2018 yılı sıfırdan birikime başlayanlar

Sürekli aktif olarak yazcam buraya ve altın biriktirmeye başlıyoruz sayfasına zaten ilk üye olduğumda buraya yazmıştım baktım pek yazan yok öbürüne gectim

Bende katılayım bari tek kişinin çalışmasıyla bakalım neler biriktireceğiz. Ayda 1 yarım ve kumbara demek istiyorum bende :)
Hoşgeldiniz bizdede tek maaş artı 3 çocuk bende ayda 1 tam altınla baslicam birde kumbara bakalım düzen oturtunca belki diğer aylarda artabilir miktar ilk defa başladığım için hedef bu simdilik

Mesela buraya yazmadan önce ay sonu maaşı alınca sınırsızca harcayıp kalırsa atarım köşeye diyordum öyle yaptıkça hiç biseyde kalmıyordu ama şimdi para elime geçer geçmez önce birikim kalaniyla mecbur gecinilcek yazmaya başlayınca hedefi yerine getirmek mutlu ediyor insanı hırs oluyor

Mesela buraya yazmadan önce ay sonu maaşı alınca sınırsızca harcayıp kalırsa atarım köşeye diyordum öyle yaptıkça hiç biseyde kalmıyordu ama şimdi para elime geçer geçmez önce birikim kalaniyla mecbur gecinilcek yazmaya başlayınca hedefi yerine getirmek mutlu ediyor insanı hırs oluyor
Çok mantıklı bende öyle yapıcam 1-5 arası maaş geliyor bakalım :) bu arada 3 çocukla tam altın tebrik ediyorum sizi ben o kadarına cesaret edemem herhalde

Çok mantıklı bende öyle yapıcam 1-5 arası maaş geliyor bakalım :) bu arada 3 çocukla tam altın tebrik ediyorum sizi ben o kadarına cesaret edemem herhalde
Eşimin işi iyi çok şükür çocuk parası da var ama onlara yetmiyor tabii 2 si okuyor küçük anaokulu daha seneye masraf artar tabi bu yaşıma geldim yeni uyandım keşke önceden baslasaydim çok pişmanım ama olsun napalm bunada sukur

Eşimin işi iyi çok şükür çocuk parası da var ama onlara yetmiyor tabii 2 si okuyor küçük anaokulu daha seneye masraf artar tabi bu yaşıma geldim yeni uyandım keşke önceden baslasaydim çok pişmanım ama olsun napalm bunada sukur
Allah daha iyi etsin inşallah biz daha 1.5 yıllık evliyiz çocuk Konusunda biraz problemimiz var bari diyorum ona hazırlanırken biraz birikim yapayım inşallah becerebilirim

Kucuk okula başlayınca iş bulup bende çalışmayı düşünüyorum hiç birseyimiz yok çünkü sade yiyip içip gezdik . Ev almayı çok istiyodum ama bu birikimle zor.uzun yillar ister ozamanda çocuklar buyur onların evliliği susu busu baslar elde var gine sıfır o sebepten birikimim onların ilerideki ihtiyaçları için olucak artık ev hayalini bir köşeye biraktim

Allah daha iyi etsin inşallah biz daha 1.5 yıllık evliyiz çocuk Konusunda biraz problemimiz var bari diyorum ona hazırlanırken biraz birikim yapayım inşallah becerebilirim
Sagol cnm.sizin daha çok yeni neguzel erkenden birikimi dusunuyorsunuz inan çocuk yokken daha kolay benim gibi geç kalıp keşke demeyin allah sizede hayırlı sağlıklı evlatlar Nasib eder insallah

Kucuk okula başlayınca iş bulup bende çalışmayı düşünüyorum hiç birseyimiz yok çünkü sade yiyip içip gezdik . Ev almayı çok istiyodum ama bu birikimle zor.uzun yillar ister ozamanda çocuklar buyur onların evliliği susu busu baslar elde var gine sıfır o sebepten birikimim onların ilerideki ihtiyaçları için olucak artık ev hayalini bir köşeye biraktim
Doğru çocuk olunca çok zor. İnşallah sizde çalışırsanız birikimlerinizi peşinat gösterip çocuklar çokta büyümeden bir ev sahibi olursunuz inşallah ikimizinde hakkımızda hayırlısı olsun inşallah :)

Günaydın herkese:KK200:

Altınları bozdurmak zorunda kalmıştım. 3000 tutmuştu. 1400ünü bugün birikim hesabına attım.
Yen'i işe girdim bakalım hayırlı olur inşallah :nazar:

Merhaba canım.
Son mesajlarını yeni okudum altınları bozdurmuşsun durumlar biraz karışıkmış .
Yeni işe başlamışsın canım çok sevindim hayırlı olsun..
Yeniden ama daha hırsla başla . Eminim herşey çok güzel olacak..

Merhaba canım.
Son mesajlarını yeni okudum altınları bozdurmuşsun durumlar biraz karışıkmış .
Yeni işe başlamışsın canım çok sevindim hayırlı olsun..
Yeniden ama daha hırsla başla . Eminim herşey çok güzel olacak..

Evet canım ya işler karıştı bende maalesef :KK43: sana da özelden yazmıştım zaten kullanıcı adımı falan da değiştirdim. Aikemin yanında yeni işe girdim 10 gün oldu işte öyle... Hayırlı olur inşşallah çok sağol canım :KK200:

X