Beşinci Mevsim

Ay Allahım bu ne güzel bi konu ne güzel konu başlığı ne güzel insanlar.... bütün güzellikleri bir araya toplayıp bana da haber verdiğin için çooooook teşekkür ederim bal ablam can ablam Elhan Elhan :KK68::KK200::KK200:
Çok mutlu oldum hepinizi burda gördüğüme, YENA YENA ablammm sana da teşekkür ederim cankuşum :KK36::KK200::KK200:

Şimdilik bukadar yazıyorum cuma günü annemler gidecek ozaman girer tek tek okurum mesajlarınızı büyük bi özlemle sevgiyle....
Hepinizi çok seviyorum canlar çok çok mutlu oldum sizleri yeniden gördüğüm için 💕💕💕💕

Ay Allahım bu ne güzel bi konu ne güzel konu başlığı ne güzel insanlar.... bütün güzellikleri bir araya toplayıp bana da haber verdiğin için çooooook teşekkür ederim bal ablam can ablam Elhan Elhan :KK68::KK200::KK200:
Çok mutlu oldum hepinizi burda gördüğüme, YENA YENA ablammm sana da teşekkür ederim cankuşum :KK36::KK200::KK200:

Şimdilik bukadar yazıyorum cuma günü annemler gidecek ozaman girer tek tek okurum mesajlarınızı büyük bi özlemle sevgiyle....
Hepinizi çok seviyorum canlar çok çok mutlu oldum sizleri yeniden gördüğüm için 💕💕💕💕
Lilim de gelince bir parçam daha doldu. Mutluluk puzzle ı gibiyim daha var ama eksiklerim. :KK19:Konu başlığıni ben de çok beğendim original oldu. Bir gün ilham gelsin bu başlıkla dostluk temalı bir şiir yazabilirim.:KK59:Lilim hoş geldin gız :KK60:. Anacigin gittiğinde hemen gel terapi ablalarin burada olacak di mi @YENA😍

Sendeki gelişmeleri öğrenelim diye bir parça buradayız ya kuzum.:rolleyes::rolleyes:Heyecandan catlamadan çabuk gel nolur. Teşekkür ederim bbu arada. Yenam düşündü bu fikri. Toplanalım istedi ben de bayıldım bu fikre ve açtık mekanımıziı sağ olsun. :KK68:
Hepimize hayirli olsun yeni mekanimiz o zaman 😊
Yaaa gurur duyuyorum senle. Bir ay da ne guzel kg vermişsin maşallah. Citir anne olacaksın:nazar:
Tesekkur ederim cnm. Citir anne olabilmem icin bi bu kadar daha vermem lazim

Olabilir meleğim.Antalya' ya selamlar. :KK68: Konyaalti/ Akkuyu ve Etiler Mahallesinde oturdum ben de... Küçük bir evimiz var Yükselişte onu satıp daha büyük bir eve taşınmayı düşünüyoruz bu yaz. Eşim emekli oluyor bu yıl tayin isteyeceğiz biz de.
:rolleyes:aaaaaa
Nereye gidiyon sen ben daha gemlige gelecektim. Neyse Allah nasip ederse onumuzdeki ilkbaharda geleyim sen gitmeden

Simdi durumumu soyle aciklayayim abla ben en cok 107 kusur oldum. Takima girdim 92lere dustum. Sonra izine ayrildim tekrar kilo aldim. Kilo alincada saldim kendimi 105 ciktim.
105 kiloyla bir sisteme basladim. Bugunku kilom 85.7.
Spor salonunda 1 ayim doldu ve olcum yaptik. Antronor sok oldu bu gercek mi dedi. Ilk defa boyle bir gelisme goruyorum dedi. Cok iyi beslenmissin hic kastan kaybetmemissin hep yagdan gitmis dedi. Karin yag oraninin 1.5 birden duseni ilk defa goruyorum dedi. Tabi o konustukca ben havalara uctum. Bu da olcum fotom. Burdaki kiloyu is cikisi tartildigim icin sabahki kilomdan +0.6 cikmis malum yemek yedim su ictik 😂

2019-11-27 18.08.44.jpg

Kilo topigi degil gegik topigiydi ama ben yine lafi kiloya getirdim. Cunku bugun cok mutluyum 😄

Simdi durumumu soyle aciklayayim abla ben en cok 107 kusur oldum. Takima girdim 92lere dustum. Sonra izine ayrildim tekrar kilo aldim. Kilo alincada saldim kendimi 105 ciktim.
Spor salonunda 1 ayim doldu ve olcum yaptik. Antronor sok oldu bu gercek mi dedi. Ilk defa boyle bir gelisme goruyorum dedi. Cok iyi beslenmissin hic kastan kaybetmemissin hep yagdan gitmis dedi. Karin yag oraninin 1.5 birden duseni ilk defa goruyorum dedi. Tabi o konustukca ben havalara uctum. Bu da olcum fotom. Burdaki kiloyu is cikisi tartildigim icin sabahki kilomdan +0.6 cikmis malum yemek yedim su ictik 😂

