Beşinci Mevsim

Elhan

27.04 // 64.40 ☺️
Pro Üye
16 Mart 2008
44.268
214.571
Doksan da olur
İnsan dediğinde
Noksan da olur
Sakın büyüklenme
Elde neler var
Bir ben varım deme
Yoksan da olur
Hatasız dost arayan
Dosttan da olur
MEVLANA
Bakalım kimler duyup gelecek :KK19: :KK200: :KK19:
Yenoşumun özel ricası olarak bu başlığı açtım kızlar. Arada bir eski dostlarımızın -eski demek de olmadı ama eskimeyen bak bu daha iyi evet- toplanıp muhabbet edebileceği mekanımız olsun istedik. Biz birbirimizi çok sevdik hadi gelin bu sevgimizi büyütelim. Mevlânâ' nin güzel sözlerini baş tacı yaptım ki bize yolumuzda ışık olsun. :KK200::KK68:
@YENA
@Lilimam
@sonundaoldu
@mavimli
@Su perisi86
@umutluanne83
@zukkum

Günaydın 🥰🥰💃💃
Ne güzel oldu , ne hoş oldu böyle.. çok ama çok sevindim elhanım...

Hepinizi çok özledim ve çok seviyorum ♥😘
Sevgiler karşılıklı çok şükür. :KK200: :KK60:
günaydın bende uzun süredir kk'da üyeyim yeni dostlar edinmek için geldim :)
Tatlım hoş geldin. Seni bir yerde gördüm ama bir hatirlayabilsem.:KK22:Lilim olsaydı hatirlatirdi bana. Canım ismim Meryem. Bursa'da oturuyorum. Çalışıyorum. İki oğlum var ama yetişkinler. 50 yaşındayım. Umarım sık sık görüşürüz.

Sevgiler karşılıklı çok şükür. :KK200: :KK60:
Tatlım hoş geldin. Seni bir yerde gördüm ama bir hatirlayabilsem.:KK22:Lilim olsaydı hatirlatirdi bana. Canım ismim Meryem. Bursa'da oturuyorum. Çalışıyorum. İki oğlum var ama yetişkinler. 50 yaşındayım. Umarım sık sık görüşürüz.

yemek yarışmasında olabilir canım :) bende melike antalyada ooturuyorum 24 yaşındayım :)

yemek yarışmasında olabilir canım :) bende melike antalyada ooturuyorum 24 yaşındayım :)
Olabilir meleğim.Antalya' ya selamlar. :KK68: Konyaalti/ Akkuyu ve Etiler Mahallesinde oturdum ben de... Küçük bir evimiz var Yükselişte onu satıp daha büyük bir eve taşınmayı düşünüyoruz bu yaz. Eşim emekli oluyor bu yıl tayin isteyeceğiz biz de.

zukkum zukkum tatlım seni tekrar etiketliyorum belki kayıtsız kalamaz gelirsin diye.:KK19::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
Kızlar okuldan geldim az once. Aile hekimine uğradım az bir sohbet ettik cuma günü sabah beni bekliyor. Hormonlara bakacak tiroid menopoz B12... Eylülden beri regl yok ya hamileyim:eek:ya kesin girdim menopoza.Hilalle yaziştim biraz o da iyi... Kursa gidiyormuş terzilik yapacak mı bakalım bize...:confused:

Olabilir meleğim.Antalya' ya selamlar. :KK68: Konyaalti/ Akkuyu ve Etiler Mahallesinde oturdum ben de... Küçük bir evimiz var Yükselişte onu satıp daha büyük bir eve taşınmayı düşünüyoruz bu yaz. Eşim emekli oluyor bu yıl tayin isteyeceğiz biz de.

inşallah dilediğiniz fiyata satılır canım :) ben larada oturuyorum

inşallah dilediğiniz fiyata satılır canım :) ben larada oturuyorum
Burhanettin Onat' in orda diş doktorum vardı.:KK57: Lara' ya yürümeye giderdim arada bir. Orada uzun bir yürüyüş yolu vardı büyük bir parkın içinde. Kız seni görünce Antalya hasretim depreşti habire oraları konusasim geliyor. Çenem düştü :KK22:İnsallah tatlım çabuk satılır, satılığa çıkarmadık henüz kiracimiz var. Şubatta söyleyeceğiz onlara...Çok da tatlı insanlar nasıl söylenir bilmem ki. :işsiz:Keske onlar alsa imkanları olsa.

Burhanettin Onat' in orda diş doktorum vardı.:KK57: Lara' ya yürümeye giderdim arada bir. Orada uzun bir yürüyüş yolu vardı büyük bir parkın içinde. Kız seni görünce Antalya hasretim depreşti habire oraları konusasim geliyor. Çenem düştü :KK22:İnsallah tatlım çabuk satılır, satılığa çıkarmadık henüz kiracimiz var. Şubatta söyleyeceğiz onlara...Çok da tatlı insanlar nasıl söylenir bilmem ki. :işsiz:Keske onlar alsa imkanları olsa.
Düşüncelim benim😘

valla antalya çoook güzel yazı ne kdar bunaltsada hiç sıkmıyor insanı sıkılsan hep görülecek bir yer bulunur mutlaka :KK200: :KK36:

Slmlar canlar..
Benide etiketleyip araniza dahil ettiginiz icin cok ama cok tesekkur ederim. Yüzyüze görüsmesekte, kalbimiz yüreğimiz bir canlarim. Gününüz gününüzden güzel geçsin inşallah 😘😘😘😘💞💞💞💞

Hoşgeldin canım... O yürek zaten bu başlığa sebep oldu daha sık gelelim artık 🥰

Canım ilerde Antalya'ya dönme planınız varmı ?

selam dostlar. başlık ne güzel olmuş. şiir zaten yakıyor..
elinize sağlık çok güzel olmuş. artık özlem giderebiliriz. herkes gelsin lütfen :KK200:

Canım nasılsın iyimisjn.. ogluş nasıl ?
♥️♥️

X