbonhidrat tozu sipariş ettim bakalım hepsi bir arada kilo almamı sağlayacakmı. Eğer istediğim kiloya ulaşırsam bu sefer buraya yazarım.benim gibi kilo almak isteyenlerde yapsınlar diye
Bunların hepsini kullanıp şeker hastası olup "kızlar insülin direnci nasıl kırılır" diye bir konu başlığı atmayın da.. diyetisyen kontrolünde deneseniz, sağlıklı ve olması gerektiği gibi.. kulaktan dolma kaynağı belirsiz, sağlıklı olup olmadığı muamma şeylerde uzak durun lütfen.

Sadece üç kilo aldım. Bugün üçüncü gün hardline pro gainer kullanıyorum bakalım o işe yarayacakmı

Bunların hepsini kullanıp şeker hastası olup "kızlar insülin direnci nasıl kırılır" diye bir konu başlığı atmayın da.. diyetisyen kontrolünde deneseniz, sağlıklı ve olması gerektiği gibi.. kulaktan dolma kaynağı belirsiz, sağlıklı olup olmadığı muamma şeylerde uzak durun lütfen.
Çok takıyorum kiloyu almam lazım

X