Benim kedim hep kaçmak istyordu ve kaçıyordu her seferinde bulup getiriyordum fakat bu sefer bulamadim kaçalı bir gün oldu gelmedi sizce geri gelirmi?

Sanırım kedi gelmiş. Lütfen önceliğiniz kısırlaştırmak ve aşılarını yaptırmak olsun.

Sizin gibi insanlara cok kızıyorum ya ne kadar dikkatsiz ne biçim kisilersiniz bakamycaksnz sahiplenmeyin daha çok şey yazardimda neyse

2 yıldır bakıyordum kedimi kaçtı ama sokakta yapamaz yemek bulamaz diye çok üzülüyorum belkide ölmüştür tekir kediydi fakat hiç sokakta kalmamıştı uyum sağlamı sizce sokağa kendimi suclu hissediyorum vicdan azabi cekiyorum
1 gün karalar bağlamak için erken. 1 hafta geçince gelmezse olayın peşine düşün derim.

Ya ben cok perisan haldeyim mafoldum canim can gitti ben istermiyim böyle olsun yemek bile yemiyorum çünkü benim canım ac susuz
ben size bir gram üzülmüyorum inanmıyorum acımıyorum. Hayvana en rezil şekilde bakıyorsunuz. Ucuz mama arıyorsunuz, hayvan pirelenmiş tedavisini yaptıramıyorsunuz. Bu canların bakımı emek ister. 6 ayda bir 10 kg mama alıyorum. Verdiğim ücret 2bin tl nin üzerinde. Allah aşkına siz kendi canınızı düşünüpte başka canda nasıl ucuza kaçarsınız. Sokakta daha iyi beslenir emin olun ki.

ben size bir gram üzülmüyorum inanmıyorum acımıyorum. Hayvana en rezil şekilde bakıyorsunuz. Ucuz mama arıyorsunuz, hayvan pirelenmiş tedavisini yaptıramıyorsunuz. Bu canların bakımı emek ister. 6 ayda bir 10 kg mama alıyorum. Verdiğim ücret 2bin tl nin üzerinde. Allah aşkına siz kendi canınızı düşünüpte başka canda nasıl ucuza kaçarsınız. Sokakta daha iyi beslenir emin olun ki.
Siz öyle sanın Allah biliyor ne biliyorsunuz hangi sartlar altinda onu baktigimi yargilamayin sokakta yapamaz buna hepimiz eminiz herkes zengin olacak diye birsey yok sevgimi veriyordum ona yetmezmi

Önceki kaçmalarında çoluk çocuğa karışmışsa onların yanına gidiyordur. Belkide size göstermek için gelip tekrar gitmiştir. Şunu da söylemek isterim ki kedi evde istenmediğini anlamış olabilir.
Ciddimi diyorsun ya ben cok uzgunum sana soyle diyeyim ben istiyordum tek onu ailem istemiyordu kedilerin yayina giderdi hep ama 2 gundur yok kafayı yicem😭

Ciddimi diyorsun ya ben cok uzgunum sana soyle diyeyim ben istiyordum tek onu ailem istemiyordu kedilerin yayina giderdi hep ama 2 gundur yok kafayı yicem😭
Erkek kediler yetişkin olunca biraz başına buyruk olur çileğim, kendini çok üzme. Hem yetişkin olduğu için kendini içgüdüsel olarak yaşatır(sokağı bilmese bile)

Yemek su bulma konusunda ne düşünüyorsun birde arabanin icine girip altinda vs motorunda sıkışırsa korkudan
Yemek konusunda diğer kedileri takip edebilir ama su konusunda çok emin olamıyorum malum mevsim yaz. (Kapınıza yoğurt kutusu büyüklüğünde bir kapla su bırakın) kediniz araba motoruna girmez büyük ihtimalle çünkü araba motoruna kışın ısınmak için giriyorlar

Yemek konusunda diğer kedileri takip edebilir ama su konusunda çok emin olamıyorum malum mevsim yaz. (Kapınıza yoğurt kutusu büyüklüğünde bir kapla su bırakın) kediniz araba motoruna girmez büyük ihtimalle çünkü araba motoruna kışın ısınmak için giriyorlar
Ama girerkene gördüm actilar baktilar yok korkudan giriyor sonra goz ucundan kayboldu

X