Eki Görüntüle 2559584

Kilo topigi degil gegik topigiydi ama ben yine lafi kiloya getirdim. Cunku bugun cok mutluyum 😄
Hizli gitmesede yavas olsun kalici olsun canim tebrikler

Doksan da olur
İnsan dediğinde
Noksan da olur
Sakın büyüklenme
Elde neler var
Bir ben varım deme
Yoksan da olur
Hatasız dost arayan
Dosttan da olur
MEVLANA
Bakalım kimler duyup gelecek :KK19: :KK200: :KK19:
Yenoşumun özel ricası olarak bu başlığı açtım kızlar. Arada bir eski dostlarımızın -eski demek de olmadı ama eskimeyen bak bu daha iyi evet- toplanıp muhabbet edebileceği mekanımız olsun istedik. Biz birbirimizi çok sevdik hadi gelin bu sevgimizi büyütelim. Mevlânâ' nin güzel sözlerini baş tacı yaptım ki bize yolumuzda ışık olsun. :KK200::KK68:
@YENA
@Lilimam
@sonundaoldu
@mavimli
@Su perisi86
@umutluanne83
@zukkum
Bende uzun zamandır buralardayım tanışalım mı 😄
Elhan Elhan ablacım seni tanıyorum zaten 🤭

Evet kuzum bu yaz dönüyoruz çok büyük bir ihtimalle.

Hayırlısı olsun canım.. bursa da çok güzel bir şehir sevmistm ben 😃
Canım arkadaşım zaman o kadar çabuk geçecek ki anlamayacaksin bile. Geriye dönüp baktığımda en güzel anılarımı oluşturuyor en yoğun günlerim. Çocuklarım küçükken meğer ne kadar mutluymusum. O günleri özlemle hatırlıyorum sen de öyle olacaksın buna eminim.

Dimi çok doğru söylüyorsun 😔
Çok çabuk geçiyor,çok hızla büyüyorlar

Yavrum o mutsuzluk geçici bir şey...kadinlarin ruh hali çok değişken. Amannn ne mutsuzluklar geçirdik Yenom sen müthiş bir hatunsun. :rolleyes: soğuklara aldırma önümüz ilkbahar şurada ne kaldı...

Hahah yani ne kaldi ki şunun surasin da yatcaz kalkcaz hoop ilkbahar 😀
Ne varmis burda bir inceleyeyim bakayim 😉

Bak hele , havalara bak ☺️🥰

Canım benim özlemle bekliyoruz 🥰🥰
Lilim de gelince bir parçam daha doldu. Mutluluk puzzle ı gibiyim daha var ama eksiklerim. :KK19:Konu başlığıni ben de çok beğendim original oldu. Bir gün ilham gelsin bu başlıkla dostluk temalı bir şiir yazabilirim.:KK59:Lilim hoş geldin gız :KK60:. Anacigin gittiğinde hemen gel terapi ablalarin burada olacak di mi @YENA😍

Kesinlikle.. mekanın sahibiyiz gayri 😀😀

Eki Görüntüle 2559584

Maşallah canım 🧿🧿🧿🧿👍👍
Büyük başarı... Seninle gurur duyuyorum 🥰🥰
Bu neeee burası nereee neden benim etiketim yok :KK42:

😃🥰🥰🥰

Selam 😍
YENA YENA hadi kimse demedi sen niye demedin bana ağlıyım zırliyimde bdv yapim burayı görün

Kuzu valla hiç düşünemedim sosory 🤦

Tanışalım kaynasalim 😀

:rolleyes:aaaaaa
Nereye gidiyon sen ben daha gemlige gelecektim. Neyse Allah nasip ederse onumuzdeki ilkbaharda geleyim sen gitmeden
Asibeeeem canımın içi :rolleyes: Gel de gönlümde çiçekler açsın kışın gel kardelenim ol bebeğim. Beş Mevsim 25 Saat bekliyorum emin ol. :KK60:

Eki Görüntüle 2559584

Senin içindeki potansiyeli biliyordum o kadar sevindim ki anlatamam. 60' lar o kadar yakın ki ... maşallah :nazar::nazar::nazar:
Bu neeee burası nereee neden benim etiketim yok :KK42:
Bacım yeni yeni toparlaniyoruz. Çok şükür görmüşsün çok sevindim geldin ya kuzu...
Meleğim aleyküm selam tatlım. Hoş geldin. Ne kadar güzel insanlarla tanismisiz fark etmeden...
YENA YENA hadi kimse demedi sen niye demedin bana ağlıyım zırliyimde bdv yapim burayı görün
Kuşa bak hele....😁😁😁
Hosgeldin cnm
Benimde yeni haberim oldu 😉
Zaman buldukça buluşuruz Asibem. Bonuscuk' u bir sıkıştıralim o da kilo vermeye başladı...devamı gelsin.

Kertenkele bacım benim ablasının bitanesi 😍 hoş geldin.

X