birikimlerimiz,hedeflerimiz,neler aldık,ne kadar biriktirdik

Bugun 3ceyrek altin aldim. Sukur harcamadan eksiltmeden altina cevirebildm bu sefer. Bereketli olsun ins :) bu arada bir ceyrek parasida kumbaradan cikti ona ayri sevindim kumbaraya devamm :))

Kizlar birde kendime soyle bir program yaptim her ayin 15 i bir ceyrek parasi +100lira nakiti kenara koyayim diyorm.100liralar biriktikce bozuk para kumbarasi takviyesi ile yine bir ceyrek yapayim diye dusundum.Ama bir yandanda acaba bu 100lira kenar yerine ustune biraz daha ekleyip bes mi yapsam diye kararsizim.Sizce nasil yapmaliyim.Altinda biriktirsem besde olsa oglumun egitimi icin kullanacagim zaten.Bir fikir verseniz bana

merhaba kızlar bende kumbaraya devam ediyorum ayda 300 TL besim var 2015 ten beri yatırıyorum,fiziki 300 grama yakın altınım var onları bozmadım kasada,bunun dışında 2 çeyrek 1 yarım var,bide internet bankacılığından 146 gr 24ayar külçe altın var şu an al sat yapıyorum günlük ufak karlar ile

Kizlar birde kendime soyle bir program yaptim her ayin 15 i bir ceyrek parasi +100lira nakiti kenara koyayim diyorm.100liralar biriktikce bozuk para kumbarasi takviyesi ile yine bir ceyrek yapayim diye dusundum.Ama bir yandanda acaba bu 100lira kenar yerine ustune biraz daha ekleyip bes mi yapsam diye kararsizim.Sizce nasil yapmaliyim.Altinda biriktirsem besde olsa oglumun egitimi icin kullanacagim zaten.Bir fikir verseniz bana

canım valla benim besim maaş yatmadan otomatik kesiliyor aynen ne biriktirsek kar
bende nakit ayırma alışkanlığı oluşamadı bir türlü malesef elim çok açıktır,gereksiz bişey almasam bile illa ihtiyaç çıkıyor

X