birikimlerimiz,hedeflerimiz,neler aldık,ne kadar biriktirdik

yani aslında amacım birikimlerimizi yazarak gaza getirebilmek birbirimizi çünkü hergün topikleri geziyorum eski konulara,yeni yorumlara herşeye bakıyoum ama nerdeyse aynı tasarruf önerileri,yada ilk zamanlarda yapılan paylaşımların harici,birikimden çok günlük sohbete gidiyor sayfalar kalabalıklaşıyor yorum yapıp dönüş bile alamayınca kendimi dışlanmış hissediyorum,
Valla ben de aşağı yukarı aynı fikirdeyim. Bugün şu işleri yaptım, oğlanı okuldan aldım, evi sil süpür yaptım . Offf ne âlaka:işsiz:

kızlar merhaba.Bende aranıza katılayım.Yeni bir şehre tayinim çıktı 1 hafta önce taşınma vs çok masrafımız oldu.birikim yapmayı hep çok severim.Tüp bebek durumumuz var o da çok masraflı.Beraber birikim yapalım mı?
Merhaba ben de memurum, tayini siz mi istediniz? Hayırlı olsun tayin de bebeğiniz de inşallah. Hangi il acaba?

Ben de biriktireyim diyorum yazayım ama zaten bişey yapmadan birikiyor ki tövbe yaa:KK48:
Geçen kumbarayı açtık, 1.900 küsür çıktı bayramdan beri. E maaşım da 1 TL anca gidiyodur. Eşimin maaşını masraflara harxıyoruz
Hemen hemen bir maaş kalıyor
Şimdi ben burada nasıl birikim yapayım ama seviyorum ne biliyim 😀 akılveremem çünkü istemedenbirikiyor
Çabam yok ki🤭🤭

Merhaba ben de memurum, tayini siz mi istediniz? Hayırlı olsun tayin de bebeğiniz de inşallah. Hangi il acaba?
evet rizeden ankaraya geldim.Memleketim boluya yakın olma amaçlı .İnşallah ankara şanş getirir de bebek sahibi olabiliriz

Ben de biriktireyim diyorum yazayım ama zaten bişey yapmadan birikiyor ki tövbe yaa:KK48:
Geçen kumbarayı açtık, 1.900 küsür çıktı bayramdan beri. E maaşım da 1 TL anca gidiyodur. Eşimin maaşını masraflara harxıyoruz
Hemen hemen bir maaş kalıyor
Şimdi ben burada nasıl birikim yapayım ama seviyorum ne biliyim 😀 akılveremem çünkü istemedenbirikiyor
Çabam yok ki🤭🤭
Eeeee bu sohbet olmuyor mu şimdi:KK70::KK70::KK70:

Valla ben de aşağı yukarı aynı fikirdeyim. Bugün şu işleri yaptım, oğlanı okuldan aldım, evi sil süpür yaptım . Offf ne âlaka:işsiz:

vallahi lafı ağzımdan aldınız şimdi sayfa adı üye adı yazmak istemiyprum ama bildiğin günliğe dönmüş konu :KK53: daha ayrıntıya girerimde gerek yok
o sayfaya yazıpta linç yemek istemedim

Aslında böyle sohbetler de normal yıllardır yazisiyorlar ama bazıları çok çok abartiyor. H hamis buarada sen bankaciydin dimi sana bişey danisacaktim.ev kredim var 24 ay kaldı 82 bin ana para 10 bin faizi var sence bi 12 binlik ara odeme yapmak mantıklı mı ?

Bende araniza katilayim kizlar. Su an kenarda 1500liram var sadece:110:hemen altin alayim hepsi ile diyorum. Sizce almak mantikli mi biraz beklemedw kalmalimiyim

Aslında böyle sohbetler de normal yıllardır yazisiyorlar ama bazıları çok çok abartiyor. H hamis buarada sen bankaciydin dimi sana bişey danisacaktim.ev kredim var 24 ay kaldı 82 bin ana para 10 bin faizi var sence bi 12 binlik ara odeme yapmak mantıklı mı ?

evet bankacıyım canim benimde konut kredim var 59 bin anapara 20 bin faiz var,50 bin var elimde al- sat yapıyorum altinla su an kullandığım oran piyasadan daha düşük olduğu icin konut kredisini taksitle ödemeye karar verdim
Şayet senin kullandığın oran şimdiki oranlardan dusukse ara odeme yapma derim canım tabi senin kararın

X