Benim kedim hep kaçmak istyordu ve kaçıyordu her seferinde bulup getiriyordum fakat bu sefer bulamadim kaçalı bir gün oldu gelmedi sizce geri gelirmi?

Canim çiftleşme döneminde yiyecek ihtiyacı pek olmaz. Ozellikle erkek kedilerin gözleri dönüyor. Doğanın emrini yerine getirsin gelecek. Ama bakar ol yine de. Bir de kısırlaştır. Zaten eve koku bırakıyor aktif erkek kedi. Başa çıkması güç.

2 yıldır bakıyordum kedimi kaçtı ama sokakta yapamaz yemek bulamaz diye çok üzülüyorum belkide ölmüştür tekir kediydi fakat hiç sokakta kalmamıştı uyum sağlamı sizce sokağa kendimi suclu hissediyorum vicdan azabi cekiyorum
Oturduğunuz binanın çevresine kedi mamaları bırakın bolca. Gelir. En azından başka kedi gelirse onun peşinden gelebilir.

İlan bırakın fotoğraflarıyla belki gören olmuştur.

Canim çiftleşme döneminde yiyecek ihtiyacı pek olmaz. Ozellikle erkek kedilerin gözleri dönüyor. Doğanın emrini yerine getirsin gelecek. Ama bakar ol yine de. Bir de kısırlaştır. Zaten eve koku bırakıyor aktif erkek kedi. Başa çıkması güç.
Acıkır ya ben geleceğini hiç sannetmiyorum aynen eve heryere işiyordu koku yapiyordu cok kötü kisirlastircaktim tam kaçtı

Oturduğunuz binanın çevresine kedi mamaları bırakın bolca. Gelir. En azından başka kedi gelirse onun peşinden gelebilir.

İlan bırakın fotoğraflarıyla belki gören olmuştur.
Sorun şurda oturduğum binanin çevresinden baktım uzaklaştı ilan bırakmayı deneyebilirim

Ailem hicbirsekilde istemiyor onu onların yüzünden oldu zaten insallah bulur yolu ama gelsin hic birakmiycam onu
Aynı evde yaşayanlar ortak karar vermeli evcil hayvan bakmaya 2 sene olmuş aslında onların da alışıp sevmeleri gerekirdi şaşırdım halen istemiyor olmalarına

Aynı evde yaşayanlar ortak karar vermeli evcil hayvan bakmaya 2 sene olmuş aslında onların da alışıp sevmeleri gerekirdi şaşırdım halen istemiyor olmalarına
Kediyi getiren birde babam 2 ay baktı birakmak istedi bende dedim sokakta yapamaz olmaz al o zaman sen bak dedi 2 yasina geldi elimden geldigince baktım sif kaçsın diye bilerek kapiyi acik biraktilar işte

Niye kısırlaştırmadınız? Belli birsey çiftleşmek için dışarı çıkacağı.
Kumunu kapının önüne koyun, sürekli çıkıp araba altlarına, civar apartmanların bodrum katlarina bakın. Adıyla seslenin ama lütfen bolca gezin disarda. Evde gelir diye beklemeyin. Diğer kedilerin peşinden gidip kaybolmadiysa geri gelir

Kumunu kapının önüne koyun, sürekli çıkıp araba altlarına, civar apartmanların bodrum katlarina bakın. Adıyla seslenin ama lütfen bolca gezin disarda. Evde gelir diye beklemeyin. Diğer kedilerin peşinden gidip kaybolmadiysa geri gelir
Ailem istemiyor onu tek ven istiyorum yani cok zorundayim onlar cok sevindi gitmesine

Hic kum kullanmadiki tuvalete yapiyordu

Hic kum kullanmadiki tuvalete yapiyordu
Ciddi misiniz, şaşırdım.
Tamam aileniz istemiyor ama çalışıyor musunuz okuyor musunuz bilmiyorum harçlıkları biriktirip yaptırabilirdiniz. Bu cocuk şimdi sokak bilmiyor, aşılarıda tam değil muhtemelen. Hastalık vs kapmasa bari. Ya nolur kedi sahipleniyorsaniz herseyini tam yapın veya yapmaya çalışın. Çipi falan varmıydi

Ciddi misiniz, şaşırdım.
Tamam aileniz istemiyor ama çalışıyor musunuz okuyor musunuz bilmiyorum harçlıkları biriktirip yaptırabilirdiniz. Bu cocuk şimdi sokak bilmiyor, aşılarıda tam değil muhtemelen. Hastalık vs kapmasa bari. Ya nolur kedi sahipleniyorsaniz herseyini tam yapın veya yapmaya çalışın. Çipi falan varmıydi
Cipi yoktu

X