Beşinci Mevsim

Biz de seni .. nasılsın yolundamı herşey ?
Yolunda diyelim yoluna girsin :KK70:
Kizim yine hasta. Zaten son 2.5 ay da 3. Kez hastalanıyor.
Gecen hafta cok bunalmis ve bitik haldeydim. Bu aralar daha iyiyim
Artik psikolojik olarak çöktüm herhalde pazar günüde ben rahatsizlandım.
Hafif öksürüğüm var.
Neyse ki bebek iyi cumartesi kontrole gittim dayanamayip, bu yogun tempo da erken dogurmaktan korkuyorum

Hafif öksürüğüm var.
Neyse ki bebek iyi cumartesi kontrole gittim dayanamayip, bu yogun tempo da erken dogurmaktan korkuyorum
Hadi ya.. çok geçmiş olsun.. geçecek biliyorsun sadece biraz sabır ...♥️♥️

Hadi ya.. çok geçmiş olsun.. geçecek biliyorsun sadece biraz sabır ...♥♥
İnşallah, teşekkür ederim. Artik sloganim şu 30larıma ışınlanmak istiyorum :KK70: evet cocuk olunca dertler hic bitmez belki ama fiziksel yorgunluk yerini ruhsal yorgunluga birakir belki onlar büyüyünce. Gerci hastalik her yasta olabilir Allah beterinden korusun hep duam bu yönde..

Sen nasılsın cok uzun zaman oldu seni topiklerde de goremiyorum

İnşallah, teşekkür ederim. Artik sloganim şu 30larıma ışınlanmak istiyorum :KK70: evet cocuk olunca dertler hic bitmez belki ama fiziksel yorgunluk yerini ruhsal yorgunluga birakir belki onlar büyüyünce. Gerci hastalik her yasta olabilir Allah beterinden korusun hep duam bu yönde..

Şişmanlık ta depresyon ve tükenmişlik duygusunu geliştirir çok iyi biliyorum çok yaşadım çünkü..
Ha şimdi yokmu ? Elbette var.. yaşadığımız sürece hep bi olumsuzluk olacak ama önemli olan basetme duygumuzu güçlendirmek...

Ben de çok yoğunum açıkçası ..bir de bu ara pek mutlu değilim hafif bir depresyon söz konusu :))
Soğuk havaları sevmiyorum nedense :))

Canım arkadaşım zaman o kadar çabuk geçecek ki anlamayacaksin bile. Geriye dönüp baktığımda en güzel anılarımı oluşturuyor en yoğun günlerim. Çocuklarım küçükken meğer ne kadar mutluymusum. O günleri özlemle hatırlıyorum sen de öyle olacaksın buna eminim.

Şişmanlık ta depresyon ve tükenmişlik duygusunu geliştirir çok iyi biliyorum çok yaşadım çünkü..
Ha şimdi yokmu ? Elbette var.. yaşadığımız sürece hep bi olumsuzluk olacak ama önemli olan basetme duygumuzu güçlendirmek...

Ben de çok yoğunum açıkçası ..bir de bu ara pek mutlu değilim hafif bir depresyon söz konusu :))
Soğuk havaları sevmiyorum nedense :))
Yavrum o mutsuzluk geçici bir şey...kadinlarin ruh hali çok değişken. Amannn ne mutsuzluklar geçirdik Yenom sen müthiş bir hatunsun. :rolleyes: soğuklara aldırma önümüz ilkbahar şurada ne kaldı...

Hafif öksürüğüm var.
Kız sıkı tut kendini dogurayim falan deme şimdi. Öperim ben tatlış minicik elleri hele bir gelsin misss gibi uzaktan kokusunu alırız. Allah tez zamanda şifa versin çocuklara da sana da canım...

Slmlar canlar..
Benide etiketleyip araniza dahil ettiginiz icin cok ama cok tesekkur ederim. Yüzyüze görüsmesekte, kalbimiz yüreğimiz bir canlarim. Gününüz gününüzden güzel geçsin inşallah 😘😘😘😘💞💞💞💞
Umudum güzel arkadaşım biz seni unutamayiz ki 😍😍😍😍😍
Elhan ablam konu açarda bende görüp gelmez miyim 😍😍
Kurban olurum minnak parmaklarına.💝❤️
valla antalya çoook güzel yazı ne kdar bunaltsada hiç sıkmıyor insanı sıkılsan hep görülecek bir yer bulunur mutlaka :KK200: :KK36:
Aynı fikirdeyim canım. Boşuna dünyanın en güzel şehri dememis Atamız.
selam dostlar. başlık ne güzel olmuş. şiir zaten yakıyor..
elinize sağlık çok güzel olmuş. artık özlem giderebiliriz. herkes gelsin lütfen :KK200:
Kız yeni gördüm mesajını. Az önce öbür grupta gel dediydim. Yavrum mekanı dostlar güzelleştiriyor arada bir buluşalım inşallah.
Mutlu carsambalar😍😍😍😍
Carsambanin gelişi mutluluktan olabilir. Hepimize güzellikler diliyorum.

Anam meryem ablamin basligiymis
Yemegimi yiyeyim bi aklim basima gelsinde bastan okurum mesajlarinizi 😉
Hayirli olsun abla
Senin bendeki gelismelerden haberin var mi de bakam hele
Sendeki gelişmeleri öğrenelim diye bir parça buradayız ya kuzum.:rolleyes::rolleyes:Heyecandan catlamadan çabuk gel nolur. Teşekkür ederim bbu arada. Yenam düşündü bu fikri. Toplanalım istedi ben de bayıldım bu fikre ve açtık mekanımıziı sağ olsun. :KK68:

X